Kız Bebek 2 Yaş Doğum Günü Magnetleri

En güzel 2 yaş doğum günü fikirleri için yazının sonundaki galeriye ve sayfanın sonundaki ilgili içeriklerimize mutlaka göz atın!

1072

Kızınızın doğum gününü organize ediyorsanız, misafirler için de ufak hediyeler hazırlayabilirsiniz. Örneğin son dönem oldukça popüler olan kız bebek 2 yaş doğum günü magnetleri, hem misafirleri, hem de kızınızı mutlu edecek küçük ama sevimli detaylardan.

Kalıcı Bir Hediye İle Herkesi Mutlu Edin

Magnetler, son yıllarda çeşitleri giderek artan, giderek daha renklenen ve daha ulaşılabilir olan hediyeliklerden biri. Kızınızın doğum günü için siparişini vereceğiniz magnetler de hem uygun bütçesi, hem de tüm misafirler için uygun bir hediyelik olması sebebiyle tercih ediliyor. Size de bu güzel modeller arasında dilediğinizi seçmek kalıyor.

Mutlaka incele:  Erkek Bebek 2 Yaş Doğum Günü İçin Harika Öneriler

1Kız çocukları için en özel renk: Pembe

Her kız çocuğu gibi sizin kızınızın da pembe rengine sevgisi başkadır. Renk ayrımını yapmaya başladığı andan itibaren pembe rengini hep ayrı bir yerde tutar, daha fazla sever. Özellikle süslü ve simli detayları olan her şeye ilgisinin artmaya başladığı bu dönemde doğum gününde de böyle tüylü ve pembe bir kız bebek 2 yaş doğum günü magnetleri yaptırmak öncelikle onu mutlu edecektir.

Mutlaka incele:  Birbirinden Güzel Doğum Günü Etiketleri Fikirleri

2Fotoğraflı magnetler ailelerin gözbebeği

Özellikle anneanne ve babaannelerin buzdolaplarında görmeye alıştığımız fotoğraflı magnetler, torununu özleyen aileler için ideal. Kızınızın 2 yaşına dair bir hatıraya sahip olmak ve bunu tüm doğum günü katılımcılarıyla paylaşmak istiyorsanız tasarımını kendinizin yapacağı bir resmi magneti üretecek ozalite göndermeniz yeterli olacak.

3Herkes istediği fotoğrafı koysun diyorsanız

Kızınızın 2 yaş doğum günü için özel bir magnet yaptırmak istiyor; ama resmi belirleyemiyorsanız bu magnet tam size göre. Herkesin istediği resim veya çizimi yerleştirebileceği bu magnetin kenar kısmına da kızınız için özel olan bir karakteri yerleştirmeniz mümkün.

Mutlaka incele:  2 Yaş Erkek Doğum Günü Pastaları Modelleri ve Fikirleri

2 şeklinde kız bebek 2 yaş doğum günü magnetleri

kiz-bebek-2-yas-dogum-gunu-magnetleri-4

Küçük kızınızın bir daha hiç gelmeyecek olan bu güzel yaşı, her türlü kutlamaya ve detaya değer. Onun için 2 yaşının özel anlamını gösteren bir kız bebek 2 yaş doğum günü magnetleri yaptırmak, kendisinde de ileri yaşları için güzel bir hatıra olarak yer edecektir. Dilediğiniz gibi süsleyebileceğiniz bu magneti, misafirler ayrılırken kapıda sunabilirsiniz.

kiz-bebek-2-yas-dogum-gunu-magnetleri-10

Kız çocuklarının özellikle küçük yaştaki doğum günleri onlar için hep özel olacaktır. İstedikleri pastalar, hediyeler ve tüm küçük detaylar onları mutlu etmeye yeter. Siz yeter ki onun en istediği şeyler bulun ve mutluluğunu gözlerinden okuyun. Dilerseniz, 2 Yaş Doğum Günü Elbisesi Modelleri, Fikirleri ve Tavsiyeleri başlıklı yazımıza da göz atabilirsiniz.

kiz-bebek-2-yas-dogum-gunu-magnetleri-6 kiz-bebek-2-yas-dogum-gunu-magnetleri-8 kiz-bebek-2-yas-dogum-gunu-magnetleri-9 kiz-bebek-2-yas-dogum-gunu-magnetleri-11

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!