Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🤔 Biz Kimiz?
Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Kategoriler

🤔 Biz Kimiz?
Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Çıkış
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
İstatistikler
Ayarlar

🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş

Çıkış

İstanbul Fasıl Ekibi

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.
Şehir Seç
İstanbul Fasıl Ekibi
76
Fasıl Ekibi sana hizmet vermek için hazır.


İstanbul Fasıl Ekibi Fiyatları
İstanbul Fasıl Ekibi fiyatları için en yaygın fiyat aralığı 1.600 TL ile 2.000 TL’dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir, İstanbul Fasıl Ekibi fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.

İstanbul Fasıl Ekibi Tavsiyeleri
gözde yüzbaşıoğlu
Düğünümüzü şenlendirdiler
Kakao Müzik
Umit aydin
Zamaninda gelip mükemmel bir hizmet verdiler. Her şey için çok minnettarız.
bandotürk
CHE
Etkinikleriniz iÇin gerçekten doğu bir seçim yaptığınızı söyleyebilirim. Repertuvarları geniş , kıyafetleri gayet düzgün, güler yüzlü Marmara Orkestrası mutlu günümüzün güzel geçmesine katkıda bulundular. Hatta bizden kaynaklanan zaman planında esnek davrandıkları için ayrıca teşekkür ediyorum kendilerine.
Marmara Orkestrası
Deniz
Her şey için tekrar çok teşekkür ederim.
Unutulmaz Anlar
Vedat Can
Hem gelin alma günümüze hem de düğünümüze renk ve eğlence katan BANDO İSTANBUL ekibine teşekkür ediyoruz. Uygun fiyatı ile bizler için en önemli günlerimizde eğlenceli unutulmaz anlar yaşattılar. Kıyafet renklerini ve şarkı listelerini hazırlarken bizlere danışmanları oldukça önemliydi. Oldukça profesyonel müzisyenlerden oluşan ekibe buradan da teşekkür etmek istedik. Etkinlik yapılacak alana 1 saat öncesinden gelmeleri de önemliydi. Bizlere her anlamda yardımcı oldukları için İSTANBUL BANDO’yu herkese öneriyoruz. Önemli günleriniz için bando arıyorsanız öncelikle BANDO İSTANBUL ile mutlaka görüşün
Bando İstanbul

İstanbul Fasıl Ekibi Talepleri
K Kenan K.
22Haziran Cumartesi akşamı. saat 20:00 dan 24:00 arası. Arkadaşlarla teknede bir organizasyon ayarladık. Müzik tesisatı mevcut olduğunu biliyoruz. teknede sadece bizim arkadaş grubumuz olacak. Muhtemelen 15 17 kişi ancak olacağız. bizimle birlikte yemek yiyecek eğlenecek fasıl grubuna ihtiyacımız var. bütçemiz kısıtlıdır. Teşekkürler.
D Damla A.
Merhabalar , düğün orkestrasına ihtiyacım var.Yöresel ve modern müziklerin harmanlandığı bir repertuar düşünmekteyim.yöresel olarak tokat yöresine özgü ellik,halay gibi müziklerin olduğu,roman havasının olduğu ve mümkünse 90 lar pop da içeren 1,5 2 saate yakın bir program düşünmekteyim.Lütfen videolarınızı telefonuma iletir misininiz?
B Buse K.
Merhabalar şirket etkinliğimiz için sadece kadınlardan oluşan bir müzik grubuna ihtiyacımız vardır maksimum 3 kişi istemekteyiz. Fiyatlandırma ve müsaitlik durumu hakkında bilgi beklemekteyiz. Aşağıya bırakmış olduğum mail adresi üzerinden geri dönüş yaparsanız çok seviniriz. İyi Çalışmalar,
I Ibrahim D.
yılbaşı için eğlence düzenlemeyi düşünüyoruz otelimizin restoranında. dansöz piyanist ve fasıl gurubu (3 kişilik) çıkarmak istiyoruz. ama sizin tecrübenize güvenip yapacağınız teklifi de düşünebiliriz. konuyla ilgili bilgi döerseniz seviniriz. iyi çalışmalar.
B Bihter Uysal T.
Merhaba, İstanbul Deri Organize Sanayi Bölgesi içerisinde yer alan fabrikamızda 20.12.2019 Cuma akşamı 19:00-21:00 saatleri arasında yılbaşı yemeği düzenleyeceğiz. Bu saatler arasında fasıl ekibi organize etsek bütçesi ne kadar olur bilgi verebilir misiniz?
G Gözde Y.
kına organizsyonu için fasıl ekibi arıyorum. modern kına, eğlence gibi bir organizasyon olacak. site bahçesinde havuz başında ufak bir alanda yapılacak. repertuar olarak yedi kocalı hürmüz playlisti ve neşeli türk sanat müziği şarkıları tercihtir.
M Metin
sünnet düğününde süsleme ve tahtla taşıma için fiyat bilgisi istiyorum. Bir de mehter takımı kiralamak istiyorum fiyatlar ne kadar acaba?
L Linda U.
Nikâh sonrası restaurantta yaklaşık 30-40 misafirimizin olacağı bir yemekte eğlenceli ve müzik kalitesi iyi bir fasil grubu araştırıyoruz. 2100-2400 saatleri arası düşünüyoruz. Teklif rica ederiz
S Sevda Ö.
Gelin hamamı yapacağım çemberlitaş hamamında ve 30 kişilik bir kadınlar grubu olacağız. Hamamın üst katında açık havada fasıl eşliğinde hem söyleyip hem de bol bol oynamak istiyoruz. Teşekkürler
A Ayla
27 Aralık Cuma akşamı ofisimizde gerçekleştireceğimiz yılbaşı etkinliği için eğlenceli fasıl ekibi kiralamak istiyoruz. Etkinliğe 60 kişi falan katılacak. Ses sistemine de ihtiyacımız olabilir.

İstanbul Fasıl Ekibi hizmeti mi veriyorsun?

Profil Oluştur
Fotoğraflarının, videolarının ve hatta geçmiş müşteri yorumlarının olduğu profilini oluştur.
Talepler Gelsin
Şehrine, hizmetlerine ve fiyat aralığına uygun müşteri talepleri ile seni eşleştirelim.
Anlaşma Yap
Teklif ver, detayları görüş, vereceğin hizmetleri sözleşme oluşturarak garanti altına al.
Profesyonel Olarak Kayıt Ol
gigbi-customer
Talep oluştur, bikaç dakika içinde teklifler gelsin.
İhtiyacına en uygun Fasıl Ekibi tekliflerini gönderebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer