Favori listeniz boş.
Favori listeniz boş.

Jonglör

Çocuk doğum günü ya da açılış gibi etkinlikler için hem dikkat çekici hem de eğlenceli birini mi arıyorsunuz? O zaman şehrinizdeki jonglör kiralama fiyatlarına göz atın, fiyatları inceleyin ve dilediğinizi seçin.

Jonglör için 3 Fiyat Teklifi Al

Birkaç saat içinde teklifler gelsin, karşılaştır ve en uygununu seç.

Ortaçağ’dan günümüze kadar gelmeyi başaran mesleklerden biri olan jonglörlük, eğlence sektöründe oldukça önemli bir yere sahip. İnsanların ilgisini çekme, şaşırtma ve onları birkaç dakikalığına eğlendirme amacı taşıyan jonglörler birçok etkinlikte bu gösterileri sunar. Sirklerde görülmeye alışık olunan bu meslek şimdilerde etkinlikler için özel jonglör kiralama seçeneğine dönüştü. Özellikle turistik bölgelerde insanların ilgisini çekmek için otel etkinliklerinde sahne alan birçok jonglör bulunuyor. Bu kişilerin yaptıkları şovlarda genel olarak ateşli halka, top ya da daha zor nesneleri havada çevirme işlemleri bulunuyor. Beceri isteyen zor bi meslek olmasının yanı sıra eğlencenin ön planda olduğu etkinliklerde de oldukça ilgi görmektedir. Çeşitli büyüklüklere sahip topları çevirme, lobutları havada atıp tutma, ipe bağlı ağırlıkları çevirme ya da ipte makara çevirme gibi birçok farklı gösteri çeşidi vardır. Fuar etkinlikleri, festivaller ya da açılışlar jonglör kiralama için uygun organizasyonlardır. Bu gösteriler çocukların da ilgisini çektiği için çocuk partileri, sünnet düğünleri ya da çocuk doğum günleri için de jonglör kiralama tercih edilebilir.

Müşteri Yorumları

Bir Yaş Çekimi
Aysel Gündoğdu Aysel Gündoğdu

"1 yaş çekimi için bebek fotoğrafçısı ihtiyacımı gigbi'den karşıladım, çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim."

Düğün Fotoğrafçısı
Mehmet Biçici Mehmet Biçici

"Eşimle düğün fotoğrafçımızı ve müzisyenlerimizi gigbi'den bulduk. Sorunsuz bir şekilde hizmetlerimizi aldık. Teşekkürler."

Palyaço
Nurdan Öztohum Nurdan Öztohum

"Kızımın doğum günü için gigbi'den bir palyaço ile çalıştık. En eğlenceli doğum günümüzdü."

Nasıl Çalışır

1
Teklif Al
Teklif Al

Etkinliğin için fotoğrafçı, müzisyen ve gösteri profesyonellerinden ücretsiz teklif al.

2
Anlaş
Anlaşma Yap

En uygun profesyonel ile anlaşma yapıp yorum yapma hakkını elde et.

3
Güvenli Öde
Güvenli Öde

12 aya kadar taksit imkanı ile ödemen senin onayınla profesyonelin hesabına geçsin.