1 Yaş Doğum Günü Süsleri Yapımı ve Süsleme Modelleri

4836

Çocuğunuz 1 yaşına yaklaştığında ilk doğum günü telaşı başlar. Bu gün onun ilk doğum günü olduğu için çok özel bir gündür. Haftalar hatta aylar öncesinden hazırlıklar başlar. 1 yaş doğum günü süsleri seçimleri yapılmaya başlanır.

En Güzel 1 Yaş Doğum Günü Süsleri

1 yaş doğum günü süsleri, bebeğinizin cinsiyetine göre farklı renklerde olabilir. Eğer pembe ve mavi renkler kullanmak istiyorsanız farklı renklerle de süsleme yapabilirsiniz. Doğum günlerinde balonlar sıkça kullanılabilir. Balonları seviyorsanız rengarenk balonlarla süsleme yapabilirsiniz.

Mutlaka incele:  1 Yaş Dolap Süsleri ve Magnet Yapımı

1Kral Tacı

En güzel 1 yaş doğum günü süsleri arasında yer alan taçlar, erkek ya da kız çocuklarınıza göre uyarlanabilir. Kızlar için de pembe kraliçe taçları hazırlatabilirsiniz. Bu güzel taçları misafirlerinize dağıtarak fotoğraf çekimlerinde kullanmalarını rica edebilirsiniz. Küçük yuvarlak süslerin de üzerine isim yazdırtabilirsiniz.

2Konuşma Balonları

Bu eğlenceli konuşma balonlarını, fotoğraf çekimlerinde kullanabilirsiniz. Karton, renkli keçeli kalemler, makas ve çubuklar kullanarak bu konuşma balonlarını kendinizde yapabilirsiniz ancak uğraşacak vaktiniz yoksa bu süsleri çok ucuza yapan yerler de bulabilirsiniz.

Mutlaka incele:  1 Yaş Doğum Günü Kutlaması Nasıl Yapılır?

3Rengarenk Balonlar

1 yaş doğum günü süsleri balonsuz olur mu? Balonlar her partide kullanılır ve bütün ortamı güzelleştirirler. Çocuğunuz erkekse mavi, kızsa pembe balonlar kullanabilirsiniz. Bizim tavsiyemiz beyazdan, açık pembeye ve koyu pembeye yavaşça geçişler yapılarak hazırlanan balonlardır. Bu balonlar sayesinde ortama daha canlı bir hava katabilirsiniz.

4Masa Süslemeleri

Masanız genişse, gösterişli 1 yaş doğum günü süsleri ile masayı daha çekici bir hale getirebilirsiniz. Bu görselde olduğu gibi masanın sağına ve soluna balonlar yerleştirebilir ve renkli harflerle yazılar yazabilirsiniz. Ayrıca kullandığınız pasta tabağı, bardak, çatal gibi malzemelerde de masanın genelinde kullandığında bir konsept bütünlüğü oluşturabilirsiniz.

Mutlaka incele:  1 Yaş Doğum Günü Anne Kıyafetleri Fikirleri

5Kırmızı Beyaz Süsleme

Kırmızı ve beyazın mükemmel uyumunu bilmeyen yoktur. Eğer doğum günü süslemelerinde pembe ya da mavi kullanmak istemiyorsanız kırmızı-beyaz renklerle süsleme yapabilirsiniz. Masa örtülerinizde, balonlarınızda ve kullandığınız malzemelerde kırmızı beyaz renklere yoğunlaşarak güzel bir konsept ortaya çıkartabilirsiniz.

1 Yaş Doğum Günü Pastaları

1 yaşına giren çocuğunuzun doğum günü pastası da, süslemeler gibi özel olmalıdır. 1 yaşına giren çocuğunuz için doğum günü pastası yaptırmak istiyorsanız size biraz ilham verebiliriz. Ayrıca 1 Yaş Oyuncakları Nasıl Olmalı? 1 Yaş Oyuncak Tavsiyeleri isimli yazımızdan 1 yaşına giren çocuğunuz için uygun oyuncakları öğrenebilirsiniz.

1-yas-pastalari-449 1-yas-pastasi-erkek-gp114-1-1 Kral tacı 1 Yaş Pastası 1-1 ÇOK-ŞİRİN-1YAŞ-PASTASI 1-Yas-Erkek-Dogum-Gunu-Pastasi-AZRK-No-1-resim-1035 IMG_4726-e1395754614938keremcake

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!