2 Yaş Doğum Günü Elbisesi Modelleri, Fikirleri ve Tavsiyeleri

En güzel 2 yaş doğum günü fikirleri için yazının sonundaki galeriye ve sayfanın sonundaki ilgili içeriklerimize mutlaka göz atın!

9197

Özellikle kız çocukları doğum günlerinin prensesidir. Eğer kızınızın 2. Yaş günüyse ve hala 2 yaş doğum günü elbisesi için karar veremediyseniz, sizin için harika elbiseler seçtik.

2 Yaş Doğum Günü Elbisesi İçin Harika Modeller

Doğum günü kutlamalarının en güzeli, doğum günü çocuğu olmalıdır. Son günlerde adeta büyüklere inat göz kamaştıran, 2 yaş doğum günü elbisesi için harika modellerle kızınızı kutlamanın yıldızı yapabilirsiniz.

Mutlaka incele:  2 Yaş Doğum Günü Fikirleri, Konseptleri ve Temaları

1Partinin Prensesi

Her kız çocuğu anne ve babasının prensesidir. Doğum günü kutlamasında da kızınızın bir prenses olmasını istiyorsanız, tacıyla, çiçeğiyle, tüllü kabarık elbisesi ile işte size kızınızın, partinin prensesi olması için muhteşem bir elbise.

2Partinin En Şık Kızı

Çiçek gibi görünümüyle, mavi şifondan dikilmiş ve fiyonk detaylı bu harika elbiseyi giydirerek kızınızı kutlamanın yıldızı yapabilirsiniz.

3Bırakın Etrafa Çiçekler Saçsın

2 yaş doğum günü elbisesi olarak pembe rengi sevmeyen bir kız çocuğu yoktur herhalde. Harika çiçeklerle süslenmiş tül etekli elbise ile kızınız adeta partiye çiçekler saçacak.

4Elma Şekeri Gibi Kırmızı 2 Yaş Doğum Günü Elbisesi

Modeli ne olursa olsun her kız çocuğuna en çok yakışan renklerden biridir kırmızı. Dantelli tülden yapılmış bu mini elbise ile minik meleğinizin şıklığına şıklık katabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Birbirinden Güzel Doğum Günü Etiketleri Fikirleri

5Anne Kız Modeli

Son günlerin doğum günü trendlerinden olan anne kız tasarımları da, kızınızın 2 yaş doğum günü elbisesi için harika bir tercih olabilir. Somon rengi, kır çiçeklerine bezenmiş elbise ve rengarenk çiçeklerden yapılmış saç bandından oluşan, harika anne kız tasarımı ile konuklarınızın gözlerini kamaştırabilirsiniz.

6Payet İşlemeli Tasarımlar

Doğum günü kostümleri için adeta yeni bir sektör oluştu diyebiliriz. Özellikle kız çocukları için yapılan bir birinden şık ve şirin tasarımlardan oluşan bu kıyafetlerden biri de, kızınızın doğum günü kostümü için tercihiniz olabilir.

7Tütü Modasına Ayak Uydurun

Tütü etekler kız çocuklarının en sevdiği modellerden biridir ve kendilerini prenses gibi hissetmelerini sağlar. Kahramanı olduğu bu özel gününde ona bir tütü etek yaptırabilir ve dilerseniz kendiniz içinde yaptırıp harika bir anne kız tasarımı oluşturabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Erkek Bebek 2 Yaş Doğum Günü Magnetleri

8Simli Parlak Elbiseler

Parlak olan elbiseler her zaman çocukların daha çok dikkatini çekmiştir. Kendi üstlerinde de pırıl pırıl parlayan elbiseler onları daha da mutlu edecektir. Kırmızı ve siyah renklerden oluşan bu parıldayan elbise içinde kızınız çok mutlu olabilir.

9Konsept Uyumu

Eğer bir renk konseptli doğum günü yapıyorsanız aynı renklerden oluşan elbise, pasta ve süslemeler ile muhteşem bir uyum sağlayabilirsiniz. Yalnız aynı renklerden oluşan elbise ve pastaları oluşturmak için kutlamanızdan bir süre önce kararınızı mutlaka verip, özel siparişinizi hazırlatmalısınız.

Doğum Günlerinin En Önemli Detayı

Doğum günü elbiseleri, doğum günü kutlamalarının en önemli detayıdır. Sizler için derlediğimiz bir birinden güzel 2 yaş doğum günü elbisesi modellerimiz arasından hala bir seçim yapmadıysanız, yazımızın sonunda yer alan diğer modellerimizi mutlaka incelemelisiniz. Dilerseniz, 2 Yaş Doğum Günü Partisi Konseptleri, Hazırlıkları, Hediyelikleri ve Süsleri başlıklı yazımıza da göz atabilirsiniz.

2 yaş doğum günü elbisesi 2 yaş doğum günü elbisesi 2 yaş doğum günü elbisesi 2 yaş doğum günü elbisesi 2 yaş doğum günü elbisesi

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!