Gelin Topuzu Modelleri

En güzel gelin topuzu modelleri için yazının sonundaki galeriye mutlaka göz atın!

839

Bir kadının en özel günlerinden biridir düğün günü. A’dan Z’ye kusursuz, şık ve göz alıcı olmak ister. İşinizi biraz daha kolaylaştırmak, diğer hazırlıklarınız için size zaman bırakmak adına gelin başı modellerini araştırdık ve en güzel gelin topuzu modelleri için muhteşem örnekleri bir araya getirdik.

Gelin Topuzu Modelleri İçin Muhteşem Fikirler

En çok saç, makyajda takılır gelin adayları. Açık mı olsun, dalgalı mı olsun, ihtişamlı mı olsun, topuz mu olsun derken dergiler incelenir, internet siteleri gezilir, en yeni modeller araştırılır.

Mutlaka incele:  Birbirinden Güzel Nedime Saç Modelleri

1Çiçekli gelin topuzu modelleri

Çiçekli gelin topuzları her dönemin gelinlerine hitap eden, sade görüntüsü ile gelinlik ve duvak modelinizi öne çıkaran bir model olarak çokça tercih edilir. Genelde beyaz ve tonlarında çiçeklerle tamamlanan topuz yukarıdaki görselde olduğu gibi çok daha iddialı renklerle de saçınıza hava katar.

2Taçlı / tokalı gelin topuzu modelleri

Genelde daha sade gelinlik seçenlerin tercihi olan taçlı, tokalı gelin topuzları bir oya gibi işlenen saçlar ile oldukça iddialı bir modeldir. Kullanılacak taç ve tokaların tasarım olmasından dolayı size özel bir topuza sahip olmanız işin en güzel yanı.

Mutlaka incele:  Nostaljik Düğün Giriş Müzikleri Listesi

3Süslü / gösterişli gelin topuzu modelleri

Taçlı / tokalı gelin topuzlarının bir tık daha üstü olarak çok daha gösterişli gelin topuzları da hiçbir zaman popülaritesini kaybetmiyor. “Benim en özel günüm” diyen birçok gelin adayı abartıdan yana seçimler yaparak, günün göz alan tek kadını olmak istiyor ki, haklılar…

4Sade gelin topuzu modelleri

Süslü / gösterişili, taçlı / tokalı derken sade gelin topuzlarını es geçtik sanmayın. Sade, duru bir gelin olmak isteyen, hafif makyaj ve sade gelinlik tercihinde bulunan gelin adaylarının her zamanki favorisi sade topuzlar olmuştur.

5Dağınık gelin topuz modelleri

Özellikle omuz ve sırt dekoltesi olan gelinlik modellerine yakışan dağınık gelin topuzları, gür saçlı gelin adaylarının kurtarıcısı oluyor. Toka, taç ya da minik duvaklarla süslenen bu model için 2000’ler modeli demek pek yanlış olmaz.

Mutlaka incele:  Açık Hava, Dış Mekan Fotoğraf Çekimi Fiyatları

6Klasik gelin topuzları

Temiz taranmış, düzgün toplanmış mükemmeliyetçi gelinleri simgeleyen klasik gelin topuzları da hiçbir zaman modası geçmeyecek topuz modelleri arasında. Daha çok küçük çiçekler ya da incili taçlarla bütünlenen modellerin tek kusuru düğün sonrası saçların oldukça sıkı toplanmasından dolayı oluşan baş ağrısı. Benim günüm mükemmel olmalıyım diyorsanız, baş ağrısını düşünmeden klasik modellerden birini seçebilirsiniz.

7Enseden gelin topuzu modelleri

Gelin topuzu modelleri arasında yer alan ve modası asla geçmeyen bir model var; ense topuzu… Örgü şeklinde de yapılabilen bu topuz modeli ile hem sade hem göz alıcı görüneceksiniz.

8Yandan gelin topuzu modelleri

Doğal gelin başı modelleri son yılların popüler modellerinden… Yandan topuz olarak yapılan gelin saçı modelleri de hem salaş, hem doğal hem de güzel görünümü sebebiyle pek çok gelin tarafından tercih ediliyor.

9Balerin topuzu

Gelin topuzu modelleri arasında balerin topuzu da yer alıyor. Sıkı ve kıvrımlı görünümü sebebiyle harika görünüyor! Daha fazla model için aşağıdaki görselleri inceleyebilirsiniz.

172286

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!