Doğum Günü Oda Süsleme Örnekleri

En güzel doğum günü süsleme fikirleri için yazının sonundaki galeriye mutlaka göz atın!

4105

Eğlenceli ve unutulmaz bir doğum günü partisi için dekorasyon da oldukça önemlidir. Partinin konseptine uygun doğum günü oda süsleme ile harika bir doğum günü partisine ev sahipliği yapabilirsiniz.

Doğum Günü Oda Süsleme Örnekleri

Doğum günü partiniz için birbirinden farklı ve güzel oda süsleme önerileri arıyorsanız doğum günü oda süslemeleri listemizi inceleyebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Doğum Günü Panosu Fikirleri

1Doğum günü oda süsleme konusunda en önemli nokta, balonlardır

Doğum günü partisinde balonlar ön plandadır. Ortamı daha renkli, daha eğlenceli hale getirir. Siz de doğum günü partinizde konsepte uygun balon süslemeleri ile ortamı daha hareketli bir havaya kavuşturabilirsiniz.

2Püsküller

Balon yerine püsküllü süslemeler de kullanabilirsiniz. Bu süsleme fikri hem farklılık yaratmanızı sağlayacak hem de oldukça hoş bir görünüm yaratacak.

3Tül ve ‘mutlu yıllar’ bayrakları

Doğum günü oda süsleme fikirleri arasında tülle süsleme de yer alıyor. Lezzetli yiyeceklerden oluşan standın arkasını tülle kapatıp üzerine harfli bayraklardan asabilirsiniz. Konsepte uyum sağlaması için benzer renkleri seçebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Birbirinden Güzel Resimli Doğum Günü Kartları

4Çiçekli balonlar

Balonlarla çiçek yaparak bunları etrafa yerleştirebilir, hem farklı hem de yaratıcı bir doğum günü parti dekorasyonu elde edebilirsiniz. Doğum günü oda süsleme konusunda minik konuklarınızın eğlencesini de düşünmelisiniz. Bunun için ufak aktivite masaları hazırlayabilir (boyama için vs.) veya oyun alanları yaratabilirsiniz.

5Renkli süslemeler

Doğum günü oda süsleme konusu detayların da gözden geçirilmesini gerektirir. Yani süslemenin ilgi çekici olup olmaması detayların önemsenmesine bağlıdır. Masanın etrafını bayraklarla süslemeniz oldukça hoş görünebilir evet ama buna ek olarak masadaki yiyeceklerin önüne daha küçük boyutlarda bayraklar asmanız süslemeye yaratıcılık da katar.

Mutlaka incele:  İkiz Bebek Doğum Günü İkiz Pastaları Modelleri

6Güvenliği göz önünde bulundurmanızda fayda var

Çocuk doğum günü oda süslemesi konusunda mutlaka güvenlik konusunu da göz önünde bulundurun. Çocuklar hareketlidirler, sürekli koştururlar, oyunlar oynarlar. Özellikle doğum günü partilerinde müzik ve dans onları daha da hareketli hale getirir. Bu da olası kazalara neden olabilir. Bu durumu göz önünde bulundurarak süslemede çocuklara zarar verebilecek noktaları ortadan kaldırın. Masaların sivri kenarları varsa üzerine örtüyle kapatabilirsiniz. Ayrıca partideki oyuncakların, süs eşyalarının da kesici, delici olmamasına dikkat edin.

Doğum Günü Partisi İçin Öneriler

Doğum günü oda süslemesinde masa süslemesi ayrı bir önem taşımaktadır. Masa süslemesi, doğum günü parti dekorasyonunun can alıcı noktasıdır. Doğum Günü Masa Süsleme Örnekleri yazımız size bu konuda da fikir verecektir.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!