Antalya Düğün Paketleri

En iyi Antalya düğün organizasyon fikirleri için yazının sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

812

Düğün alışverişinde en çok masraf çıkaran şey, mobilyalardır. Evinize mobilya alırken biraz hesaplı bir alışveriş olsun istiyorsanız düğün paketlerini tercih edebilirsiniz. Düğün paketleriyle evinizin mobilyalarını çok uygun fiyatlara alabilirsiniz. Antalya düğün paketleri arasından bütçenize uygun mobilyalar tercih edebilirsiniz.

En İyi Antalya Düğün Paketleri

Antalya düğün paketleri arasından bütçenize uygun paketlerden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Bazı mobilya mağazalarından 5000 TL’den başlayan fiyatlarla evinizin mobilyalarını satın almanız mümkün olabiliyor.

Mutlaka incele:  Antalya Organizasyon Şirketleri

1Modalife Mobilya

Modalife, Türkiye’nin en çok tercih edilen mobilya markalarından biridir. Modalife her bütçeye uygun mobilya paketleri hazırlıyor. Modalife’nin Türkiye’nin pek çok yerinde mağazası var. Antalya’daki mağazalarını da ziyaret ederek mobilya modellerini inceleyebilirsiniz.

2Cengiz Grup Mobilya

Cengiz Grup Mobilya mağazası Antalya’nın Döşemealtı semtinde bulunuyor. Düğün paketleri seçenekleri oldukça fazla ve her bütçeye uygun bir paket bulmak mümkün. Mobilyaları genel olarak kullanışlı. Köşe koltuk sevenler için köşe koltuk içeren düğün paketleri de var. Evinizin mobilyalarını 3500 TL’den başlayan fiyatlarla Cengiz Grup Mobilya’dan satın alabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Alanya Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

3Efe Tekstil Mobilya

Efe Tekstil Mobilya, mobilyam.net bayiisi olarak hizmet veriyor. Buradaki mobilyaların fiyatları diğer mağazalara göre çok da uygun fiyatlı değil. En uygun fiyat 8500 TL’den başlıyor. 15000 TL’ye de düğün paketi bulunuyor. Düğün paketleri geniş kapsamlı ve şık mobilyalardan oluşuyor. Düğün paketleri uygun fiyatlı olmasa da olur diye düşünüyorsanız bu mağazaya da bir göz atabilirsiniz.

4Yıldız Mobilya

Yıldız Mobilya’nın Antalya’da bir mağazası yok ancak internet üzerinden Türkiye’nin dört bir yanına mobilya satışı yapıyorlar. Asıl mağazaları ise İstanbul’da bulunuyor. Yıldız Mobilya’nın ürünleri güzel ve kaliteli ancak fiyatları pek uygun değil. Yıldız Mobilya’da yer alan düğün paketleri 8000 TL’den başlıyor. Buradan 22000 TL’ye de düğün paketi bulmanız mümkün. Mobilya almak için fazla bütçeniz varsa Yıldız Mobilya’nın ürünlerine göz atabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Antalya Düğün Orkestrası Fiyatları

5Saraylı Mobilya

Saraylı Mobilya’nın da Antalya’da bulunan bir mağazası yok. İnternet üzerinden dilediğiniz düğün paketini tercih edebilirsiniz. Saraylı Mobilya’nın düğün paketleri 12000 TL’den başlıyor.

Küçük Salon Dekorasyon Örnekleri Nelerdir?

Evinizin küçük bir salonu varsa dekorasyon yaparken de dikkatli olmalısınız. Küçük salon dekorasyon önerilerimiz için Küçük Salon Dekorasyon Örnekleri Nelerdir? isimli yazımıza göz atabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!