Favori listeniz boş.
Favori listeniz boş.
2500+ profesyonel size teklif vermek için hazır!
Sizi en iyi profesyoneller ile eşleştirebilmek için birkaç sorumuz olacak.
Ne kadar sürecek?
Tahmini kaç kişi katılacak?
Ses ve ışık sistemi gerekli mi?
İhtiyacın acil mi?
Hemen seninle iletişime geçiyor ve ihtiyacını kısa yoldan halletmeye çalışıyoruz.
Emin misin? % tamamlanmıştı.

Mehter Takımları

Açılışlarınızı ve organizasyonlarınızı mehter marşları eşliğinde yapmak istemez misiniz? O zaman şehrinizdeki mehter takımı kiralama fiyatlarına göz atın, fiyat bilgisi isteyin ve size en uygun teklifi değerlendirin!

Mehter Takımı için 3 Fiyat Teklifi Al

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.

Mehter Takımı Nedir?

Savaşlarda önemli bir etkiye sahip olan ve bu ünü sayesinde de dünyanın ilk ordu bandosu unvanına sahip olan mehter takımı, günümüzde de önemini koruyor. Düşmanın psikolojisini kötü anlamda etkilemek ve gözünü korkutma amacıyla gök gürültüsüne benzer sesler çıkaran mehter takımı, şimdilerde bu amacının dışında kullanılmaya devam ediyor. Ülke için de büyük öneme sahip olmasının yanı sıra birçok etkinlikte mehter takımının güçlü ve heybetli gösterisi tercih ediliyor. Sayıca fazla insanın bir araya gelerek oluşturduğu mehter takımında her kişinin farklı görevleri bulunuyor. Hem yürüyüş esnasında hem de gösteri sırasında her bir kişinin dizilişi belli kurallara dayanıyor. Bu kurallar, kostümler ve enstrümanlar bir araya geldiğinde ise muhteşem bir gösteriye dönüşüyor. Mehter takımı kiralama genellikle belediye etkinlikleri, açılışlar, fuar organizasyonları, halk gösterileri ya da festivallerde tercih ediliyor. Mehter takımı marşların yanı sıra çeşitli fasıl şarkıları ve semaileri de çalabilen bir müzik grubudur. Hem geleneksel kostümleri, hem açık havada daha çok ses getiren enstrümanları hem de kalabalık oluşuyla mehter takımı insanları etkilemeyi başarır.

Müşteri Yorumları

Bir Yaş Çekimi
Aysel Gündoğdu Aysel Gündoğdu

"1 yaş çekimi için bebek fotoğrafçısı ihtiyacımı gigbi'den karşıladım, çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim."

Düğün Fotoğrafçısı
Mehmet Biçici Mehmet Biçici

"Eşimle düğün fotoğrafçımızı ve müzisyenlerimizi gigbi'den bulduk. Sorunsuz bir şekilde hizmetlerimizi aldık. Teşekkürler."

Palyaço
Nurdan Öztohum Nurdan Öztohum

"Kızımın doğum günü için gigbi'den bir palyaço ile çalıştık. En eğlenceli doğum günümüzdü."

Nasıl Çalışır

1
Teklif Al
Bir kaç soru cevapla

Bize hayallerinden bahset; sana en uygun profesyoneli bulalım.

2
Anlaş
Hemen teklifler gelsin

Tam istediğine uygun teklifler gelsin.

3
Güvenli Öde
En uygunu ile anlaş

Teklifleri kıyasla, detayları netleştir, anlaşmanı yap.

Mehter Takımları Talepleri

ilkan sonmez
İlkan s.
yaza doğru bir tarih olacak, kesin değil gündüz olacak. 14.00 gibi site girişinde mehter takımı toplanacak içeri girip binaya kadar 100 metre kadar yürünecek. otoparkta toplanıp biraz daha devam edilebilir. fiyat araştırması yapıyoruz, bütçemiz 1000-1500 TL.
samet ozdemir
SAMET Ö.
Bursa Yıldırım erikli gümüş okyanus dugun salonu Sünnet cemiyeti sokak başında salon önüne kadar olan kısmı mehtran gurubu ile gelmesi planım var ücret olarak uygun bir şey arıyoruz, 5 dakikalık bir görsel şov yeterli olacaktır bizim için
fatih aydemir
FATİH A.
sizden sadece isteğim ev ile düğün salonu arası 50 mt. sadece çocuklarım mehteran takımı ile düğün salonuna kadar gitmesidir. çok kalabalık grup olmasına gerek yok bütçem kısıtlı yardımcı olursanız sevinirim
samet. aksak
Samet. A.
Düğünümüzde performans sergileyecek bir mehter takımı arayışındayız.Düğünün başında çıkmasını ve bir süre kalmasını istiyoruz.Fiyat bilgisi ve ayrıntılar için geri dönüşünüzü beklerim.
mensure ozmen
Menşure o.
Akşamüzeri yapmayı planladığımız düğünümüzde mehter takımı görmek istiyoruz Düğün 20-30 ağustos arası bir tarihte olacak. Mekan henüz belli değil. Mehter takımı için bütçemiz 1.500 TL.
adem bayrak
Adem B.
Kostüm ve ekipmanlar eksiksiz olarak tam bir mehteran ekibine uygun olmalı. Mümkün mertebe ekip yaş ortalaması 40-50 aralığı olaması bizi size minnettar kılar :) saygılar.
nurettin yurtseven
Nurettin Y.
yaklaşık yarım saatlik bir mehter takımı gösterisi ve de kısa bir semazen gösterisi için fiyat teklifi alabilir miyim
samet ozdemir
SAMET Ö.
Bursa Yıldırım erikli gümüş okyanus dugun salonna girişte ya da içerde beş dakikalık bir mehterean gösterisi istiyoruz sadece. Ve çocuklarla ilgilenecek palyaço.
haci
H.
400 kişi Akşam kuru pasta kola fanta gazoz kapıda bayan karşılama salona giriş organizasyonu komfeti volkan eşliğinde sadece bunların fiyatını alabilirim
erhan eroglu
Erhan E.
çayırönü semazen salonunda olacak büyük ihtimal. Saat akşam 8-11 arasında düşünüyorum. bunun yanında taht varsa onunda fiyatını alabilir miyim?