Pepeli Doğum Günü Pastası Modelleri

En güzel pepeli doğum günü pastası modelleri için yazının sonundaki galeriye mutlaka göz atın!

1538

Çocuğunuzun doğum gününde onu en sevdiği karakterlerle mutlu etmek istiyorsanız, Pepeli doğum günü pastası tam aradığınız pasta olacak! Hem çocuğunuzu, hem de arkadaşlarını mutlu edecek bu pasta, fotoğraf çekimlerinde de ayrıca çok iyi görünecek.

Çocukların Yeni Kahramanı: Pepee

Uzun zamandır çocukların hayatına giren Pepee, artık tüm özel günler ve aksesuarlarda da kendini gösteriyor. Pepee hem sevimli bir kahraman olarak, hem de objektif anlatımıyla ailelerin ve çocukların aynı anda beğenisini kazandı. Şimdide her yerde görmeye başladığımız Pepee, lezzetli pastalarla birleştiğinde daha da keyif verici bir şekle bürünüyor.

Mutlaka incele:  Örümcek Adam Pasta Modelleri

1Kocaman bir “yaş” pastası

Çocuğunuzun yaşı kaç olursa olsun kocaman bir sayıdan oluşan pasta, hem kendisinin hem de arkadaşlarının beğenisini kazanacaktır. Üzerine renkli şekerlerden yapılacak bir bahçe ve Pepee’nin arkadaşları, yemeye kıyamayacağınız bir pastanın ortaya çıkmasını sağlayacaktır.

3İsme özel Pepeeli doğum günü pastası

Pepee’nin bahçesini renkli şeker hamurlarıyla oluşturduktan sonra arkadaşlarını da yanına ekleyip partiye davetli tüm arkadaşlarını heyecanlandırmanız mümkün. İsmini pasta üzerinde görecek çocuğunuz hem mutlu olacak, hem de Pepeli doğum günü pastası ile hafızalarından silinmeyecek bir doğum günü yaşayacak.

4Gökkuşağı ile Pepeli Doğum Günü Pastası

Pepeli doğum günü pastası örneklerinin en çok akılda kalan detaylarından biri de gökkuşağı. Her sahnesinde iç açan gökkuşağı, doğum günü pastalarının üzerinde olduğunda da tüm davetlilerin ilgisini çekecektir. Çocuklar için rengârenk olan bu model pastalardan, lezzetli oldukları zaman ikinci dilimi almamak için sebebe ihtiyacınız olacak.

Mutlaka incele:  Deniz Temalı Pasta Modelleri, Yapımı ve En Güzel Örnekleri

İçini dilediğiniz gibi oluşturun

pepeli-dogum-gunu-pastasi-modelleri-6

Pepee ve arkadaşlarıyla süsleyeceğiniz pepeli doğum günü pastası modellerinin içini, ister çikolatalı, ister meyveli olarak seçin. Damla çikolatalı muzlu bir pasta veya Hindistan cevizli meyveli bir pasta bütün çocukların ilgisini çekecek, beğenisini kazanacaktır. Partinin en güzel kısımlarından biri olan pasta kesme zamanı da böylece akıllardan çıkmayacaktır. Dilerseniz, Erkek Bebek Doğum Günü Pasta Yazıları Örnekleri başlıklı yazımıza da göz atabilirsiniz.

pepeli-dogum-gunu-pastasi-modelleri-4 pepeli-dogum-gunu-pastasi-modelleri-5 pepeli-dogum-gunu-pastasi-modelleri-8 pepeli-dogum-gunu-pastasi-modelleri-9 pepeli-dogum-gunu-pastasi-modelleri-10 pepeli-dogum-gunu-pastasi-modelleri-11

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!