Evlilik Yıldönümü Kutlama Mesajları Örnekleri, Fikirleri

2216

Evlilik yıldönümü bir evliliğin en özel günlerinden bir tanesidir. Bu yüzden bu özel günü sade evlilik yıldönümü kutlama mesajları ile geçirmek yerine romantik mesajlar atmak hem sizi hem de partnerinizi mutlu edecek bir davranış olur.

Evlilik Yıldönümü Kutlama Mesajları

Öncelikle bu günün partneriniz ve sizin aranızda çok özel bir gün olduğunun farkında olarak bu günün kıymetini bildiğinizi partnerinize göstermeye çalışın. Evlilik Yıldönümü kutlama mesajları romantik olabileceği gibi duygusal , heyecanlı ,çocuksu bile olabilir. Partneriniz ile ruh haliniz ne ise ona sadık kalın farklı davranmayın kendiniz olun.

Mutlaka incele:  Evlilik Yıldönümü Şarkıları Müzik Önerileri

1Romantik Mesajlar

Evlilik yıldönümü kutlama mesajları genel olarak günün anlam ve önemi dolayısıyla romantik kelimeler içeren mesajlardır. Sevgi sözcüklerini bugün bol bol kullanın. Partnerinizi şımartın. Başka günler Aşkım , Bitanem , Sevgilim , Bebeğim , Balım hangisi hoşunuza gidiyorsa onunla seslenin sevdiğiniz insana.

evlilik yıldönümü kutlama mesajları

“Birtanem seninle geçen her saniyem mutluluk ile dolu sensiz bir anım bile geçmesin iyi ki benimle evlendin iyi ki benim eşim oldun. Hiç ayrılmayalım. Seni sonsuza dek seveceğim benim canım aşkım.”

evlilik yıldönümü kutlama mesajları

“Bebeğim seninle evlendiğim günden beri her günüm ilk gün ki kadar güzel sen benim birtanecik aşkımsın ve hep öyle kalacaksın evlilik yıldönümümüz kutlu olsun canım”

Burdaki gibi sevgi sözcüklerini kullanmaktan çekinmeyin fazla abartmadan kullanacağınız her sevgi sözcüğü partnerinizin hoşuna gidecektir.

Mutlaka incele:  İzmir Romantik Akşam Yemeği Mekanları

2Duygusal Mesajlar

Duygusal mesaj yazmak özellikle kadınların daha çok hoşuna gidecektir. Kadınlar yapıları gereği erkeklere göre daha duygusal olurlar. Bu yüzden bir kadına evlilik yıldönümü kutlama mesajları yazıyorsanız duygusal bir mesaj eşinizi oldukça mutlu edecektir. Eğer eşinizden uzaktaysanız uzakta onsuz olamanın ne kadar zor olduğundan bahsedebilirsiniz. Eşinizin yanındaysanız onunla hem iyi hemde kötü günlerde birlikte olamanın güzelliğinden bahsedebilirsiniz.

evlilik yıldönümü kutlama mesajları

“Birtanem , aşkım senden uzakta olduğum şu günlerde senin kıymetini her geçen gün biraz daha anlamaktayım. Seninle evlilik yıldönümümüzde bir arada değiliz ama biliyorum ki kalbin benimle benim kalbim de seninle seni çok seviyorum aşkım iyi ki seninle beraberim. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.”

Mutlaka incele:  Erkeğe Evlilik Yıldönümü Hediyesi Ne Alınabilir?

evlilik yıldönümü kutlama mesajları

“Aşkım, her şeyim seninle acısıyla tatlısıyla beraber bir ömür geçiriyoruz. Seninle mutlu olmak da güzel üzülkmek de değerli senin olduğun her yer benim için cennet seninle olduğum için çok mutluyum aşkım evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.”

Ona kendini değerli hissettirin

Yazının başında da bahsettiğim gibi yıldönümleri ,doğum günleri sevgimizi gösterim partnerimize onu değerli hissettirmemiz gereken günlerdir. Bir evlilik yıldönümü kutlama mesajı bile eşinizi çok mutlu edebilir.  Ona kendisini değerli hissettirdiğinizde ona en büyük hediyeyi vermiş olursunuz.  Evlilik yıldönümü  kutlama mesajları yazarken eşinizi , partnerinizi değerli hissettirebiliyorsanız bu özel gün amacına ulaşmış demektir. Dilerseniz, İlk Evlilik Yıldönümü Kutlaması Sürprizleri, Hediye Fikirleri ve Tavsiyeleri başlıklı yazımıza da göz atabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!