Bebek Doğum Süsleri Nasıl Yapılır? En Güzel Örnekleri

Birbirinden güzel bebek doğum süsleri için yazının sonundaki galeriye mutlaka göz atın! Sayfanın sonundaki ilgili içeriklerimizden daha fazla ilham almanızı tavsiye ederiz.

1758

Bebekler mutluluk ve sevinci beraberinde getirirler. Bu nedenle onların dünyaya geldikleri anı hatırlatamak oldukça önemlidir. Hazırlayacağınız bebek doğum süsleri ile hem bebeğinize hoşgeldin diyebilir hem de sizi ziyarete gelen sevdiklerinize güzel bir hatıra bırakabilirsiniz.

Mutlaka incele:  En Güzel Bebek Anı Defteri Modelleri

Bebek Doğum Süsleri İçin Yapımı Kolay Öneriler

Bebek doğum süsleri için sayısız model seçeneğiniz var. Dilerseniz bu süsleri kendiniz de hazırlayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey keçe, magnet, tül, boncuk, bebek figürleri gibi gerekli malzemeleri temin etmek.

1Hoşgeldin Temalı Bebek Süsleri Oldukça Popüler.

En klasik bebek doğum süsü modellerinden biri şüphesiz bebek figürlerinin yer aldğı dantel ya da tül detaylı buzdolabı magnetleri. Bu süslerin üzerine bebeğinizin adını ve doğum tarihini içeren renkli etiketler de yerleştirebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Birbirinden Güzel Bebek Çikolatası Süsleme Örnekleri

2Kokulu Taşları Bebek Doğum Süsleri Olarak Tercih Edebilirsiniz.

Kokulu taşlar da bebek süsleri yapımında sıklıkla kullanılıyor. Taşlara şekil vermek için hazır kalıplardan faydalanabilirsiniz. Kokulu taş yapımı ve şekillendirmesi için gerekli ürünleri hobi marketlerde bulabilirsiniz. Kokulu taşları biçimlendirken bebek, bebek ayağı, biberon gibi konsepte uygun olan şekilleri tercih edebilirsiniz.

3Bebeğinizin Odasının Kapısına Asabileceğiniz Bebek Süsleri İçin Önerilerimize Göz Atın.

Hastane ya da bebek odanızın kapısına asabileceğiniz bebek doğum süsleri için farklı renklerdeki keçeleri ve sevimli desenlere sahip kumaşları kullanabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Bebek Sepeti Süsleme Modelleri, Örnekleri ve Yapılışları

4Keçeden Bebek Doğum Süsleri Yapmak Çok Kolay.

Dilediğiniz renkteki keçeleri alıp bebek eşyaları şeklinde kesebilir ve istediğiniz gibi süsleyebilirsiniz. Bu size zor geliyorsa keçeden yapılmış hazır süsleri alıp kişiselleşitirebilirsiniz.

5Dilerseniz Bebek Süsleri İçin Örgü Becerinizden Faydalanabilirsiniz.

Örgü işlerine yatkınsanız, bu fikrimiz tam size göre. Birkaç saatlik bir çalışma ile harika bebek doğum süsleri yapavbilirsiniz. Bebek arabası, tulumu ya da elbisesi şeklinde minin örgü motifler hazırlayabilirsiniz. Bu motifleri tüllerle süsleyip magnet haline getirebilirsiniz.

Bebek Odası Süsleri Yapımı İçin Öneriler

Anne adayları için bebek odasını süslemek oldukça heyecanlı ve eğlencelidir. Renkli ve sevimli süsler ile bebeğinizin odasını güzelleştirebilirsiniz. Birbirinden farklı ve yaratıcı bebek odası süsleri için Bebek Odası Süsleri Yapımı, Bebek Odası Süsleme Malzemeleri adlı yazımıza göz atmayı unutmayın.

bebek doğum süsleri

keçeden kelebek yapımı keçeden bebek arabası

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!