Favori listeniz boş.
Favori listeniz boş.

Müzisyenler

Doğum günü, açılış, kutlama ya da yeni yıl partilerinizde eğlencenin tadını doyasıya çıkarmak için kaliteli bir müzisyene ihtiyaç duyabilirsiniz. Şehrinizdeki müzisyen profillerini inceleyerek fiyat bilgisi edinebilir, teklif alabilir ve size en uygun olan müzisyeni seçebilirsiniz.

Müzisyen için 3 Fiyat Teklifi Al

Birkaç saat içinde teklifler gelsin, karşılaştır ve en uygununu seç.

Sanat dalları arasında çok geniş kitlelere hitap eden müzik, duyguların ve düşüncelerin en iyi şekilde anlatıldığı bir sanat dalı. Evrensel olması ve hangi dilde yapılmış olursa olsun insanların kalbine dokunması ile de en sevilen sanat dalı olma niteliği taşıyor. Müzik eserlerini yaratan, besteleten, çalan ya da söyleyen kişilere ise müzisyen adı veriliyor. Müzisyenler bu müzik eserlerini hayata geçirme ve insanların duygularına tercüman olma görevi görüyor. Bu açıdan müziğin yanı sıra müzisyenler de insanların gönlünde bir yer ediniyor. Tüm dünyada üne kavuşmuş müzisyenlerin yanı sıra müzikle uğraşan herkese müzisyen denebilir. İnsan ruhuna iyi gelen ve keyif veren müzik, elbette etkinliklerin de önemli bir parçası. Hayatın stresinden uzaklaşmak ve keyifli vakit geçirmek için herkes müziğe ihtiyaç duyar. Bunun yolu da iyi bir müzisyen dinlemektir. Müzisyenler restoran, cafe, bar gibi mekanlarda sahne almalarının yanı sıra birçok özel organizasyonda da müziğini icra edebilir. Düğün, nişan, açılış, festivaller, belediye etkinlikleri gibi organizasyonlar müzisyenlerin sahne alması için en ideal yerlerdir.

Müşteri Yorumları

Bir Yaş Çekimi
Aysel Gündoğdu Aysel Gündoğdu

"1 yaş çekimi için bebek fotoğrafçısı ihtiyacımı gigbi'den karşıladım, çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim."

Düğün Fotoğrafçısı
Mehmet Biçici Mehmet Biçici

"Eşimle düğün fotoğrafçımızı ve müzisyenlerimizi gigbi'den bulduk. Sorunsuz bir şekilde hizmetlerimizi aldık. Teşekkürler."

Palyaço
Nurdan Öztohum Nurdan Öztohum

"Kızımın doğum günü için gigbi'den bir palyaço ile çalıştık. En eğlenceli doğum günümüzdü."

Nasıl Çalışır

1
Teklif Al
Teklif Al

Etkinliğin için fotoğrafçı, müzisyen ve gösteri profesyonellerinden ücretsiz teklif al.

2
Anlaş
Anlaşma Yap

En uygun profesyonel ile anlaşma yapıp yorum yapma hakkını elde et.

3
Güvenli Öde
Güvenli Öde

12 aya kadar taksit imkanı ile ödemen senin onayınla profesyonelin hesabına geçsin.