Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Çıkış
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren

Çıkış
Ürün Fotoğrafçısı

Yenimahalle Ürün Fotoğrafçısı

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.
Hızlı Teklif Al
İlçe Seç
Yenimahalle Ürün Fotoğrafçısı
25
Ürün Fotoğrafçısı sana hizmet vermek için hazır.


Neden gigbi.com profesyonellerini tercih etmelisin?

Tamamen ücretsiz
gigbi.com’u kullanmak tamamen ücretsiz. Maliyet tahmini alın, profesyonellerle iletişim kurun ve rezervasyon yapın - hepsi ücretsiz.
Fiyatları karşılaştır
Bir profesyonel ile rezervasyon yapmadan önce farklı fiyat teklifleri alın. Karşılaştırın ve en iyisini seçin.
Güvenle kirala
10.000’den fazla müşteri değerlendirmesi ve profesyonellerin geçmiş çalışmaları gibi işini bir profesyonele emanet etmeden önce ihtiyacın olan tüm bilgilere sahip olacaksın.
Hemen Teklif Al

Yenimahalle Ürün Fotoğrafçısı Fiyatları

Yenimahalle Ürün Fotoğrafçısı fiyatları için en yaygın fiyat aralığı 800 TL ile 980 TL’dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir, Yenimahalle Ürün Fotoğrafçısı fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.
İletişime Geç

Yenimahalle Ürün Fotoğrafçısı Müşteri Yorumları

C
Cihat ARAS
Selim Bey,E-ticaret firmamız için ürün fotoğraflarımızı çekti uzun bir süredir çalışıyoruz, işini gerçekten seven ve özveriyle yapan bir profesyonel. Kendisinin tecrübelerinden de faydalandık. Çekimlerimizi bitirmek için geç saatlere kadar bizimle birlikte çalıştığı zamanlar oldu. Emeklerinden dolayı çok teşekkür ederiz.

M
Murat Kaya
Berkay Bey ile tekstil firmamızın ürünlerini model eşliğinde tanıtmak istedik ve Berkay Bey ile bu vesileyle tanıştık.Gerek profesyonelliği gerekse de güleryüzlülüğü sayesinde çok memnun kaldık.Model ve ürün çekimlerinde güvenilir bir adres olduğunu düşünüyorum.

s
serap çıldır
Merhabalar, Hetu Artisan , cam boncuk ve doğal taşlar ile el dokuması bileklikler yapıyor. Ziya Yıldırım ile geç tanıştığımız için gerçekten üzgünüz. Yeni ürünlerimizin çekimlerinde her şey ile profesyonelce ilgilendiği gibi çok doğru yönlendirmeleri de oldu. Bundan sonra web sitemizin görsellerinin tamamının yenilenmesi ve yeni ürünlerimizin fotoğrafları için Ziya Yıldırım ile çalışmaktan keyf alacağız. Kısacası ürünlerimiz bundan sonra Ziya Yıldırım’a emanet. Teşekkürler Ziya Yıldırım , ve sizi bulmamıza aracılık eden gigbi’ye de teşekkür ederiz. Hetu Artisan Serap Çıldır

E
Esin aydemir
Dış mekan çekimimi yapan ekibin içindeydi hem pozlar hem düğün hikayesi olsun rutin pozlardan çıkıp bayağılaşmadan ama eğlenceli ve şık ürünler aldık özellikle düğün hikayesinin preview ı çok güzeldi birdaha böyle bir işim olursa arayacağım ilk kişi olur çok tatlı dilli ve eğlenceli olması da cabası ..

K
Kılıçlar Altın
Bizim için çok stresli olan ürün çekimlerimizi, muhteşem bir atmosferde, gırgır şamata muhabbetiyle hallettikleri için çok teşekkürler, bu ekip bir harika... Başarılar diliyoruz...


Ürün Fotoğrafçısı hizmeti mi veriyorsun?

Profil Oluştur
Fotoğraflarının, videolarının ve hatta geçmiş müşteri yorumlarının olduğu profilini oluştur.
Talepler Gelsin
Şehrine, hizmetlerine ve fiyat aralığına uygun müşteri talepleri ile seni eşleştirelim.
Anlaşma Yap
Teklif ver, detayları görüş, vereceğin hizmetleri sözleşme oluşturarak garanti altına al.
Profesyonel Olarak Kayıt Ol

Yenimahalle Ürün Fotoğrafçısı Talepleri

N Nazım Y.
uFluidic.com üzerindeki "microfluidic chips" ve "microfluidic accessories" kategorilerindeki ürünlerimiz için profesyonel çekim talep ediyoruz. (Totalde ortalama 43 parça ve 86 poz). Her ürün başına 2 kare/poz olacaktır. Fotoğraflar yine e-ticaret platformlarında kullanılacaktır.
S Siğnem Y.
Ankara Temelli bölgesinde bulunan fabrikamızda Diş İmplantı üretmekteyiz. Ürünlerimizin ölçüleri çok küçük ebatlardır. Kataloğumuz için yaklaşık 100-150 adet ürün çekimi planlanmaktadır. Dönüş yapıldığı takdirde önceden yapılan kataloğu paylaşabilirim. Çok acil dönüş bekliyorum.
H Hıfzı A.
işte yerinde tayt ve pantalon canlı mankenle trendyol ve n11 e uyumlu fotograf cekimi 50 adet 15 günde bir 10 det olmak üzere tekrarlanacaktır cekim alanında 2 adet 100 vat projöktöer 1 adet 50 vatlık bulunmaktadır
A Alev K.
su arıtma işi yapmaktayım yerim batıkentte, ürün fotoğraflarım çekilecek ve online alışveriş siteme konacak şekilde düzenlenecek. yaklaşık 20-30 ürün fotosu olur
M Murat A.
Varlık mahallesinde yapmış olduğumuz veri merkezi binasının tanıtımı amaçlı bir fotografçılık hizmetine ihtiyacımız bulunmaktadır.
K Kılıç E. A.
Takı aksesuar firması olarak stokta bulunan ürünlerimizin fotoğrafını çekmek istiyoruz aktif olarak çalışan internet sitemiz için
F Fatih A.
2 adet bornoz kadın ve erkek mankenle fotoğrafı çekilecek. Her bir bornoz un 4 adet fotoğraf I çekilecek. Beyaz arka Zeminde.
H Hasan F. K.
Çeyiz & halı üzerine mağazam var e ticaret için 300 e yakın ürün fotoğrafı çektirmek istiyorum resimlere dekupe istiyorum.
gigbi-customer

Talep oluştur, bikaç dakika içinde teklifler gelsin.

İhtiyacına en uygun Ürün Fotoğrafçısı tekliflerini gönderebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer