Favori listeniz boş.
Favori listeniz boş.

Fasıl Ekipleri

Rakı keyfinizi fasıl ekibi ile şenlendirmeye ne dersiniz? Sizi hem coşturacak hem ağlatacak şehrinizdeki fasıl ekibi fiyatları için teklif alın, inceleyin ve seçiminizi size en uygun olandan yana kullanın.

Fasıl Ekibi için 3 Fiyat Teklifi Al

Birkaç saat içinde teklifler gelsin, karşılaştır ve en uygununu seç.

Fasıl Ekibi Hangi Etkinliklerde Sahne Alır?

Saraylardan günümüze kadar gelen bir topluluk olan fasıl ekibi, Türk musikisine ait parçaları icra eden bir müzik topluluğudur. Fasıl ekipleri çeşitli enstrümanları çalan kişilerden oluşur. Fasıl ekipleri, Türk sanat müziğine ait şarkıların yanı sıra dini temalı şarkıları da icra edebilir. Bir fasıl ekibi içerisinde ney, bağlama, keman, ud, kanun, tef ve kemençe çalan müzisyenler vardır. Grup içerisindeki kişi sayısına göre enstrüman sayısı da değişir. Etkinlikte çalınacak şarkılara göre enstrümanlarda değişiklikler ya da eklemeler yapılabilir. Fasıl ekibi kiralama birçok etkinlik için uygundur. Türk kültürünü yansıttığı için genellikle turistik etkinliklerde tercih edilir. Geleneksel şarkı ve türküleri icra eden bir müzik topluluğu olan fasıl ekibi, geleneklerin ağır bastığı etkinlikler için uygun olabilir. Kına geceleri bunun için en uygun organizasyonlardan biridir. Ayrıca düğün, sünnet düğünü, açılış, festival ya da kurumsal etkinlikler için de fasıl ekibi gösterisi iyi bir seçenektir. Fasıl müziklerinin hitap ettiği kitle oldukça geniş olduğu için birçok etkinlikte ilgi gören bir müzik topluluğu olma özelliği taşır.

Müşteri Yorumları

Bir Yaş Çekimi
Aysel Gündoğdu Aysel Gündoğdu

"1 yaş çekimi için bebek fotoğrafçısı ihtiyacımı gigbi'den karşıladım, çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim."

Düğün Fotoğrafçısı
Mehmet Biçici Mehmet Biçici

"Eşimle düğün fotoğrafçımızı ve müzisyenlerimizi gigbi'den bulduk. Sorunsuz bir şekilde hizmetlerimizi aldık. Teşekkürler."

Palyaço
Nurdan Öztohum Nurdan Öztohum

"Kızımın doğum günü için gigbi'den bir palyaço ile çalıştık. En eğlenceli doğum günümüzdü."

Nasıl Çalışır

1
Teklif Al
Bir kaç soru cevapla

Bize hayallerinden bahset; sana en uygun profesyoneli bulalım.

2
Anlaş
Hemen teklifler gelsin

Tam istediğine uygun teklifler gelsin.

3
Güvenli Öde
En uygunu ile anlaş

Teklifleri kıyasla, detayları netleştir, anlaşmanı yap.