Birbirinden Güzel Bebek Doğum Günü Hediyelik Fikirleri

En güzel bebek doğum günü fikirleri için yazının sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

1212

Bebek doğum günlerinde, doğum gününe gelen misafirler de hediye getirir ama özellikle bebeğin ilk doğum günüyse, bebeğin ailesi de misafirlere bazı küçük hediyelikler verebilirler. Bebek doğum günü hediyelik fikirlerine ihtiyacınız varsa yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

En Güzel Bebek Doğum Günü Hediyelik Fikirleri

Bebek doğum günü hediyelik eşyaları, bebeğin doğum gününe gelen misafirlere birer anı olarak verilir. Bu nedenle çok büyük ve pahalı şeyler olmaz. Fazla bütçeniz yoksa evde kendiniz de bebeğinizin doğum gününe gelecek misafirler için hediyelikler hazırlayabilirsiniz.

Mutlaka incele:  6 Aylık Bebek Kahvaltısı Nasıl Olur?

1Sevimli Atlıkarınca

Bebeğinizin doğum gününe gelen misafirlerinize dekoratif hediyeler verebilirsiniz. Doğum günü hediyeliğinin üstünde bebeğinizle ilgili şeyler yazmasına gerek yok. Misafirleriniz zaten bu hediyelik eşyaya baktıklarında o günü hatırlayacaklardır. Evlerinin güzel bir köşelerine koymaları için sevimli, dekoratif bir atlıkarınca verebilirsiniz. Bebeğinizin cinsiyetine göre pembe ya da mavi olabilir.

2Kafeste Hediye Sepeti

Doğum günü hediyelikleri için yeterli bütçeniz varsa, doğum gününe gelenler için bir hediye sepeti hazırlayabilirsiniz. Hediye sepetinin içeriğine siz karar verin. Küçük sabunlar, çerçeve, bebek şekeri, minik süsler olabilir. Bütçeniz nasıl bir hediye sepetine yetiyorsa öyle bir sepet hazırlayabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Şimşek McQueen Pasta Modelleri ve Yapılışı

3Küçük Mumlar

Bebeğinizin doğum gününde misafirlerinize küçük mumlar dağıtabilirsiniz. Kokulu mumlar daha hoş olacaktır. Misafirleriniz evlerinde bu mumları yaktıklarında ortama hoş bir koku verir ve bu anlarda akıllarına mutlaka siz gelirsiniz. Bu mumlar, maliyet olarak da uygun fiyatlı oldukları için hediyeliklere ayıracak fazla bütçesi olmayanlar için de idealdir. Mumların üzerine, bebeğinizin doğum gününü hatırlatacak bir etiket yapıştırmanız yeterli olacaktır.

Mutlaka incele:  Bebek Kurabiyesi Yapımı ve Modelleri

4Bebek Şekeri

Bebeğinizin doğum gününe gelen misafirlerinize şeker dağıtabilirsiniz. Küçük bir kavanozun içerisine rengarenk şekerler koyarak misafirlerinize verebilirsiniz. Doğum gününe hatırlatacak renkli bir etiket de yapıştırırsanız tam bir doğum günü hediyeliği haline gelir. Bu hediyeliği hazırlamak da uygun fiyatlı olacağı için kendiniz doğum gününe gelen misafirler için bu tarz hediyelikler yapabilirsiniz.

1 Yaş Bebek Doğum Günü Çerçeveleri

Bebeğinizin doğum gününde misafirlerinizin eğlenceli fotoğraflar çekebilmesi için çerçeveler alabilirsiniz. Bu çerçevelerle güzel fotoğraflar çekebilirsiniz. Çerçeveleri, doğum günü parti malzemeleri satan yerlerden satın alabilir ya da kendiniz evde yapabilirsiniz. En güzel doğum günü çerçeveleri için 1 Yaş Bebek Doğum Günü Çerçeveleri isimli yazımıza göz atabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!