Değişik Nikah Şekerleri Yapımı, Modelleri ve Örnekleri

3140

Düğün hazırlıkları yaparken farklılıktan yana seçim yapmak istiyorsanız değişik nikah şekerleri tercih edebilirsiniz. Klasik nikah şekeri modelleri yerine ilginç, akılda kalan ve sevdiklerinizi gülümseten, değişik nikah şekerleri tasarımları seçebilirsiniz.

Birbirinden Güzel ve Değişik Nikah Şekerleri

Düğününüz için seçtiğiniz her bir detayın alışılmadık ve sizin stilini yansıtan detaylar olmasını istiyorsanız sayısız seçeneğe sahipsiniz. Herkes tarafından bilinen nikah şekeri yerine şaşırtan, gülümseten ve anı olarak saklanabilecek nikah şekerleri tercih etmeye ne dersiniz? İşte sizin için derlediğimiz harika modeller ve yapımı konusunda ipuçları.

Mutlaka incele:  Deniz Kabuğu Nikah Şekeri Modelleri, Yapımı ve Malzemeleri

1Sabun Hediyelikleri

Nikah şekeri dendiğinde akla her zaman şeker ikramı gelse de artık şeker hediye etmek oldukça demode. Bunun yerine kullanılabilen veya anı olarak saklanabilecek objeler tercih ediliyor. Mis kokulu ve rengarenk sabunlar alıp nikah şekeri olarak konuklarınıza dağıtabilirsiniz.

3Kavanoz Nikah Şekeri Modelleri

Minik kavanozların içerisine şeker koyarak harika nikah şekerleri elde edebilirsiniz. Bu kavanozların üzerine etiket yapıştırarak kendinize özgü hale getirebilirsiniz.

4Tohum Bombası Nikah Şekeri

Değişik nikah şekerleri fikri arıyorsanız kesinlikle tohum bombası fikri tam da size göre. İçerisinde çeşitli çiçeklerin tohumlarını barındıran bu tohumları sevdiklerinize hediye ederek evlerinde bir çiçek büyütmelerini sağlayabilirsiniz. Bu çiçek onlara her zaman sizi ve düğününüzü hatırlatacaktır.

Mutlaka incele:  Nikah Şekeri Malzemeleri Nelerdir?

5Değişik Nikah Şekerleri

Farklılık arayanların imdadına koşan bir nikah şekeri tasarımı daha. Kalp şeklinde kaşıklar alarak bunu nikah şekeri olarak konuklarınıza verebilirsiniz.

6Macaronlu Nikah Şekeri Modelleri

Eğer nikah şekerinizin konuklarınızın damak zevkine hitap etmesini istiyorsanız minik bir kutu içerisinde macaron ikram edebilirsiniz. Rengarenk olması ve son derece sevimli görünmesi macaronları ideal nikah şekeri yapmaya yetiyor.

Evde Nikah Şekeri Nasıl Yapılır? El Yapımı Nikah Şekeri Modelleri

Kendi nikah şekerinizi evde yapmak için daha fazla ipucu görmek istiyorsanız Evde Nikah Şekeri Nasıl Yapılır? El Yapımı Nikah Şekeri Modelleri başlıklı yazımıza göz atmaya ne dersiniz?

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!