Bebeğinizin İlk Doğum Günü İçin Harika Fikirler

En güzel ilk doğum günü fikirleri için yazının sonundaki galeriye mutlaka göz atın!

2664

Bebeğinizin ilk doğum günü sizin hayatınızında bir ilki. Doğum gününü kutlamak, bir parti düzenleyerek sevincinizi herkesle paylaşmak sizin hakkınız. Fakat bebeğinizin ilk doğum gününde akıllarda daha çok kalan bir plan yapabilirsiniz.

Bebeğinizin İlk Doğum Günü İçin Akıllardan Silinmeyecek Fikirler

Her anne ve baba mutlaka çocuğunun doğum gününde parti düzenleyerek sevincini insanlarla paylaşmak ve çoğaltmak ister. Fakat siz bebeğinizin ilk doğum günü için seneler geçse de kimsenin unutmayacağı fikirler üretebilirsiniz.

Mutlaka incele:  1 Yaşındaki Bebeğe Doğum Günü Hediyesi Ne Alınabilir?

1İlk Doğum Günü Hediyesi Olarak Bir Ağaç Dikebilirsiniz

Bebeğinizin ilk doğum gününde bir ağaç dikerek, ona büyüdüğü zaman armağan edebileceğiniz kalıcı bir hediye hazırlayabilirsiniz. Ağacınız bebeğinizle birlikte büyüyerek gelişecek, ağaç toprağa bağlı herşeyin kıymetini anlamasını sağlayacaktır.

3İlk Doğum Günü Fikirleri

1 yaş doğum günü için değişik ne yapabilirim diyorsanız bebeğinizin ilk doğum gününde onun öyküsünü yazabilir, hamileliğinizden başlayarak birinci yaş gününe kadar olan bütün fotoğrafları tek bir slaytta toplayabilirsiniz. Albümde toplayacağınız bu fotoğraflar bebeğinizin gelişim albümü olarak kalacaktır.

4Bebeğinizin Ayak İzini Çıkartabilirsiniz

Döküm malzemesi kullanabilir ve bebeğinizin ellerinin, ayaklarının izini çıkarabilirsiniz. Bebeğiniz büyüdükçe o minik ayakların nasıl büyüdüğüne siz de şaşıracaksınız.

5Zaman Kapsülleri Geleceğe Aktarılan En İyi Hediyeler Arasında

Bebeğinizin en sevdiği ve eline alınca mutlu olduğu her eşyadan bir parça alarak sandık içinde saklayabilirsiniz. Bu sandığı bebeğinize 18 yaşında hediye edebilirsiniz. Muhakkak ki geçmişi anarken birlikte duygulanacaksınız.

Mutlaka incele:  Mickey Mouse Pasta Çeşitleri ve Yapımı

6En Sevdiklerinizle Harika Bir Parti Organizasyonu

1 yaş doğum günü için evde neler yapabilirim diyorsanız bebeğinizin ilk doğum günü partisinde en sevdiğiniz insanlarla harika bir doğum günü organizasyonu tasarlayabilirsiniz. Belki de bebeğiniz onun için toplandığınızı hissedecek fakat gelecekte hatırlamayacak. Fotoğraflar ve misafirlerinizin onun için yazdığı küçük notlar gelecekte geçmişe ışık tutabilir.

1 yaş gününüde neler yapılır?

Bebeğinizin ilk doğum günü organizasyonunda neler yapmalıyım diye düşünüyorsanız yukarıdaki fikirler size yol gösterici olabilir. Bebeğiniz çok ufak olduğu için ona geleceğe aktarabileceğiniz fikirler üretmelisiniz. Ağaç dikmek, gelen misafirlerin minik mektuplara dileklerini yazması, el emeği oyuncak, battaniye ve yastık gibi. Dilerseniz, 1 Yaş Doğum Günü Pastası Modelleri ve Fiyatları başlıklı yazımıza da göz atabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!