Evlilik Yüzüğü Modelleri İçin Farklı Öneriler

1650

Düğün esnasında takılacak ve birlikte olduğunuz uzun yıllar boyunca parmaklarınızda kalacak evlilik yüzüğü, hem zevkinize hem de kişiliğinize uygun bir tasarıma sahip olmalı. Klasik modellerin yanı sıra birçok takı tasarımcısının farklı fikirleri ile evlilik yüzüğü modelleri de çeşitlenmeye devam ediyor.

Evlilik Yüzüğü Modelleri İçin Yaratıcı Öneriler

Evlilik yüzüğü seçimi, çiftler için en önemli ve özenli süreçlerden biridir. Siz de düz ve klasik yüzükler yerine daha sıradışı, şık ve aşkınızdan izler barındıran bir evlilik yüzüğü modelleri takmak istiyorsanız yazımıza göz atabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Nikah Şapkası Modelleri İçin Güzel Öneriler

1Kalp Şeklinde Evlilik Yüzüğü Modelleri

Çift yüzükleri hemen hemen aynı tasarıma sahip olsa da kadın ve erkek yüzükleri farklı detaylarla birbirinden ayrılabiliyor. Hem aşkınızı özetleyen hem de şık duran bu harika yüzük modeli, bir araya geldiğinde kalp şeklini oluşturuyor. Kadın için olan yüzükte taşlı süslemeler bulunan bu modelin erkek yüzüğü daha sade bir tasarıma sahip. Hem gümüş hem de altın barındırması da zengin bir görünüm kazandırmaya yetiyor.

2Kalp Ritmi Şeklinde Evlilik Yüzüğü Modelleri

Son dönemde düğün modası trendlerinden biri olan “I do” yani “evet” anlamındaki sözcüğün ses titreşimlerine yansıdığı bu harika tasarım da romantik ve anlamlı bir yüzük taşımak isteyenler için ideal. Hem kadın hem de erkek için uygun olan bu tarz bir yüzük hem minimal hem de sade oluşuyla da gelin ve damat adaylarının en sık tercih ettiği modellerden biri.

Mutlaka incele:  Gelin Kuşağı Modelleri

3Ahşap Evlilik Yüzüğü Modelleri

Farklı bir seçim yapmak isteyenler için son dönemin trendlerinden biri olan ahşap yüzükler harika bir seçim. Altın ya da gümüş yüzüklere alerjisi olanlar ya da tercih etmeyenler bu harika ahşap yüzükleri alternatif olarak görebilir. Kadın için daha ince ve zarif, erkek için kalın olacak şekilde tasarlanan bu yüzükler farklı renklerde de tercih edilebilir.

4Anahtar & Kilit Şeklinde Evlilik Yüzüğü Modelleri

Yine farklı bir seçim yapmak isteyenler için aşkı özetleyen bu anahtar ve kilit temalı yüzük de muhteşem görünüyor. Evlenen çiftler için anlamlı olabilecek ve hayatınız boyunca taşıyacağınız yüzükte aşkınızı özetleyen bir figür bulunduran bu tarz farklı evlilik yüzüğü modelleri son dönemde bir hayli popüler.

Mutlaka incele:  Düğün Giriş Müzikleri

5Ağaç Gövdesi Tasarımı

Aşkınız, baş harflerinizi ağaç gövdelerine kazımak isteyecek kadar kuvvetliyse, ağaç gövdesi tasarımına sahip bir yüzük tercih edebilirsiniz. Bu son derece otantik ve romantik yüzük modeli özellikle moda trendlerini takip eden genç çiftler için oldukça ideal. Üzerinde baş harflerinin bulunması ve eskitilmiş gümüş görünümü de tercih edilesi duruyor.

6Minimal Evlilik Yüzüğü Modelleri

Abartılı yüzüklerden hoşlanmayanlar için bu orta kısmında küçük bir taş bulunan yüzükler de harika görünüyor. Gömülü taş son derece minimal ve zarif bir görünüm yaratıyor. Erkek ve kadın yüzüklerinin farklı boyutları oluyor. Kadınlar için daha ince, erkekler içinse daha kalın modeller tercih ediliyor.

7İşlemeli Evlilik Yüzüğü Modelleri

Gösterişli ve de şık bir evlilik yüzüğü isteyenler de bu tarz işlemeli ve geometrik figürlere sahip modelleri tercih edebilir.

Evlilik Yüzüğüne Alternatif Olabilecek En İyi 10 Yüzük Dövme Modeli

Yüzük takmaktan hoşlanmıyorsanız ya da daha farklı evlilik yüzüğü fikirleri arayışındaysanız, yüzük parmaklarınıza dövme yaptırmayı düşünebilirsiniz. En iyi yüzük dövme modelleri için sitemizde yer alan yazılardan ilham alabilirsiniz.

1 YORUM

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!