Folklor Ekibi Profilleri, Şehrinizdeki En İyi Folklor Dans Ekipleri
Favori listeniz boş.
Favori listeniz boş.
2500+ profesyonel size teklif vermek için hazır!
Sizi en iyi profesyoneller ile eşleştirebilmek için birkaç sorumuz olacak.
Ne kadar sürecek?
Tahmini kaç kişi katılacak?
İhtiyacın acil mi?
Hemen seninle iletişime geçiyor ve ihtiyacını kısa yoldan halletmeye çalışıyoruz.
Emin misin? % tamamlanmıştı.

Folklor Ekipleri

Yöresel dansları seviyorsanız etkinliğiniz için bir folklor ekibi kiralayabilirsiniz. Şehrinizdeki folklor ekibi kiralamak hakkıdanbilgi edinmek için profillere göz atın ve teklif alın. Teklifler arasından size en uygun olanı seçin!

Folklor Ekibi için 3 Fiyat Teklifi Al

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.

Farklı yörelere ait kültürel öğelere verilen bir ad olan folklor, aynı zamanda geleneksel bir halk oyunu olarak da telaffuz edilir. Yöresel danslar, oyunlar, halaylar ve kostümler folklor adı altındadır. Her ülkenin kendine has halk oyunları vardır. Ülkemizde de folklorik danslara gösterilen ilgi büyüktür. Bu yöresel dansları sergileyen dans gruplarına ise folklor ekibi adı verilir. Farklı yörelere ait halk danslarını icra eden bu ekipler, çeşitli etkinliklerde sahne alır. Kültürel yönden önemli bir yere sahip olan folklor dansları, geniş bir kitleye hitap eder. İnsanların ilgisini çekmesi ve izleyenleri eğlendirmesi bakımından folklor ekibi birçok etkinlikte tercih edilen bir gösteri türüdür. Topluluk dansı olması folklor ekiplerini çok daha ilgi çekici yapan bir özelliktir. En az 5, en çok 25 kişiyi barındıran bu ekipler, senkronize şekilde hareket ederek halk danslarını daha güzel hale getirir. Düğün, nişan, kına gecesi, sünnet düğünü, asker uğurlama ya da gelin alma gibi eğlencenin ön planda olduğu etkinliklerde folklor ekibi kiralanabilir. Bunun yanı sıra fuarlar, açılışlar, kültürel festivaller ya da turistik etkinlikler de folklor gösterileri için idealdir.

Müşteri Yorumları

Bir Yaş Çekimi
Aysel Gündoğdu Aysel Gündoğdu

"1 yaş çekimi için bebek fotoğrafçısı ihtiyacımı gigbi'den karşıladım, çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim."

Düğün Fotoğrafçısı
Mehmet Biçici Mehmet Biçici

"Eşimle düğün fotoğrafçımızı ve müzisyenlerimizi gigbi'den bulduk. Sorunsuz bir şekilde hizmetlerimizi aldık. Teşekkürler."

Palyaço
Nurdan Öztohum Nurdan Öztohum

"Kızımın doğum günü için gigbi'den bir palyaço ile çalıştık. En eğlenceli doğum günümüzdü."

Nasıl Çalışır

1
Teklif Al
Bir kaç soru cevapla

Bize hayallerinden bahset; sana en uygun profesyoneli bulalım.

2
Anlaş
Hemen teklifler gelsin

Tam istediğine uygun teklifler gelsin.

3
Güvenli Öde
En uygunu ile anlaş

Teklifleri kıyasla, detayları netleştir, anlaşmanı yap.

Folklor Ekipleri Talepleri

yaasemin turkarslan
Yaasemin T.
27 Ekimde Nikah ve ikramlardan oluşacak düğün törenim için folklör ekibi ayarlamak istiyorum. Max.20-30dk.lık bir performans olacak. Ekibin özellikle kafkas oynayabilmesi tercihimizdir.
ibrahim
i.
kasim ayi icin toplamda 1 saate yakın karadeniz ve farklı bir kaç halk oyunları duģün gösterisi olmasını istiyorum 4 veya 6 kisi civari uygun olur düşünüyorum fiyat Alabilirmiyim??
deniz aldemir
Deniz A.
Ortalama 20 dk lık düğünümüzü farklı kılacak güzel hatırlanacak dans gösterisi istiyorum. Halk oyunları mantıklı. Daha başka alternatifler de teklif edebilirsiniz..
nazli karabalik
Nazlı K.
okulumuzun başkan adayıyım ve öğrencilerin dikkatini çeker diye okulumuza folklor ekibi getirmek istiyorum, fiyat ne kadae makul olursa bir o kadar minettar olurum
unal bilgili
Ünal B.
Akra Barut (Eski Dedeman) Otelde 4 kasım 2018 akşamı 4 kişilik zeybek ekibinin 10-15 dakika arası Aydın oyunlarıyla bir gösteri yapması bizim için uygundur.
sahin ucak
şahin u.
dinar haydarlı kasabasında oğlumun sünnet düğünü ıcin fiyat araştırması yapıyorum 1 2 saatlik bir gösteri olsun istiyorum fiyat nedir
turkan erdogan
Türkan e.
Kizima nisan yapicam kirsehir seymenler halk oyunlarini nisanimza renk katmasini istiyoruz asagi yukari bir fiyat almak istiyorum tesekkürler
hacer genen
hacer g.
nişanlımda bende oyun havası oynayamıyoruz dikkat dağıtmak için yanımızda birilerin kına ve düğünde olması istiyoruz
basak
b.
Düğün saat 14-19 saatleri arasında olacak. sadece yarım saatlik bir gösteri için teklif bekliyorum. Teşekkürler
havva aksu
havva a.
düğün salonunda 45 dk kadar bir antalya-burdur-ısparta yöresinden oyunlar oynanmasını istiyoruz