Stüdyo FOTO SER 1956

Hakkında

Stüdyomuz 1956 yılında kurulmuş babadan ogula geçerek bu günlere kadar sizinle birlikte gelmiştir. Düğün, Nişan, Kına, Sünnet Mezuniyet , Deyince, kurulduğu günden bu güne kadar bir çok mutluluğa imza atmıştır.En mutlu günlerinizi ölümsüzleştirmek ve sevdikleriyle paylaşmalarına yardımcı olmak için deneyimli kadromuz ile sizler için en iyisini düşünüp tasarlamaktadır. Birbirinden değişik ve özel konseptlerle hazırlanan fotoğraf ve film çekimleriyle tüm çiftlerimizin kendilerini özel hissetmelerini sağlıyoruz.

Müşteri Değerlendirmeleri

hayrun nisa cetin
Hayrun Nisa Çetin
16/06/2019

Çok ilgili ve sabırlı bir hizmetti. Çok memnun kaldık.

volkan bocek
Volkan Böcek
30/04/2019

Hayatınızda bir kere yaşayabileceğiniz çok özel bir gün düşünün. Günün erken saatlerinde yüzünde ki güzel gülümsemesiyle sizi kuaförünüzde yalnız bırakmayan, siz rahat rahat otururken; tabure sandalye vb. eşyalar üzerilerinde, perdelerin aralarında ve yerlerde dolaşarak güzel kareler yakalamaya çalışan, kış günü soğuk hava olmasına rağmen üşenmeden sizinle dış mekanda yine aynı sıcak gülümsemesiyle ortamı ısıtan, profesyonel şekilde yönlendiren, mükemmel fotoğraflar ve kareler yakalayan. Daha sonraki süreçte profesyonelce ve samimi şekilde albümünüz için size yardımcı olan, sizin o çok özel gününüzü harika kılan ve ömür boyu o karelerle hatırlayacağınız mükemmel bir albümünüz olduğunu düşünün. Hayatımın en güzel gününde benimle olduğunuz için ve değerli emekleriniz uğraşlarınız için çok ama çok teşekkür ediyorum.

yusuf guvercin
Yusuf güvercin
30/04/2019

Yıllardır hala aynı özveri dededen toruna geçen bir sanat resmen tüm akrabalarımın fotografları,albümleri, bütün anıları sizin elinizden geçti.Hersey için çok teşekkür ederiz :)

Tüm Yorumları Gör (Diğer yorumları görebilmek için bu profesyonelden teklif almanız gerekmektedir.)

Hizmetler

gigbi.com
size teklif vermek için hazır!
Fiyat teklifini en kısa sürede iletebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Çekim nerde olacak?
Lütfen en az bir değer seçin.
Fotoğrafçıya kaç saat ihtiyacın var?
Lütfen bir değer seçin.
Fotoğrafları nasıl almak istersin?
Kapsamı fotoğrafçın ile mesajlaşarak netleştirebilirsin.
Lütfen en az bir değer seçin.
İhtiyacın acil mi?
Hemen seninle iletişime geçiyor ve ihtiyacını kısa yoldan halletmeye çalışıyoruz.
Lütfen bir değer seçin.
Tahmini bütçeni belirtebilir misin?
Bütçe seçimin önemli. Seni bütçene uygun profesyonellerle eşleştiriyoruz.
Lütfen bir değer seçin.
Emin misin? % tamamlanmıştı.