Kağıttan Doğum Günü Süsleri Yapımı ve Modelleri

En güzel doğum günü süsleme fikirleri için yazının sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

6135

Bir doğum günü partisi hazırlığı yapıyorsanız kağıttan doğum günü süsleri yapımı hakkında da birkaç fikre ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz. Parti öncesinde mekanı ya da evinizi süslemek için renkli kağıtlara ufak dokunuşlar yapmanız yeterli.

Farklı Fikirlerle Kağıttan Doğum Günü Süsleri Yapımı

Kırtasiyeden alabileceğiniz renkli kağıt ve kartonlarla tamamen sizi yansıtan ve doğum günü için harika olabilecek süsler yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Birkaç makas darbesiyle doğum günü sürprizi için harika süsler yaratabilirsiniz. İşte kağıttan doğum günü süsleri yapımı ve tavsiyeleri.

Mutlaka incele:  1 Yaş Doğum Günü Seti Nelerden Oluşur?

1Kağıttan Flama Yapımı

Doğum günü için evinizi süslerken ihtiyacınız olabilecek en önemli süslerden biri hiç kuşkusuz flamadır. Üçgenlerden oluşan bu süsü kapılara, duvarlara ya da ikram masasına asabilirsiniz. Renkli kağıtları üçgen şekilde kesip üstünde delik açarak kurdele geçirmeniz yeterli.

2Yazılı Süslerin Yapılışı

Birçok yerde üzerinde “doğum günün kutlu olsun” yazılı süs bulabilecek olsanız da bunu kendi başınıza da kolaylıkla yapabilirsiniz. Karton üzerine renkli kağıtlardan harfler keserek kişiye özel harika süsler elde edebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Kartondan Doğum Günü Süsleri

3Eğlenceli Püsküller

Parlak, renkli, desenli kağıtlar edinerek onları ince ince kestikten sonra üst kısmından kıvırıp birleştirerek muhteşem püsküller elde edebilirsiniz. Özellikle çocuk doğum günü partileri için en güzel süslerden biri.

4Çocuk Doğum Günü Partisi Süsleri

Eğer partiyi çocuğunuz için verecekseniz süslerin daha eğlenceli olmasına dikkat etmenizde fayda var. Renkli kartonlardan birbirinden güzel parti şapkaları yapabilirsiniz. Üzerine göz ve ağız da ekleyerek komik ve bir o kadar da eğlenceli aksesuarlar oluşturabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Elsa Parti Malzemeleri

5İlginç Süslemelerle Konuklarınızı Eğlendirin

Doğum gününü kutlayacağınız kişinin fotoğrafının çıktısını alarak onun harika maskelerini yapabilirsiniz. Bu şekilde partinizi çok daha eğlenceli bir hale getirebilir ve konuklarınızla eğlenceli saatler geçirebilirsiniz. Elbette doğum günü fotoğrafları çekilirken de muhteşem anılar olarak kalacaktır.

6Pratik ve Basit Süs Yapımı

Renkli kartonları farklı figürler şeklinde kestikten sonra bir ip yardımı ile birbirine ekleyerek uzunlamasına süsler elde edebilirsiniz. Bu süsleri odanın her yerine asarak rengarenk bir görüntüye ulaşabilirsiniz.

Doğum Günü Süsleri Nasıl Yapılır?

Kağıttan doğum günü süsleri yapımı ile ilgili fikirlerden sonra süslemelerle ilgili daha fazla bilgi edinmek için Doğum Günü Süsleri Nasıl Yapılır? Başlıklı yazımızı da inceleyebilirsiniz.

1 YORUM

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!