Kız Bebek 1 yaş Doğum Günü İçin Öneriler

Kız bebek 1 yaş doğum günü trendleri günden günde değişiyor ve daha da unutulmaz partiler ortaya çıkıyor..

3562

Bebeğinizi kucağınıza aldığınız ilk gün dün gibi aklınızda olsa da üzerinden 1 yıl geçti ve doğum günü hazırlıkları yapmanın vakti geldi. Planlamanız gereken bir doğum günü partisi var ama kız bebek 1 yaş doğum günü nasıl olmalı bilmiyorsanız size yardımcı olacak bu yazıyı mutlaka okumalısınız.

Kız bebek 1 yaş doğum günü fikirleri

Kız bebekler için doğum günü fikirleri günden güne farklılaşıyor ve yeni trendler oluşuyor. Parti teması, davetlilere verilecek anılar, butik doğum günü pastası gibi detaylar bu durumda çok önemli oluyor.

Mutlaka incele:  Kız Bebek 1 Yaş Doğum Günü Elbisesi Fikirleri

1Parti teması

Bu özel günü daha hatırlanır kılmak için bir parti teması belirlemekte fayda var. Ayrıca bir temaya bağlı kalmak pasta, dekorasyon gibi detaylara karar verirken işinizi oldukça kolaylaştıracaktır.

2Misafir listesi

Kimleri doğum günü partisine davet edeceğinize karar vermek etkinliğin gidişatını belirleyen en önemli etkenlerden biri. Aile arasında küçük bir grupla kutlama yapmak isterseniz mekan olarak evinizi kullanabilirsiniz ama kalabalık olacaksanız çocuklara uygun parti mekanları ve yeşilin hakim olduğu açık alanları araştırmalısınız.

3Doğum günü pastası

Doğum günü pastanız ise temaya uygun olmalı mutlaka. Pastanızın kusursuz olmasını istiyorsanız doğum gününden 3-4 hafta önce butik pasta hizmeti sunan yerleri araştırmalı ve hayalinizdeki pastayı anlatıp işinizi son ana bırakmamalısınız.

Mutlaka incele:  1 Yaş Doğum Günü Pastası Modelleri, En Güzel 1 Yaş Pasta Modelleri

4Bebeğinizin kıyafeti

O gün tüm gözler bebeğinizin üzerinde olacağından bebeğinizin kıyafeti de ilgi odağı olacaktır. Partinizin temasına uygun bir kostüm seçebileceğiniz gibi son günlerde popüler olan bir örnek anne-kız kıyafetlerinden de tercih edebilirsiniz. Bu konuda daha fazla bilgi edinmek isterseniz 1 Yaş kız bebek için doğum günü kıyafet önerilerine göz atabilirsiniz.

5İkramlar

Doğum günü pastası çok önemli olsa da gelen konuklarınıza zengin ikram seçenekleri sunmanız önemli. Hem çocuklara hem de yetişkinlere uygun yiyecek ve içeçek seçenekleri konuklarınızın özel hissetmesini sağlayacaktır. Tüm koşturmacanın içinde buna zaman ayıramayacağınızı düşünüyorsanız catering firmaları ile anlaşabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Kız Bebek 1 Yaş Doğum Günü Magnetleri

6Misafirlere anı

Sizi bu özel günde yalnız bırakmayan misafirlerinize bebeğinizin doğum gününü hatırlatacak bir anı vermek isterseniz magnetler, bebek şekerleri ve kurabiyelerinden yararlanabilirsiniz.

7Aksesuarlar ve fotoğrafçı detayı

Bebeğinizin ilk doğum gününü ölümsüz kılmak sizin için çok önemlidir mutlaka. Kalabalık bir organizasyon planladıysanız bir fotoğrafçı ile anlaşabilir ve o güne ait hiç bir anıyı kaçırmadığınıza emin olabilirsiniz. Yine fotoğrafları sıradanlıktan kurtarmak için renkli aksesuarlar, konuşma balonları gibi ürünlerden de faydalanabilirsiniz.

Kız Bebek 1 Yaş Doğum Günü Temaları

Temanın oldukça önemli olduğundan bahsetmiştik, doğum günü temasının belirlenmesinden sonra pasta, kıyafet, aksesuarlar.. Her şey kendiliğinden gelecektir ve iyi bir hazırlık süreci ile unutulmaz bir doğum günü yaşayacaksınız. İşte ilham almanız için kız bebek 1 yaş doğum günü temaları.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!