Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

📲 Mobil Uygulama İndir
🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
İzle ve Öğren 🎓
Genel Bakış 👀
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

📲 Mobil Uygulama İndir
🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış

Yurtdışına Aktarım Aydınlatma Metni

Değerli Kullanıcımız,

Gigbi Dijital Pazarlama ve Ticaret Anonim Şirketi olarak, kişisel verilerinizin korunması konusunda mevcut yasal düzenlemelere uygun şekilde gerekli tüm teknik ve hukuki tedbirleri aldığımızı bildirmek isteriz. Verilerinizin işlenmesi ve aktarılması süreçlerine ilişkin aşağıdaki bilgileri sunuyoruz.

Web sitemiz üzerinden doldurduğunuz formlar ve web sitemizdeki çerezler yoluyla elde edilen ad, soyad, iletişim, finans, müşteri işlem, işlem güvenliği, görsel ve işitsel kayıtlar, lokasyon gibi kişisel verileriniz; site yönetimi, aracı hizmet sağlayıcılığı faaliyetleri, müşteri ilişkileri yönetimi ve ticari elektronik iletişim süreçleri için uluslararası gizlilik standartlarına uygun olarak işlenmekte ve saklanmaktadır.

Bulut bilişim uygulamalarımızın yurt dışında bulunan sunucuları nedeniyle, uluslararası kalitede hizmet sunabilmek için kişisel verilerinizin yurt dışında bulunan iş ortaklarımıza aktarılmasına ihtiyaç duyulmaktadır. Bu sürecin 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'nun 9. maddesine uygun olarak gerçekleştirilmesi için açık rızanız gerekmektedir.

Web sitemiz üzerinden elde edilen kişisel verilerinizin yurt dışında bulunan sunuculara aktarılmasını istemiyorsanız, Akdeniz Üniversitesi Antalya Teknokent Ar-Ge 1 Binası No:105A, 07070 Konyaaltı/Antalya adresine posta yoluyla fiziki belgelerle hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Eğer bu aktarım sürecini onaylıyorsanız, aşağıdaki yurt dışına aktarıma ilişkin açık rıza metnini onaylamanız gerekmektedir.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 11. maddesi kapsamında sahip olduğunuz haklarınızı kullanmak için, yukarıda belirtilen iletişim adresimize, [email protected] e-posta adresimize veya [email protected] KEP adresimize başvurabilirsiniz.

gigbi.com nedir?