Amerikan Mutfak Modelleri, Masaları ve Birbirinden Güzel Fikirleri

1443

Günümüzde artık birçok evde amerikan mutfak modelleri görmek mümkün. Özellikle yeni yapılan evlerde Amerikan mutfaklar göze çarpıyor. Seneler önce de Amerikan mutfakları sık sık görüyorduk ancak bir dönem ayrı mutfaklar yapılıyordu. Birkaç senedir yine Amerikan mutfak tasarımları görülüyor.

Amerikan Mutfak Modelleri Fikirleri

Amerikan mutfak modelleri, diğer mutfak modellerine göre çok daha modern duruyor. Normalde bu mutfakların pek kullanışlı olmadığı düşüncesi hakim olsa da aslında doğru dekore edildiğinde bu mutfaklar, diğer mutfaklardan çok daha kullanışlı oluyor.

Mutlaka incele:  Mutfak Boya Renkleri Seçiminde Harika Öneriler

1Vintage Amerikan Mutfak Modelleri

Eğer mutfağınız genişse, vintage bir tasarımla mutfağınızda harikalar yaratabilirsiniz. Vintage mutfaklarda genellikle yumuşak renkler tercih ediliyor. Bu fıstık yeşili de bunun en güzel örneği. Eğer bu renkten hoşlanmadıysanız şeker pembesine de bir göz atabilirsiniz.

2Kırmızı-Siyah Mutfak

Vintage tasarım hoşunuza gitmediyse ve mutfağınızda daha ilgi çekici bir tarz arıyorsanız kırmızı ve siyah renkleri aynı anda kullanabilirsiniz. Bu görselde olduğu gibi tezgahlarda siyah, dolaplarda ve taburelerde kırmızı renkler kullanabilirsiniz. Eğer isterseniz renklerin yerlerini de değiştirip kendinize göre tasarlayabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Yeni Mutfak Modelleri ve Renkleri

3Beyaz Amerikan Mutfak Modelleri

Yabancı filmlerden bu görüntüye mutlaka aşinasınızdır. Özellikle Amerikan yapımı film ve dizilerde bu tarz mutfaklar çok sık görünüyor. Mutfağınızda iki renk kullanmaktan yana değilseniz ya da daha doğal bir görünüm arıyorsanız beyaz ya da krem rengi bir tasarım yapabilirsiniz.

4Mutfakta Bar Esintileri..

Mutfağınızda klasik tarzların dışına çıkmak istiyorsanız bu tarz, oldukça modern bir dekorasyon yaptırabilirsiniz. Bu mutfakta biraz bar görünümü var ve çok şık duruyor. Bu görünümü tamamlayan bar tabureleriyle de istediğiniz etkiyi verebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Vintage Mutfak Dolabı Modelleri

5Ahşap Amerikan Mutfak Modelleri

Ahşap renklerden hoşlanıyorsanız mutfağınızda ahşap renkleri kullanabilirsiniz. Bu renkler gerçekten de oldukça farklı ve doğal duruyor. Koyu ahşap modelleri kullanmanıza gerek yok açık renk de tercih edebilirsiniz. Mutfağınızın içinde farklı renklere de yer vererek modern bir tasarım oluşturabilirsiniz.

En Güzel Amerikan Mutfak Modelleri

Amerikan mutfak tasarımları, mutfağınıza bambaşka bir hava katabilir. En güzel tasarımları sizler için derlediğimiz görsellerden inceleyebilirsiniz. Ayrıca Mutfak Boya Renkleri Seçiminde Harika Öneriler isimli yazımızı okumayı unutmayın.

amerikan-mutfak-modelleri-6 amerikan-mutfak-modelleri-7 amerikan-mutfak-modelleri-8 amerikan-mutfak-modelleri-9 amerikan-mutfak-modelleri-10 amerikan-mutfak-modelleri-11 amerikan-mutfak-modelleri-12

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!