1 Yaş Erkek Bebek Doğum Günü Kıyafet Önerileri

Birbirinden güzel 1 yaş erkek bebek doğum günü kıyafet fikirleri için yazının sonundaki galeriye mutlaka göz atın! Sayfanın sonundaki ilgili içeriklerimizden daha fazla ilham almanızı tavsiye ederiz.

10304

Bütün doğum günleri özel olsa da 1. yaş doğum günü çok daha farklı ve özeldir. Her ne kadar bebek bu durumun çok farkında olmasa da aile için oldukça heyecan verici ve mutlu bir gündür. İlk yaş gününü kutlamak özel bir parti gerektirir. 1 yaş doğum günü partisi için erkek bebeğinizi son derece şık bir görünüme kavuşturmalısınız. Büyük bir parti de verseniz aile arasında da yapsanız, doğum günü partisinin baş rolü bebeğiniz olacağı için mutlaka şık görünmeli. İşte sizin için derlediğimiz 1 yaş erkek bebek doğum günü kıyafet önerileri.

1 Yaş Erkek Bebek Doğum Günü Kıyafet Seçenekleri

Bebeğinizin doğum günü kıyafetlerinde 1 yaş erkek bebek doğum günü kıyafet önerilerine baktığımız zaman oldukça şık ve modern kombinler bulunuyor. Kıyafet seçiminde, kutlamanın teması da çok önemli olmakla birlikte genel olarak bebeğinizin rahat olabileceği kıyafetler seçmenizi öneririz.

Mutlaka incele:  1 Yaş Doğum Günü Pastası Modelleri, En Güzel 1 Yaş Pasta Modelleri

1Rahat rahat hareket edebilmesi için rahat edebileceği kıyafetler

1 yaşındaki yeni yeni yürümeye başlayan bebekler, ordan oraya koşuşturmaya bayılırlar. Özellikle erkek bebekler çok daha enerjik ve hareketli olur. Doğum günü partisi de onlar için heyecanlı bir gün olacağı için sürekli eğlenmek ve koşturmak isteyecekler. Bunları göz önünde bulundurarak içinde rahat edebileceği kıyafetler tercih etmenizde fayda var. Çok şık, minik bir beyfendi görünümü için papyon şart. Bu detay onları hem çok sevimli hem de cool gösterecektir. Şık bir gömleğin üzerine renkli bir papyon yakabilirsiniz. Yelek ya da pantolon askısı da harika bir seçim olabilir.

2Mini takım

Bebek modası yetişkinleri kıskandıracak kadar çeşitlendiğinden erkek bebek 1 yaş doğum günü kıyafeti bulma konusunda zorluk çekmeyeceğinizden emin olabilirsiniz. Bebeğinizin doğum gününde ona şık bir mini takım giydirebilirsiniz. Herkesin gözü onun üzerinde olacak ve bu mini takımla herkesin gönlünü kazanacak. Daha cool ve günlük giydirmek isterseniz de yine pantolon askısı, papyon ve gömlek üçlüsüne ek olarak kot pantolon ve spor ayakkabı giydirebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Bebek Pastaları Modelleri İçin Muhteşem Öneriler

3Ciddi kıyafetler

Papyonun yanı sıra kravat da iyi bir seçim olabilir. Böyle ciddi erkek bebek 1 yaş doğum günü kıyafeti onları çok daha sevimli gösterecek ve davetlilerinizin yüzünü güldürecekler. Pantolon askıları hem şık bir detay hem de pantolonlarını tutmaya yaradığından onları rahat ettirecektir.

4Şirin gömlekler

1 yaş erkek bebek kıyafetleri için bebeğinizin ilk doğum günü partisi olduğu için dilediğiniz kadar özenmekte özgürsünüz. Onu son derece şık ve de cool bir şekle büründürebilirsiniz. Erkek bebekler için tasarlanan birbirinden şirin gömlekler, doğum günü partisi için oldukça ideal. Ancak gömlek ile rahat etmeyeceğini düşünüyorsanız şık tişörtler de giydirebilirsiniz. Üzerinde papyon ya da kravat figürü bulunan tişörtler oldukça pratik. Hem esprili hem de doğum günü temasına da uygun bir kıyafet seçimi olacaktır. 1 yaş doğum günü kıyafetleri erkek önerileri için bu tür baskılı bir tişörtün üzerine yelek giydirerek şık görünmesini sağlayabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Kız Bebek 1 yaş Doğum Günü İçin Öneriler

5Pantolon ve ayakkabı

1 yaş erkek bebek doğumgünü kıyafetleri için pantolon ve ayakkabı seçimi de yine yetişkinleri kıskandıracak kadar güzel olmalı. Kot-tişört ya da şık bir hırka ve pantolon da cool bir minik havasına bürünmelerine yetecektir.

1 Yaş Erkek Bebek Doğum Günü Konseptleri

1 yaş erkek bebek doğum günü kıyafet önerilerimizden sonra bebeğinizin ilk doğum gününü kutlamaya hazırsınız diye anlıyoruz, peki doğum günü konseptine karar verdiniz mi? Bunun için Erkek Bebek 1 Yaş Doğum Günü Fikirleri yazımızı okuyabilirsiniz. İlk doğum günlerinde bebeklerin tek umursadıkları gülmek ve eğlenmektir. Konseptin ne olduğundan bağımsız onları güldürecek detaylara önem vermelisiniz. Bunun için bir yüz boyamacı ya da palyaço tutabilirsiniz. Üstelik göründüğü kadar da maliyetli değil. Diğer yandan tüm bu unutulmaz anları fotoğraflayacak bir doğum günü fotoğrafçısı da diğer detay. Fotoğrafçı ve palyaço yüz boyamayı, ekstra 500 TL maliyet ile bebeğinizin ilk doğum gününe getirebilirsiniz. Şimdi sizi birbirinden güzel diğer 1 yaş erkek bebek doğum günü kıyafet önerileri ile yalnız bırakıyoruz.

1 yaş erkek bebek doğum günü kıyafet-1 1 yaş erkek bebek doğum günü kıyafet-2 1 yaş erkek bebek doğum günü kıyafet-3

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!