Bebek Çikolatası Fiyatları ve Birbirinden Güzel Modelleri

Birbirinden güzel bebek süsleri ve tavsiyeleri için yazının sonundaki galeriye mutlaka göz atın! Sayfanın sonundaki ilgili içeriklerimizden daha fazla ilham almanızı tavsiye ederiz.

1986

Bebeğiniz için vereceğiniz davette konuklarınıza yapacağınız ikramlar için bebek çikolatası fiyatları konusunda fikre ihtiyacınız olacaktır. Baby shower, bebek doğum günü ya da bebek mevlidi gibi davetlerde konuklara genellikle süslü bebek çikolatası ikram edilir. İşte davetinizi en iyi şekilde yapmanızı sağlayacak fikirler.

Mutlaka incele:  Bebek Mevlüdü İkramları Nelerdir? Bebek Mevlüdü Menüsü Önerileri

İyi bir ikram için bebek çikolatası fiyatları ve modelleri

Bebek davetleri genellikle dekorasyon, süsleme ve ikramlar açısından şirin ve renkli olur. Tıpkı nikah şekeri gibi bu tür davetlerde de konuklara bebek çikolatası ikram edilir. Son zamanlarda bebek çikolatası ikramları da oldukça süslü ve partiye özel şekilde tasarlanır oldu. İşte size fikir vermesi açısından derlediğimiz bebek çikolatası fiyatları ve en güzel modelleri

2Hayvan figürlü bebek çikolatası modelleri

İlk yaş doğum günü partisi için uygun olabilecek bu harika bebek çikolatası tasarımı da ilgi çekici görünüyor. Üzerinde hayvan figürlerinin yer aldığı ambalajıyla oldukça sevimli olan bu bebek çikolatası modelini kendi ellerinizle de yapabilirsiniz.

3Dilimli bebek çikolatası modelleri

Son zamanlarda popüler olan bu dilimli çikolatalar birleştirilerek pasta görünümü veriliyor. Sunum açısından oldukça şık göründüğünü söylemek mümkün.

5Büyük çikolata modelleri

Bebeğiniz için verdiğiniz davette farklılık yaratmak için küçük çikolatalar yerine bu şekilde büyük kalıp çikolatalar da tercih edebilirsiniz.

6İsim yazılı bebek çikolatası modelleri

Baby shower, mevlid ya da doğum günü partisi için bebek çikolatalarının üzerine bebeğinizin ismini ve tarihi yazdırabilirsiniz.

7Lolipop bebek çikolatası modelleri

Yine son zamanlarda oldukça popüler olan bu model de bir çubuğa sabitlenmiş sevimli çikolatalardan oluşuyor. Bebek figürü şeklinde yaptırarak sevimli bir ikram elde edebilirsiniz.

Bebek çikolatası fiyatları

Bebek davetlerinde tercih edebileceğiniz bebek çikolatası fiyatları çikolatanın boyutuna ve içeriğine, ambalajın şekline ve ek detaylara göre değişim gösteriyor. Daha farklı fikirler edinmek için Birbirinden Güzel Bebek Çikolatası Süsleme Örnekleri başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

bebek-cikolatasi-fiyatlari-1 bebek-cikolatasi-fiyatlari-5 bebek-cikolatasi-fiyatlari-6 bebek-cikolatasi-fiyatlari-7 bebek-cikolatasi-fiyatlari-13

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!