Folklor Ekibi Profilleri, Şehrinizdeki En İyi Folklor Dans Ekipleri
Favori listeniz boş.
Favori listeniz boş.
2500+ profesyonel size teklif vermek için hazır!
Sizi en iyi profesyoneller ile eşleştirebilmek için birkaç sorumuz olacak.
Ne kadar sürecek?
Tahmini kaç kişi katılacak?
İhtiyacın acil mi?
Hemen seninle iletişime geçiyor ve ihtiyacını kısa yoldan halletmeye çalışıyoruz.
Emin misin? % tamamlanmıştı.

Folklor Ekipleri

Yöresel dansları seviyorsanız etkinliğiniz için bir folklor ekibi kiralayabilirsiniz. Şehrinizdeki folklor ekibi kiralamak hakkıdanbilgi edinmek için profillere göz atın ve teklif alın. Teklifler arasından size en uygun olanı seçin!

Folklor Ekibi için 3 Fiyat Teklifi Al

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.

Farklı yörelere ait kültürel öğelere verilen bir ad olan folklor, aynı zamanda geleneksel bir halk oyunu olarak da telaffuz edilir. Yöresel danslar, oyunlar, halaylar ve kostümler folklor adı altındadır. Her ülkenin kendine has halk oyunları vardır. Ülkemizde de folklorik danslara gösterilen ilgi büyüktür. Bu yöresel dansları sergileyen dans gruplarına ise folklor ekibi adı verilir. Farklı yörelere ait halk danslarını icra eden bu ekipler, çeşitli etkinliklerde sahne alır. Kültürel yönden önemli bir yere sahip olan folklor dansları, geniş bir kitleye hitap eder. İnsanların ilgisini çekmesi ve izleyenleri eğlendirmesi bakımından folklor ekibi birçok etkinlikte tercih edilen bir gösteri türüdür. Topluluk dansı olması folklor ekiplerini çok daha ilgi çekici yapan bir özelliktir. En az 5, en çok 25 kişiyi barındıran bu ekipler, senkronize şekilde hareket ederek halk danslarını daha güzel hale getirir. Düğün, nişan, kına gecesi, sünnet düğünü, asker uğurlama ya da gelin alma gibi eğlencenin ön planda olduğu etkinliklerde folklor ekibi kiralanabilir. Bunun yanı sıra fuarlar, açılışlar, kültürel festivaller ya da turistik etkinlikler de folklor gösterileri için idealdir.

Müşteri Yorumları

Bir Yaş Çekimi
Aysel Gündoğdu Aysel Gündoğdu

"1 yaş çekimi için bebek fotoğrafçısı ihtiyacımı gigbi'den karşıladım, çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim."

Düğün Fotoğrafçısı
Mehmet Biçici Mehmet Biçici

"Eşimle düğün fotoğrafçımızı ve müzisyenlerimizi gigbi'den bulduk. Sorunsuz bir şekilde hizmetlerimizi aldık. Teşekkürler."

Palyaço
Nurdan Öztohum Nurdan Öztohum

"Kızımın doğum günü için gigbi'den bir palyaço ile çalıştık. En eğlenceli doğum günümüzdü."

Nasıl Çalışır

1
Teklif Al
Bir kaç soru cevapla

Bize hayallerinden bahset; sana en uygun profesyoneli bulalım.

2
Anlaş
Hemen teklifler gelsin

Tam istediğine uygun teklifler gelsin.

3
Güvenli Öde
En uygunu ile anlaş

Teklifleri kıyasla, detayları netleştir, anlaşmanı yap.

Folklor Ekipleri Talepleri

fuat yuzer
fuat y.
25 ağustosta evin önünde kına organizasyonu düzenlemek istiyoruz. 100-150 kişilik muhtemelen. masa sandalye süslemesiz ve yemek tarafımızdan verilmek istenmektedir fakat ayarlayacağınız masa ve sandalyeleri kullanmak isteriz. Ayrıca halk oyunları ekibini gösteri yapmasını istiyoruz, Fiyatınız nedir acaba?
yaasemin turkarslan
Yaasemin T.
27 Ekimde Nikah ve ikramlardan oluşacak düğün törenim için folklör ekibi ayarlamak istiyorum. Max.20-30dk.lık bir performans olacak. Ekibin özellikle kafkas oynayabilmesi tercihimizdir.
ibrahim
i.
kasim ayi icin toplamda 1 saate yakın karadeniz ve farklı bir kaç halk oyunları duģün gösterisi olmasını istiyorum 4 veya 6 kisi civari uygun olur düşünüyorum fiyat Alabilirmiyim??
reyhan tas
Reyhan T.
Kına yakılacağı esnada çocuklara sahneye kadar harmandalı oynayarak eşlik edecek kına yakıldıktan sonra etrafında oynayacak 4 kişilik erkek folklor takımı
selda solak
selda s.
erzurum başbarı ekibi 5 kişilk bir fiyat alabilirmiyim Grand Deluxe batıkent otelinde olacak düğünümüz. 9 bucuk gibi istiyorum aksam.
senanur tekin
Senanur T.
Düğün sırasında yaklaşık yarim saatlik ya da daha az surelik, yöresel oyunlarin sergilendigi bir gosteri olmasini istiyorum.
hacer genen
hacer g.
nişanlımda bende oyun havası oynayamıyoruz dikkat dağıtmak için yanımızda birilerin kına ve düğünde olması istiyoruz
cemile akseki
Cemile A.
Sunnet cocuguyla birlikte giriste kisa bir gösteri istiyorum..ege yoresi efe ekibiyle..4 ..5 ekip uyesi yeterli olur sanirim..
basak
b.
Düğün saat 14-19 saatleri arasında olacak. sadece yarım saatlik bir gösteri için teklif bekliyorum. Teşekkürler
kubra kaya
kübra k.
DÜĞÜNDE YAKLAŞIK 10 DAKİKALIK BİR GÖSTERİ MİNUMUM SAYIDA KİŞİYLE OYNANABİLECEK FOKLOR EKİBİ