Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

📲 Mobil Uygulama İndir
🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
İzle ve Öğren 🎓
Genel Bakış 👀
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

📲 Mobil Uygulama İndir
🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış

Ticari Elektronik İleti Açık Rıza Metni

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca, Gigbi Dijital Pazarlama ve Ticaret Anonim Şirketi (gigbi.com) olarak sizlere önemli kampanya ve indirim bilgileri sunabilmek için ticari iletiler gönderme amacıyla açık rızanızın alınması gerekmektedir.

Bu bağlamda, e-posta adresiniz, telefon numaranız ve iletişim izni bilgileriniz; iletişim faaliyetlerinin, ürün ve hizmetlerin pazarlama süreçlerinin, pazarlama analiz çalışmalarının ve saklama faaliyetlerinin yürütülmesi amacıyla, açık rızanıza dayalı olarak işlenecektir.

Bu rızayı vererek, Web sitesi ziyaretçisi olarak aydınlatma metnini okuduğunuzu ve anladığınızı, verdiğiniz iznin 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun kapsamında ticari elektronik ileti alımına ilişkin bir onayı temsil ettiğini ve bu rızayı istediğiniz zaman iptal edebileceğinizi beyan etmiş olursunuz.

Yukarıda belirtilen amaçlar doğrultusunda kişisel verilerimin işlenmesini ve önemli kampanya ve indirimlerden haberdar edilmemi kabul ve beyan ediyorum.

gigbi.com nedir?