1 Yaş Bebek Doğum Günü Çerçeveleri

1918

Bebeğinizin ilk doğum günü parti hazırlıkları devam ederken, tüm sevdiklerinizle fotoğraflarınızı çektireceğiniz 1 yaş bebek doğum günü çerçeveleri unutmamanız gereken ayrıntılardan biridir.

1 Yaş Bebek Doğum Günü Çerçeveleri Modelleri

Bebeğinizin her doğum günü özeldir fakat ilk doğum günü daha bir özel daha bir görkemli kutlanır. Hazırladığınız o muhteşem partiyi ister konseptinize uygun, isterseniz bir birinden renkli ve sevimli harika modellerdeki 1 yaş bebek doğum günü çerçeveleri ile tamamlayabilirsiniz.

Mutlaka incele:  1 Yaş Doğum Günü Davetiyesi Modelleri

1Konsepte Uygun Çerçeve Modelleri

Neredeyse her temaya uygun olarak hazırlanmış ve kutlama marketlerinde kolaylıkla bulabileceğiniz doğum günü çerçevelerini, dilerseniz çocuğunuzun doğum günü konseptine uygun ve detaylarını ekleterek bir matbaaya bastırtabilirsiniz.

2Küçük Eklemeler ile Kendinize Özel Hale Getirebilirsiniz

Kutlama marketlerinden alabileceğiniz hazır çerçevelerin üzerine, bebeğinizin adı ve 1 yas ayrıntısını yazdığınız fon kartondan bir parçayı yapıştırabilirsiniz. Tamamen bebeğinizin partisine özel bir hale getirebilirsiniz.

3Birkaç Kez Kullanabilirsiniz

Üzerine yazı yazılabilir halde aldığınız doğum günü çerçevesi üzerine silinebilir bir kalemle bebeğinizin doğum günü için istediğiniz ayrıntıyı yazabilirsiniz. Ve sevdiklerinizle bolca fotoğraf çektirdikten sonra silip bir kenara kaldırabilirsiniz. Doğum günü çerçevenizi ihtiyacınız olduğu zaman tekrar çıkartıp yine istediğiniz detayı ekleyerek defalarca kullanabilirsiniz.

Mutlaka incele:  1 Yaşındaki Bebeğe Doğum Günü Hediyesi Ne Alınabilir?

4Bebeğinize Özel Tasarlanmış Çerçeveler

Bebeğinizin 1 yaş bebek doğum günü çerçeveleri dilerseniz doğum günü ayrıntılarının yanı sıra en sevdiğiniz fotoğrafını da ekleterek bastırtabilirsiniz. Tamamen bebeğinize özel fotoğraf çerçevenizle, sevdiklerinizle doyasıya fotoğraf çektirebilirsiniz.

5Farklı Tasarım Çerçeveler

Son yıllarda artık tüm özel günlerimizi organizasyon şirketleri aracılığıyla kutlar olduk. Butik firmalar, sizin için her ayrıntıyı en ince şekilde düşünüyor. Bu firmalar 1 yaş bebek doğum günü çerçeveleri konusunda da tamamen istediğiniz konsepte uygun oldukça değişik çerçeve tasarımları sunabiliyor.

61 Yaş Bebek Doğum Günü Çerçeveleri Örneklerini Kendiniz Yapabilirsiniz

Bebeğinizin doğum günü için kısıtlı bir bütçe ile hareket etmek zorunda iseniz ya da bütçenizi korumak isterseniz tabi ki kendi çerçevenizi kendinizde yapabilirsiniz. Büyük bir kartonu çerçeve şeklinde kesip, kumaş, deri, ya da kağıt ile kaplayabilir ve keçeden kestiğiniz harf şekillerle bebeğinizin adını yazabilirsiniz. Dilerseniz bebeğinizin küçük oyuncaklarını kullanarak çok farklı süslemelerde yapabilirsiniz.

Mutlaka incele:  1 Yaş Doğum Günü Kutlaması Nasıl Yapılır?

7Doğum Günü Etiketlerinizle de Hazırlayabilirsiniz

Eğer el becerileriniz çok kuvvetli değilse ve süslemeler konusunda sıkıntı çekiyorsanız, yine dikdörtgen bir çerçeve şeklinde kestiğiniz kartonu dilerseniz renkli, dilerseniz de düz bir kağıt kaplıkla kaplayarak üzerine bebeğinizin doğum günü için ona özel olarak bastırdığınız etiketleriniz ile istediğiniz gibi süsleyebilirsiniz.

Birbirinden Sevimli Doğum Günü Çerçeveleri

Bebeğinizin ilk doğum gününde, bebeğiniz ve sevdiklerinizle çektirdiğiniz fotoğraflarda hoş bir anıya yer edecek olan 1 yaş bebek doğum günü çerçeveleri seçiminizi henüz yapmadıysanız sizin için derlediğimiz birbirinden sevimli diğer modellerimize bakmayı unutmayın. Dilerseniz, Birbirinden Sevimli 1 Yaş Doğum Günü Kostümleri başlıklı yazımıza da göz atabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!