Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

📲 Mobil Uygulama İndir
🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
İzle ve Öğren 🎓
Genel Bakış 👀
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

📲 Mobil Uygulama İndir
🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış

Ankara Ürün Fotoğrafçısı

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.
Hızlı Teklif Al
Şehir Seç

Ankara Ürün Fotoğrafçısı

945
profesyonel sana hizmet vermek için hazır. Hemen teklif al, fiyatları ve yorumları karşılaştır.

Ankara Ürün Fotoğrafçısı için en iyi profesyonel listesi
4.9 1498 oy
İhsan Yürekli
İhsan Yürekli
5.0
Çevrimiçi
10 kez değerlendirildi.
5 yıldır gigbi'de
Etimesgut, Ankara
Zeynep İnci
Zeynep İnci
5.0
Çevrimiçi
5 kez değerlendirildi.
1 yıldır gigbi'de
Yenimahalle, Ankara
Fahri Aksırt
Fahri Aksırt
5.0
Çevrimiçi
16 kez değerlendirildi.
3 yıldır gigbi'de
Çankaya, Ankara
Berat Dokel
Berat Dokel
5.0
Çevrimiçi
7 kez değerlendirildi.
1 yıldır gigbi'de
Keçiören, Ankara
Baykuş Fotoğrafilm
Baykuş Fotoğrafilm
0.0
Çevrimiçi
1 aydır gigbi'de
Çubuk, Ankara
Göksel Odabaşı
Göksel Odabaşı
5.0
Çevrimiçi
8 kez değerlendirildi.
3 yıldır gigbi'de
Cüneyt Özyurt
Cüneyt Özyurt
5.0
Çevrimiçi
3 kez değerlendirildi.
6 yıldır gigbi'de
Damat Gelin Wedding
Damat Gelin Wedding
5.0
Çevrimiçi
8 kez değerlendirildi.
1 yıldır gigbi'de
Merif Crealife
Merif Crealife
5.0
Çevrimiçi
4 kez değerlendirildi.
1 yıldır gigbi'de
Abdullah Sefa Öztürk
Abdullah Sefa Öztürk
5.0
Çevrimiçi
5 kez değerlendirildi.
2 yıldır gigbi'de
30.000'den fazla profesyonel sana hizmet vermek için hazır.
Talep oluşturarak tüm profesyonelleri görüntüleyebilir, müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsin.
Hemen Talep Oluştur
Ürün Fotoğrafçısı
Talep oluşturarak tüm profesyonelleri görüntüleyebilir, müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsin.
Hemen Talep Oluştur

Ankara Ürün Fotoğrafçısı Fiyatları 2024

Ankara Ürün Fotoğrafçısı fiyatları 2024 yılı için ortalama fiyat aralığı 5.140 TL ile 6.290 TL’dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir, Ankara Ürün Fotoğrafçısı fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.
İletişime Geç

Ankara Ürün Fotoğrafçısı Müşteri Yorumları

O
Onur Polat
Erhan Bey ile işletmemizin, ürünlerimizin resimlerini ve kilit bir kaç ürünümüzün videosunu çekmek için anlaştığımızda sonucun bu kadar iyi olacağını düşünmemiştik. Planlı ve titiz çalışması sayesinde, çok verimli bir çekim süreci yaşadık. Çok kısa sürede sosyal medyamızda bütün ürünlerimizi gururla ve kurumsal kimliğimize yakışır şekilde sergileyeceğimiz onlarca fotoğraf ve videomuz oldu. Ayrıca fotoğraflar o kadar kaliteli ve estetik oldu ki sadece sosyal medyada değil, işletmemizdeki iç alanlarda baskı alarak kullandık ve reklam için baskı alınca bile hiç bir kalite kaybı yaşamadık... Kendisiyle çalışma kararımız işletmemizin değişim ve gelişim sürecinde aldığımız en doğru karar oldu.

M
Mehmet Ali Pehlivan
Salim bey ile çalışmak harika bir deneyimdi. Fotoğrafları çok kaliteli ve yaratıcı. Ürünlerim çok iyi bir şekilde yansıtıldı ve müşterilerimden çok olumlu geri dönüşler aldım. Zamanlamaya uyuyor ve esnek. Her zaman müşteri memnuniyetini önemsiyor. Fotoğraflar net, keskin ve ilgi çekici. Ürünlerin tüm detaylarını doğru bir şekilde gösteriyor, iyi aydınlatılmış ve ürünlerin özelliklerini doğru bir şekilde gösteriyor, fotoğraflar dengeli ve akıcı. Ürünlerin güzelliğini ön plana çıkarıyor. Salim bey ile çalışmasınızı tavsiye ederim. Fotoğrafları harika ve müşteri memnuniyeti çok iyi. Kendisine teşekkürü borç bilirim burdan bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorumm.

E
Emine Akdoğan
E-ticaret firmam için ürün çekimi yaptırdım. Bana bu süreçte çok yardımcı oldu ve gerek iş kalitesi gerekte kişilik olarak çok memnun kaldım. Fotoğrafları tam zamanında, kusursuz bir şekilde teslim etti.

K
Kaan Bayram
Fahri bey internet sitemiz için ürün resmi çekti. Işini ciddiye alarak ve tam yapıyor.

T
Tuğba Alnıdelik
Öncelikle iletişiminiz, inceliğiniz için çok teşekkür ederim. Biz Gözde Hanım ile Amazon ürün çekimi için çalıştık,açıkçası kendisiyle aynı işi yaptığını iddia eden birçok kişiyle görüştüm ama hiçbirinden bu özeni ve bilgiyi yakalayamadım. yaptığınız işe gelirsek de tek kelimeyle mükemmel bir çalışmaydı. zaman problemim olmasa da en kısa sürede, haftasonu ol masına rağmen işinizi en hızlı şekilde yaptınız.daha iyi işlerle, daha iyi yerlere hak ettiğiniz şekilde gelmeniz dileğiyle. 🤍


Ankara Ürün Fotoğrafçısı Talepleri

M Mustafa D.
Kolye, yüzük vb. gümüş takıların fotoğraf çekimi yapılacaktır. Tek ürün, 3 farklı resim istemekteyiz. 1. resim arka fon beyaz olacak şekilde yapılacaktır. 2. resim elde veya taş, yaprak, tahta, mermer, kumaş gibi farklı bir fon üzerinde çekilecektir. 3. resim kadın boynunda çekilecektir. Sadece arka fon beyaz olacak şekilde tek fotoğraf içinde fiyat verebilirsiniz. Örnek olarak mynamenecklace .com sitesindeki ürünlerin fotoğraflarına bakabilirsiniz. İstediğimiz onun gibi ve mümkünse daha güzelidir. Toplamda 500 adet ürün fotoğrafı çekilecektir. Ürünler kendi imalatımız olduğu için üretildikçe çekilecektir. 500 adetin hepsi toplu halde verilmeyecektir. Başlangıç aşamasında acil 100 adet verilecektir. Kalanlar 40-50 adet olarak haftalık olarak veya sizin müsait olma durumunuza göre aralıklarla verilebilir. Fiyat verirken 100 adet üzerinden teklif veriniz. 100 adet ürün fiyatı ve teslimat süresi belirtiniz. İlk parti acildir. Diğerleri sizin müsaitlik durumunuza göre ayarlanacaktır.
E Esra A.
Medikal ürün üretimi yapan bir firmayız. Medikal ürünlerimiz içerisinde korse, varis çorabı vb. ürünler olduğu gibi bebek medikal ürünleri de bulunmaktadır. Bazı ürünler manken üzerinde bazı ürünlerde stant üzerinde çektirilecektir. Ürün fotoğrafları web sitemiz, sosyal medya hesaplarımız ve amazon hesabımızda kullanılacaktır. Ürün çeşitliliğimiz oldukça fazladır yaklaşık 100-150 adet ürünümüz mevcuttur ancak ilk aşamada bir kısmının fotoğrafları çekilecektir. Fotoğrafların beğenilmesi halinde diğerleri için tekrar anlaşma sağlanabilir. Teklifleri tarafımıza iletirken detaylı bir şekilde ayrıntı verilmesi ve portfolyonuzun paylaşılması rica olunur
B Batuhan N.
Merhaba! Biz özel tasarım deri çakmak kılıfları üretiyoruz. Tamamen el yapımı olan ürünlerimizdeki kabartmalı, çizimli ve dikişli motiflerle sanatı ön plana çıkarıyoruz.Ürünlerimizin çekilen fotoğraflarında estetiği vurgulayarak müşterilerin ilgisini çekmeyi hedefliyoruz. Bu fotoğrafların, online platformlarda etkili bir şekilde paylaşılabilmesi için özenle hazırlanmasına özel bir önem veriyoruz. Toplamda 25-30 farklı ürünümüz bulunmakta olup, her bir ürün için 4-5 farklı poz ve 7-8 saniyelik Instagram Reels videoları hazırlamayı planlıyoruz. Bunun için yardımcı olur musunuz?
E Esma B.
Merhaba kadın topuklu ayakkabı fotoğrafı çekilecek. E-ticaret için. Stüdyoda modelli çekim yapılmasını istiyorum. (Model bize ait değil.) Diz altı çekim olacak. Yaklaşık 45 ürün var. İlk etapta deneme olması için 10 tanesini çektirmek istiyorum. Memnun kalınırsa kalanları da yapılacaktır.(ayrı ayrı fotoğraf başına fiyat hesaplanırsa iyi olur). Model başına 2 poz yeterli olacaktır. Beyaz fon veya açık renk parkeye sahip ortamda çekilebilir. Daha önceden modelli çekim yapmış örnekleri olan firmalardan detaylı bir teklif almak istiyoruz.
B Batuhan N.
Merhaba, şirketimiz çakmaklar için deriden farklı tasarımlarda kılıflar üretmektedir. Ürünlerimizde kabartmalı, çizimli ve dikişli motifler bulunmaktadır. Sanatın ürünlerimiz üzerinden fotoğraflara yansıtılmasını ve potansiyel müşterileri çekmesini hedefliyoruz. Belirli bir estetik anlayışı doğrultusunda, el sanatını yansıtan fotoğraf ve videolar çekmek istiyoruz. Toplamda 30 farklı ürün için her biri için 4-5 farklı pozda fotoğraflar çekilmesini, ayrıca her ürün için 7-8 saniyelik video istiyoruz.
E Elif O.
Firma içerisinde üretmiş olduğumuz bir kaç cihaz mecut. Tanıtım videolarında, katalog içinde, SM tanıtımlarında, afişlerde vb tüm tanıtım mecralarında kullanmak amacıyla ürünlerimizin fotoğrafının çekilmesini istiyoruz. Bir adet 2m. kanat açıklığı olan İHA, elektronik kartlar, küp şeklinde 10cm elektrinok başka bir cihaz, ve sunucumuz var. Şirket duvarları tamamen camdan. Işık sorun olabiliyor, çekim için öncesinde planlama yapılması gerekmektedir.
E Emre K.
Pazar yerlerinde kulanılmak üzere (trendyol hepsiburada n11 gittigidiyor amazon gibi) pazar yerlerinin formatlarını destekleyen kaliteli ürün fotoğrafı çektirmek istiyorum. Ürünlerim doğal taş bileklik olacak ilk etapta 30 çeşit ürün için fotoğraf çekilecek daha sonra dogaltaşların değişik kombinasyonlarında ürünler eklenecek bu konuda destek olursanız sizinle calismak isterim. Ürün başı ne kadar olur fiyat
E Evrim D.
,öncesinden çekilmiş resimlerimiz ve bizi tanımanız adına carryberryco.com adresini inceleyebilirsiniz sevinirim.ancak bu ürünlere ek olarak günlük kadın giyim ürünlerinin sosyal medya platformunda kullanmak için stüdyo moda çekimi yaptırmak istiyoruz.Ürün çeşitliliğimiz çok fazla olmamak kaydiyla Varyasyonlar dahil (renk vs) toplam 25- 30 adet civarindadir.model ve stüdyo içinde destek almak istemekteyiz.
M Mesut Y.
Merhabalar 3 boyutlu duvar aksesuarları/tablolar üretmekteyim Bu ürünlerin sosyal medyada, dijital ortamda paylaşılmak üzere doğal, gerçek ve uyumlu arka fon ile stüdyoda profesyonel ürün çekimi yaptırmak istiyorum. 50-100 adet aralığında ürün çekimi yapılacaktır. Hem boyalı hemde boyasız şeklindedir. Ürün başına fiyat bilgisi için dönüşlerinizi rica ederim. Teşekkür ederim şimdiden.
U Uğur A.
Ürünüm tesbih , ilk etapta 80-100 adet fotoğraf çekimi gerekiyor . Web sitemde ve sosyal medya da paylaşacağım yüksek çözünürlülük gerekiyor ve arka plan efektinde marka ismi yarı saydam bir şekilde olmasını gerekmektedir . arka planın sade beyaz olmasını istemiyorum bir tema olabilir . Sonrasında iş durumuna göre ay içerisinde birkaç defa fotoğraf çekimi olabilir . Teşekkürler :)

Ankara Ürün Fotoğrafçısı Seçenekleri ile Satışlarını Artır

Günümüzde e-ticaret alışkanlığının yaygınlaşması ile lokasyondan bağımsız olarak ürünlerini tüm Türkiye'ye, hatta tüm dünyaya online olarak satman mümkün. Ankara ürün fotoğrafçısı seçenekleri ile birbirinden güzel ürün fotoğraf çekimi yaptırabilir ve satışlarını artırabilirsin. Şimdi bu konuyu seninle detaylı inceleyeceğiz ve ürün fotoğrafçılığı nedir? Neden önemlidir? Ankara ürün fotoğrafçısı seçerken nelere dikkat etmen gerekiyor? gibi soruların yanıtlarını vermeye çalışacağız.

Ankara'da Ürün Fotoğrafı Çektirmek

Ürün fotoğrafçılığı herhangi bir nesnenin profesyonel fotoğrafçı tarafından profesyonel ekipmanlar kullanılarak fotoğraflanmasıdır. Özellikle Ankara'da ürün tanıtımı, reklam, katalog ve e-ticaret alanının olmazsa olmazları arasında yer alan ürün fotoğrafları, ürünün en etkili şekilde tanıtılmasına yardımcı olur. Ankara ürün fotoğrafçısı seçenekleri ile bunu kolayca halledebilirsin.

Ankara'da Ürün Fotoğraflarının Önemi

Başta Ankara olmak üzere tüm Türkiye'de rakiplerin birbirinden profesyonel ürün çekimleri yaptırırken senin telefon ile amatör ürün çekimleri yapman rekabette dezavantaj yaşamana sebep olur. Aynı zamanda Ankara'da ürettiğin ürünün kendi alanında bir çığır açıyor olsa bile etkili bir şekilde sunulmadığı takdirde hedef kitleden beklediğin ilgiyi görmeyebilir. Ankara ürün fotoğraf çekimi ile rakip ürünler arasından sıyrılarak ürününü ön plana çıkarabilirsin. Gerek dijital ortamlarda gerekse basılı malzemelerde ürününü tam anlamıyla anlatabilen, kaliteli ve akıllarda yer eden fotoğraflar kullanmak, potansiyel müşterilerine daha kolay ulaşmanı sağlar.

Ankara'da Yüzlerce Ürün Fotoğrafçısı

gigbi.com'da hizmet veren birçok Ankara ürün fotoğrafçısı seçeneğini senin için her zaman hazır bulunduruyoruz. Ankara'da ürün fotoğrafçısı seçerken mutlaka fotoğrafçıların profilindeki geçmiş çalışmaları, aynı zamanda Ankara ürün fotoğrafçısı tavsiyelerini de müşteri değerlendirmelerini okuyarak elde edebilirsin.gigbi.com ürün fotoğrafçılarına ek olarak Ankara'da hizmet veren diğer ürün çekim stüdyoları ve uzmanlarından bazıları

 • Özgür Erdem Polat
 • Ziya Yıldırım
 • Açelya Köseoğlu
 • Eba Ajans
 • Picubes
 • Seven Art Studio
 • Mustafa Tunçer
 • Volkan Poyraz Akkaya
 • Ahmet Adil Kavak
 • alpha312
 • Yunus Özkazanç
 • Çekmece Fotoğraf
 • Studio Martin
 • 333 Tanıtım

Ankara Ürün Fotoğrafçısı Fiyatları Nasıl Değişiyor?

Ürün fotoğrafları çekimin yapılacağı yere, süreye, ürün sayısına ve türüne göre farklılık gösterebilir. Fikir vermesi adına bir ücret belirtmek gerekirse 1-15 adet ürünün fotoğraflanması il Ankara ürün fotoğrafçısı fiyatları ürün başına 15 TL’den başlarken, sayı arttıkça adet başına düşen fiyat da azalmaktadır. Örnek vermek gerekirse, 100-150 adet ürünü fotoğraflayacaksan ürün başına Ankara ürün fotoğraf çekim ücreti 10 TL, 150- 200 adet ürün için ise adet başına 9,5 TL ödemen gerekebilir.

E-Ticaret Siteleri İçin Ankara Ürün Fotoğrafçısı Fiyatları

Özellikle İnternet üzerinden satışı yapılan ürünlerin müşterilere en iyi şekilde tanıtılması gerekmektedir. Ürününü en iyi şekilde yansıtacak fotoğrafların maliyeti farklılık gösterebilir. E-ticaret siteleri için tavsiyemiz düzenli olarak çalışacakları bir Ankara ürün fotoğrafçısı ile uzun soluklu bir anlaşmaya varmalarıdır.

Ankara Katalog Çekim Fiyatları

Hem basılı hem dijital kataloglar için kaliteli fotoğraflara ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu şekilde gerçekleşen çekimlerin hesaplanması ürün başına değil katalog başına olduğundan Ankara'da katalog çekim fiyatlarını fotoğrafçı ile yaptığın anlaşmaya göre değişiklik gösterecektir.


Ürün Fotoğrafçısı hizmeti mi veriyorsun?

Profil Oluştur
Fotoğraflarının, videolarının ve hatta geçmiş müşteri yorumlarının olduğu profilini oluştur.
Talepler Gelsin
Şehrine, hizmetlerine ve fiyat aralığına uygun müşteri talepleri ile seni eşleştirelim.
Anlaşma Yap
Teklif ver, detayları görüş, vereceğin hizmetleri sözleşme oluşturarak garanti altına al.
Profesyonel Olarak Kayıt Ol
gigbi-customer

Talep oluştur, bikaç dakika içinde teklifler gelsin.

İhtiyacına en uygun Ürün Fotoğrafçısı tekliflerini gönderebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer

Türkiye'den Ürün Fotoğrafçısı Seçenekleri
İstanbul Ürün Fotoğrafçısı İzmir Ürün Fotoğrafçısı Ankara Ürün Fotoğrafçısı Sinop Ürün Fotoğrafçısı Kırklareli Ürün Fotoğrafçısı daha fazla
Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?