Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Çıkış
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren

Çıkış

İzmir Ürün Fotoğrafçısı

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.
Hızlı Teklif Al
Şehir Seç

İzmir Ürün Fotoğrafçısı

292
profesyonel sana hizmet vermek için hazır. Sağlıklı ve güvenli hizmet için profesyonellerimizin HES kodunu düzenli olarak kontrol ediyoruz.

İzmir Ürün Fotoğrafçısı için en iyi profesyonel listesi
5.0 1427 oy
Gökay Peksev Photography
Gökay Peksev Photography
5.0
Çevrimiçi
12 kez değerlendirildi.
2 yıldır gigbi'de
Bornova, İzmir
Mcpwed
MCPWED
5.0
Çevrimiçi
10 kez değerlendirildi.
3 yıldır gigbi'de
Konak, İzmir
Musa Dipdağ Photography
MUSA DİPDAĞ PHOTOGRAPHY
5.0
Çevrimiçi
5 kez değerlendirildi.
1 yıldır gigbi'de
Konak, İzmir
Görsel Stüdyo
Görsel Stüdyo
5.0
Çevrimiçi
6 kez değerlendirildi.
3 yıldır gigbi'de
Ödemiş, İzmir
Taha İlbak
Taha İlbak
5.0
Çevrimiçi
10 kez değerlendirildi.
6 aydır gigbi'de
Cüneyt Özyurt Photography
Cüneyt Özyurt Photography
5.0
Çevrimiçi
3 kez değerlendirildi.
3 yıldır gigbi'de
Nazif Sezer
NAZİF SEZER
5.0
Çevrimiçi
4 kez değerlendirildi.
1 yıldır gigbi'de
Çınar Fotoğraf Stüdyosu
Çınar Fotoğraf Stüdyosu
5.0
Çevrimiçi
4 kez değerlendirildi.
4 yıldır gigbi'de
Mutluluk Atölyesi
Mutluluk Atölyesi
5.0
Çevrimiçi
40 kez değerlendirildi.
5 yıldır gigbi'de
Mutluluk Kadrajı Fotoğrafçılık
Mutluluk Kadrajı Fotoğrafçılık
5.0
Çevrimiçi
10 kez değerlendirildi.
2 yıldır gigbi'de
7.000'den fazla profesyonel sana hizmet vermek için hazır.
Talep oluşturarak tüm profesyonelleri görüntüleyebilir, müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsin.
Hemen Talep Oluştur
Ürün Fotoğrafçısı
Talep oluşturarak tüm profesyonelleri görüntüleyebilir, müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsin.
Hemen Talep Oluştur

İzmir Ürün Fotoğrafçısı Fiyatları

İzmir Ürün Fotoğrafçısı fiyatları için en yaygın fiyat aralığı 1.120 TL ile 1.370 TL’dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir, İzmir Ürün Fotoğrafçısı fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.
İletişime Geç

İzmir Ürün Fotoğrafçısı Müşteri Yorumları

sedef gunagartan
sedef gunagartan
ürün cekimlerinde gayet prezentabl bir sekilde gerceklestirdiler. Gayet guzel ve profosyonel cekimler yapildi. bu sayede satis kalitemi maksimuma cektikler. ellerine ve emeklerine saglik özlem hanim ve ekibine tessekurler.
Ürünçekim
ecem
ecem
kurduğum markanın ürünleri için birlikte çalıştık. fotoğraflardan çok memnun kaldım. teşekkürler.
Can Cengiz
Cihat ARAS
Cihat ARAS
Selim Bey,E-ticaret firmamız için ürün fotoğraflarımızı çekti uzun bir süredir çalışıyoruz, işini gerçekten seven ve özveriyle yapan bir profesyonel. Kendisinin tecrübelerinden de faydalandık. Çekimlerimizi bitirmek için geç saatlere kadar bizimle birlikte çalıştığı zamanlar oldu. Emeklerinden dolayı çok teşekkür ederiz.
Fokusla Fotoğrafçılık
koray demirdöven
koray demirdöven
Stüdyo SPB kalite ve çözüm anlamında çalışma fırsatı bulduğum ve fazlasıyla memnun kaldığım bir stüdyo oldu. Özellikle İlker Bey’in fotoğrafçılık konusundaki vizyonu ve profesyonelliği sayesinde ürün çekimlerimizi gerçekleştirdik. Ürünümüze çekimleri ile değer katan stüdyo SPB ye çok teşekkür ederim. Ürün çekimleri yaptırmak isteyen arkadaşlara da hiçbir kaygı duymadan çekimlerini yaptırmalarını tavsiye ederim, fiyat-performans açısından mükemmel..
Studio SPB
Murat Kaya
Murat Kaya
Berkay Bey ile tekstil firmamızın ürünlerini model eşliğinde tanıtmak istedik ve Berkay Bey ile bu vesileyle tanıştık.Gerek profesyonelliği gerekse de güleryüzlülüğü sayesinde çok memnun kaldık.Model ve ürün çekimlerinde güvenilir bir adres olduğunu düşünüyorum.
Berkay Nacak

İzmir Ürün Fotoğrafçısı Talepleri

M Metin M.
Topuklu ayakkabı fotoğraflari çekilecek. E-ticaret için. Modelli cekim yapılmasını istiyorum. Yaklaşık 30 ürün var, ilk etapta deneme olmasi icin 10 tanesini cektirmek istiyorum. Memnun kalinirsa kalanlari da yapılacaktır( ayri ayri fiyat hesaplanırsa iyi olur) 3 kare modelli, 3 kare de sadece ürün fotoğrafı beyaz arka planda istiyorum. Tarih aralığı esnektir.
M Melike T.
Merhaba, İzmir Selçuk'ta deri giyim firmamız var ve ürünler için dekupe çekim yapılmasını istiyorum ; internet sitesi ve aktif sosyal medya kullanımı için.Birde dış çekim,drone çekimi,görsel tanıtım videosu hazırlıyorsanız onlar içinde görüşmek isterim.Dekupe çekimi için ürün başına fiyat nedir onu da öğrenmek istiyorum.Teşekkürler,iyi günler.
M Merve D.
Ahşap ürünler. Bardak altlığı, kahve altlığı, ahşap sunumluklar vs. Yeni bir işe giriş yapıyoruz. E-ticaret sitesine koymak için. İleri de istediğimiz başarı olursa bütün çekimleri birlikte yapacağımız iş ortağı arıyoruz. İzmir Güzelbahçe de mevcut villa var. Hem bahçe hem evin dekoru çekim için müsait. Ama yine de fikirlere açığız ?
E Elif E. C.
Unlu mamul üretimi yapan bir firmayız, websitesine ve ürün kutularına konacak profesyonel görsellere ihtiyacımız var, ortalama 15-18 arası ürün çekilecek. Sistem üzerinden örnek çekimlerinizi ve teklifinizi atabilirsiniz. En geç 18.00'a kadar telefon yolu ile iletişime geçerim.
N Necla U.
Zeytin ve zeytinyağı üreten fabrikamızda profosyenelce ürün tanımı için video çekimi istiyoruz. Ürünün işleyişinin her anını videoya kaydedip, montajlayacak sitemizede yayınlanacak hale getirilmesimi sağlayacaklardan fiyat teklifi istiyoruz. ALAÇATI AKÇAM ZEYTİNCİLİK
A Ahmet B.
Kemeraltında bulunan nikah şekeri malzemeleri ve benzeri ürünleri sattığımız dükkanımızın internet sitesi için ürünlerin fotoğrafları çekilip internete uygun hale gelmesi için shop uygulaması yapılacaktır. Fotoğrafı çekilecek ürün sayısı yakaşık olarak 1000 adedi bulacaktır.
M Murat G.
MERHABALAR SOSYAL MEDYAMIZDA VE E-TİCARET ORTAMINDA PAYLAŞMAK ÜZERE FOTOĞRAF ÇEKİMİ GERÇEKLEŞTİRMEK İSTİYORUZ ÜRÜNLERİMİZ BİRDEN FAZLA MODELLİ VE MODELSİZ FİYAT ALMAK İSTİYORUZ ÜRÜNLERİMİZ ALTIN VE PIRTALNATA ÜZERİNE OLUCAK FİYAT TEKLİFİNİZİ BEKLİYORUZ.
P Perimsu B.
6 ürün için düz beyaz zemin üzerinde fotoğraf çekimi ayrıca 9 ürün için konsept fotoğraf çekimi istenmektedir. Dekupe içinde ayrıca fiyat belirtilmesini rica ederim. Toplamda 15 kare fotoğrafa ihtiyaç duyulmaktadır.
B Burcu K. E.
Modelli ve modelsiz ayakkabı çekimi, model ücreti dahil ve hariç fiyat talep etmekteyim. Stüdyo çekimi olması önemlidir. Örnek çekimler talep edilecektir. (Ayakkabı tanıtımına uygun model olması gerekmektedir.)
I Ilker Ç.
İzmir Dikili ilçesinde bulunan Mağazamızda ki tüm ürünlerin fotoları e-ticaret sitemize yüklenmek üzere çekilecek yaklaşık 500 parça veya daha fazla çekim için model vb. ürünlere ihtiyacım bulunmamaktadır.

İzmir Ürün Fotoğrafçısı Seçenekleri ile Satışlarını Artır

Kataloglar, internet siteleri ve reklam faaliyetleri için kullanılmak üzere ürünlerin çekimlerinin yapılması işlemine ürün fotoğrafçılığı diyoruz. Ürün fotoğrafçılığı pek çok detayın göz ardı edilmeden ustalıkla ele alınması gereken bir konu. İzmir bölgesinde ürün fotoğrafı çektirmek istiyorsan İzmir ürün fotoğrafçısı hakkındaki bu yazımız sana fayda sağlayacaktır.

İzmir Ürün Fotoğrafçısı Seçenekleri

İzmir'de başarılı bir şekilde hizmet veren onlarca ürün fotoğrafçısı seçeneği bulunuyor. gigbi.com'da tüm İzmir ürün fotoğrafçılarını senin için geçmiş müşteri değerlendirmeleri ile birlikte sunuyoruz. İstersen ürün fotoğrafçılarının profillerini inceleyebilir, istersen de "hızlı tekli" butonunu kullanarak birkaç dakika için farklı fiyat teklifleri alabilirsin.

İzmir Ürün Fotoğrafı Çekim Fiyatları Nasıl Değişiyor?

Ürün boyutunun İzmir ürün fotoğrafçısı fiyatları üzerinde etkisi var ve yerinde çekim yapılması ile stüdyo ortamında çekim yapılması farklı fiyatlar gerektiriyor. Normalde stüdyo ortamında 15 TL ye çekilen ürün fotoğrafları yerinde 50 TL ye kadar fiyatlandırılabiliyor. Örneğin bir saat fotoğrafı ile bir otomobil fotoğrafı aynı kategoride tutulmamalı.

İzmir'den Tüm Dünyaya Satış Yap

Başarılı ürün çekimleri ile ürününü İzmir ile sınırlı kalmadan tüm dünyaya satabilirsin. Bunun için ürün fotoğrafı çekimi diğer çekimlere göre farklılık gösterir ve daha detaycı bir çalışma gerektirir. Kişisel fotoğraflarda kimse fotoğrafın detayına bakmaz geneline bakılır, ancak ürün fotoğrafçılığında detaya inilebilir. Örneğin bir e-ticaret sitesinden alışveriş yaparken ürünün fotoğrafını incelemek için yakınlaştırma seçeneğini görmüşsündür. Kişiler bu gibi araçlarla ürünün en ince detayını görmek ister. Yine aynı şekilde ürün fotoğrafları özellikle baskı amacıyla kullanılacağı durumlarda çözünürlülüğü yüksek ve renklerinin canlı olması gerekir. Fotoğraflar baskıya girdiğinde baskı kalitesine göre değişmekle birlikte bir miktar renk ve ışık kaybına uğrarlar. Bu nedenle kalitesiz fotoğraflar kalitesiz bir sonuç ortaya çıkartır. Ayrıca kalitesi düşük fotoğraflar dijital ortamda yakınlaştırıldıkça bozulacağından detayları sunamaz hale gelirler.

İzmir'de Ürün Fotoğrafçısı Seçerken

İzmir'de ürün fotoğrafçısı araştırması yaparken bazı ön bilgileri bilmende fayda var. Ürün fotoğrafçılığında bazı noktalara özellikle dikkat etmek gerekir. Birincisi fotoğraflarda ışık ürünün görünümünü bozmayacak şekilde dağılmış olmalıdır. Çekim açısı ürün detaylarını atlamayacak biçimde yakalanmalıdır, kadraj doğru ayarlanmalıdır. Müşterilerin görmek isteyeceği noktalarda detay çalışılmalıdır. Gerekiyorsa ürün çekimlerinde canlı argümanlar veya ürüne uygun objeler yer almalıdır. Gereksiz detaylar atlanmalıdır.


Ürün Fotoğrafçısı hizmeti mi veriyorsun?

Profil Oluştur
Fotoğraflarının, videolarının ve hatta geçmiş müşteri yorumlarının olduğu profilini oluştur.
Talepler Gelsin
Şehrine, hizmetlerine ve fiyat aralığına uygun müşteri talepleri ile seni eşleştirelim.
Anlaşma Yap
Teklif ver, detayları görüş, vereceğin hizmetleri sözleşme oluşturarak garanti altına al.
Profesyonel Olarak Kayıt Ol
gigbi-customer

Talep oluştur, bikaç dakika içinde teklifler gelsin.

İhtiyacına en uygun Ürün Fotoğrafçısı tekliflerini gönderebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer

Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?