Bebek Doğum Günü Parti Bardakları

En güzel bebek doğum günü fikirleri için yazının sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

448

Doğum günlerinde kullanılan bardaklar, tabaklar ve çatallar da partiye uygun olur. Özellikle çocuk doğum günlerinde baskılı ve renkli malzemeler kullanılıyor. Doğum gününe özel parti bardakları kullanabilir ve doğum günü masalarını renklendirebilirsiniz.

Parti Bardakları için Harika Fikirler

Parti bardakları daha çok çocukların partilerinde kullanılıyor. Yetişkinlerin doğum günü partilerinde bu kadar renkli bardaklar kullanılmıyor. Çocuğunuzun doğum günü için konsepte uygun ya da çocuğunuzun sevdiği karakterlerle renklendirilmiş bardaklar alabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Bebek Doğum Günü Kıyafetleri

1Kaşif Dora Parti Bardağı

Kaşif Dora, çocuklar için hazırlanmış eğitici içerikli bir çizgi filmdir. Okul öncesi çocuklar için daha uygun olsa da biraz daha büyük çocuklar da çok severek izlerler. Yeni bölümleri artık yayınlanmasa da eski bölümleri hala televizyon kanallarında gösterilmektedir. Eğer sizin çocuğunuz da Kaşif Dora’yı severek izliyorsa parti bardaklarınız Dora bardakları olabilir.

2Prenses Parti Bardakları

Kız çocuğunuz için prenses temalı bir parti hazırlayacaksanız kullanacağınız parti malzemelerinde de prenses teması kullanabilirsiniz. Kız çocukları prenseslere, onların kıyafetlerine çok özenirler ve onlar gibi görünmek isterler. Çocuğunuza prenses temalı parti yapacaksanız parti bardaklarınızda da prenses resmi olabilir.

Mutlaka incele:  Erkek Bebek Doğum Günü Pasta Yazıları Örnekleri

3Pepee Parti Bardağı

Pepee, bir Türk çizgi filmidir ve çocuklar için çok eğitici bir çizgi filmdir. Pepee sadece çocuklar tarafından değil yetişkinler tarafından da seviliyor. Pepee, TRT Çocuk kanalında gösteriliyor ve Pepee ile ilgili pek çok malzeme ve oyuncak bulmak mümkün. Eğer çocuğunuz Pepee’yi çok seviyorsa parti temanız da Pepee olabilir. Parti temanız Pepee olacaksa, parti mekanını süslemeniz çok kolay olacaktır. Popüler ve sevilen bir karakter olduğu için Pepee ile ilgili malzeme ararken zorlanmazsınız.

Mutlaka incele:  Bebek Doğum Günü Hediyeleri

4Çılgın Hırsız Parti Bardağı

Çılgın Hırsız son yılların en çok sevilen animasyon çizgi filmlerinden biri. Çılgın Hırsız’ların neşeli halleri çocukların çok hoşuna gidiyor. Vizyona girdiğinde, filme gitmek için sabırsızlanıyorlar. Eğer çocuğunuz Çılgın Hırsız çizgi filmini seviyorsa hazırladığınız partide Çılgın Hırsız konsepti kullanabilirsiniz.

Pepe Doğum Günü Süsleri, Temaları ve Konsept Fikirleri

Pepe, çocukların çok sevdiği bir çizgi karakter. Eğer sizin de çocuğunuz Pepe’yi izlemeyi seviyorsa doğum günü konseptinizi hazırlarken Pepe süsleri kullanabilirsiniz. En güzel süsler ve konsept fikirleri için Pepe Doğum Günü Süsleri, Temaları ve Konsept Fikirleri isimli yazımızı okuyabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!