1 Yaş Doğum Günü Magnetleri

En güzel 1 yaş doğum günü fikirleri için yazının sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

3979

Artık binbir çeşitte karşımıza çıkan 1 yaş doğum günü magnetleri, hem kolay yapılabilmesi, hem de uygun fiyata mal edilmesi sebebiyle tercih ediliyor. Önerilerimizle birlikte siz de dilediğiniz magneti yapabilir veya satın alabilirsiniz.

En Özeli 1 Yaş Doğum Günü Magnetleri

Bebeğinizin ilk yaşı olması sebebiyle 1. yaş doğum günü özellikle anne ve babası için önem taşır. Bebeğinizin bu ilk yaşı için yapacağınız doğum günü partisi, onun olduğu kadar sizin için de heyecan verici olacaktır.

Mutlaka incele:  1 Yaş Doğum Günü Hediyelikleri İçin Harika Fikirler

1Doğum günü magnet çeşitleri

Çocuğunuzun doğum gününü ister evde ister dışarıda yapın, davetlilere küçük birer hediye vermek oldukça şık bir jest olacaktır. Bebeğinize ait özel bir tasarım, sevdiği renk veya beğendiği karakterin yer aldığı bir magnet, hem onun ilerde sahip olacağı güzel bir anı, hem de davetliler için sevimli bir hediye olacaktır. İster bir fotoğraf çerçevesi, isterseniz keçeden şık bir magnet yapın; hangi çeşit olursa olsun mutlaka özel ve özgün bir doğum günü magneti ortaya çıkacaktır.

Mutlaka incele:  En Güzel 1 Yaş Doğum Günü Menüsü Fikirleri

2Doğum günü magnet malzemeleri nelerdir?

Eğer evde yapacağınız doğum günü partisi için 1 yaş doğum günü magnetini kendiniz yapacaksanız, birkaç standart malzemeye ihtiyacınız olacak. Öncelikle her bir magnet için bir mıknatıs, süslemek için dilediğiniz malzeme ve yapıştırıcı veya silikon tabanca alabilirsiniz. Tüm malzemeniz tamamlandığında tasarımı yapmaya koyulmanız gerekiyor. Ardından yapıştıracağınız malzemelerle magnetleri son haline getirebilirsiniz. 1 yaş magnet yapımı böylece tamamlanır.

31 yaş doğum günü magnetlerinde işçiliğin önemi

Misafirleriniz için yapacağınız doğum günü magnetleri için kaliteli malzemelerinin satın almasını yaptınız; şimdi sıra magnetleri yapmakta. Önemli olanın işçilik olduğunu aklınızdan çıkarmayın. Malzemeniz ne olursa olsun doğum günü buzdolabı magnetleri yapılırken yapıştırma, dikme, monte etme gibi konularda oldukça dikkatli olmanız gerekiyor. Hediyeleri yakından inceleyecek olan davetliler iyi bir işçilik görmek isteyecektir.

Mutlaka incele:  1 Yaş Doğum Günü Masa Süslemesi Örnekleri

Özellikle son yıllarda sıklıkla kullanılmaya başlanan doğum günü magnetleri keçe malzemesinden yapıldığı takdirde oldukça sıcak bir görüntü veriyor. Keçe malzemesinin kolay kesilmesi, şekil alması ve yapışması sebebiyle sık sık kullanılması da bu sıcak malzemenin tercih edilmesini sağlayan başlıca sebeplerden.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!