Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Çıkış
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren

Çıkış

Antalya Ürün Fotoğrafçısı

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.
Hızlı Teklif Al
Şehir Seç

Antalya Ürün Fotoğrafçısı

312
profesyonel sana hizmet vermek için hazır. Sağlıklı ve güvenli hizmet için profesyonellerimizin HES kodunu düzenli olarak kontrol ediyoruz.


Antalya Ürün Fotoğrafçısı Fiyatları

Antalya Ürün Fotoğrafçısı fiyatları için en yaygın fiyat aralığı 730 TL ile 890 TL’dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir, Antalya Ürün Fotoğrafçısı fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.
İletişime Geç

Antalya Ürün Fotoğrafçısı Müşteri Yorumları

Cihat ARAS
Cihat ARAS
Selim Bey,E-ticaret firmamız için ürün fotoğraflarımızı çekti uzun bir süredir çalışıyoruz, işini gerçekten seven ve özveriyle yapan bir profesyonel. Kendisinin tecrübelerinden de faydalandık. Çekimlerimizi bitirmek için geç saatlere kadar bizimle birlikte çalıştığı zamanlar oldu. Emeklerinden dolayı çok teşekkür ederiz.
Fokusla Fotoğrafçılık
Arif Değerli
Arif Değerli
Oğuz Bey'den ürünümüzün katalog çekimlerini gerçekleştirdik. Kendisinin profesyonel fotoğrafçılığı, dakikliği ve güler yüzlü hizmetinden çok memnun kaldık. Kendisiyle tekrar çalışmayı isterim.
Oğuz Tombul
Murat Kaya
Murat Kaya
Berkay Bey ile tekstil firmamızın ürünlerini model eşliğinde tanıtmak istedik ve Berkay Bey ile bu vesileyle tanıştık.Gerek profesyonelliği gerekse de güleryüzlülüğü sayesinde çok memnun kaldık.Model ve ürün çekimlerinde güvenilir bir adres olduğunu düşünüyorum.
Berkay Nacak
Kılıçlar Altın
Kılıçlar Altın
Bizim için çok stresli olan ürün çekimlerimizi, muhteşem bir atmosferde, gırgır şamata muhabbetiyle hallettikleri için çok teşekkürler, bu ekip bir harika... Başarılar diliyoruz...
PROJES MEDIA
Esin aydemir
Esin aydemir
Dış mekan çekimimi yapan ekibin içindeydi hem pozlar hem düğün hikayesi olsun rutin pozlardan çıkıp bayağılaşmadan ama eğlenceli ve şık ürünler aldık özellikle düğün hikayesinin preview ı çok güzeldi birdaha böyle bir işim olursa arayacağım ilk kişi olur çok tatlı dilli ve eğlenceli olması da cabası ..
Mustafa Aktaş Photography

Antalya Ürün Fotoğrafçısı Talepleri

C Cansu K.
Yeni lansmanını gerçekleştireceğim markam için 3 bayan,3 erkek tshirt olarak ürün ve imaj fotoğrafları ve ortalama 3 adet 14 saniyeden oluşan teaser video çekimi konusunda desteğinize ihiyacım var. Bununla birlikte 1 bayan- 1 erkek cast ihtiyacım olacak. Konuyla ilgili paket fiyatlarınız ve detayları görüşmek üzere dönüşlerinizi rica edebilir miyim?
A Anıl Y.
Saat çekimi yapılıcak, dekupe vs photoshop işi tarafıma ait 250 400 arası ürün mevcut daha fazla ürün girişi olucak ve bay bayan aksesuar ürünlerimizde çekim işini düzenli olarak yapabilicek bi arkadaş ile çalışmak istiyorum.
D Duygu E.
Gümüş takı çekimi olacak. Kolye, bileklik, yüzük ve küpe çeşitli.. Mın 100 ürün söz konusu. Modelli çekim konusunda kararsizim duruma göre karar vereceğim. Trendyol, n11 ve ınstagram sayfaları ile sen sitemde kullanacağım.
K Kayhan E.
Ürün fotoğraf çekimi yaptırmak istiyoruz. Takı olacak 50-60 tane küpe, kolye, bileklik olacak. stüdyoda çekim daha iyi olur. Modelli çekimlerde eşim olcak. Konsept gerekli stüdyo çekiminde.
A Ali Y.
T-shirt fotoğrafı çekilecek. Ortalama 80 adet ürün olacak. https://www.kaft.com/store/relax_mint-basic_tisort/1348/gender,male Bu tarz bir çekim olacak
M Mustafa S. Ş.
SANAL MAĞAZAMDA VE TRENDYOL GIBI MAĞAZALARDA ALTIN VE PIRLANTA URUNLERIN SATISI ICIN ÜRÜN ÇEKİMİ YAPTIRACAM.HER ÜRÜN İÇİN 4 5 FOTO OLUCAK.Devamı da olabilir
M Murat B.
Ürün çekimi yapmak istiyoruz. Devamlı bir proje olacak ürün ayakkabı çanta olacak 3 açıdan çekim yapılacak min 1000 adet ürün çekimi yapılacak her seferinde
A Ayşegül G. K.
Mağamız takı ve aksesuar mağazası olup, online satışlar için küpe,kolye,bileklik,yüzük, şal, çanta vb. Ürün odaklı fotoğraf çekimine ihtiyacımız var
S Sinan Y.
50 adet ürün görseli çekilecek , trendyol sayfasına yüklemek için (arka ekran beyaz olucak şekilde) fiyat bilgisi verebilirseniz çok sevinirim
T Tefik Ç.
2 adet ürünüm için 10'ar adet adet fotoğraf çekilecek. Ürün metal card cüzdanıdır. Bugün pazar olmasına rağmen iletişime geçilebilir.

Ürün Fotoğrafçısı hizmeti mi veriyorsun?

Profil Oluştur
Fotoğraflarının, videolarının ve hatta geçmiş müşteri yorumlarının olduğu profilini oluştur.
Talepler Gelsin
Şehrine, hizmetlerine ve fiyat aralığına uygun müşteri talepleri ile seni eşleştirelim.
Anlaşma Yap
Teklif ver, detayları görüş, vereceğin hizmetleri sözleşme oluşturarak garanti altına al.
Profesyonel Olarak Kayıt Ol
gigbi-customer

Talep oluştur, bikaç dakika içinde teklifler gelsin.

İhtiyacına en uygun Ürün Fotoğrafçısı tekliflerini gönderebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer