Romantik Evlenme Teklifleri

1590

Erkekler hayatlarının geri kalanını bir ömür boyu beraber geçirmeyi teklif edecekleri o özel anın, unutulmaz ve farklı olmasını ister. Eğer “Evet!” cevabını garantileyecek romantik evlenme teklifleri için fikir arayışındaysanız doğru yerdesiniz.

En Romantik Evlenme Teklifleri

Sevgilinize mum ışığında hazırladığınız güzel bir sofra, romantik bir evlilik teklifine uygun olabilir; fakat daha farklı deneyimler yaşamak istiyorsanız, o anı unutulmaz kılmak için size ve sevgilinize en uygun şartları yaratmalısınız.

Mutlaka incele:  Bursa Romantik Akşam Yemeği Mekanları

1Sahilde romantik evlenme teklifleri için öneriler

Yaz mevsimi düğün ve evlilikleri hatırlattığından mı bilinmez ama genelde evlenme teklifi için daha çok tercih edilir. Tabi kumsalların ve denizin romantik bir ortam yaratmaya olan katkısı da yadsınamaz. Örneğin, sevgilinizle birlikte sahile gidebilir ve o yüzmeye gider gitmez küçük sürprizin hazırlıklarına başlayabilirsiniz. Sevgiliniz geldiğinde sizi kumlara yazılmış “Benimle evlenir misin?” yazısının yanında diz çökmüş bir şekilde görünce ayakları yerden kesilecektir.

2Deniz kenarında romantik evlenme teklifleri

Bir akşamüstü deniz kıyısında sevgilinizle beraber el ele yürürken, küçük bir teknenin kıyıya yanaşıp “Benimle evlenir misin?” yazan bir pankart açması romantik olmaz mıydı sizce? Hele bir de siz elinizde tek taş yüzükle sevgilinizin önünde diz çökmüş iseniz.

Mutlaka incele:  Evlenme Teklifi Fikirleri için Etkileyici Öneriler

3Kış mevsimi için romantik evlenme teklifleri

Sevgilinizle baş başa, şömine karşısında geçireceğiniz sıcacık bir kış tatilinde ona sarılıp ömrünüzü beraber geçirmek istediğinizi söyleyerek unutulmaz bir evlilik teklifi yapabilirsiniz. Bolu Abant Gölü ve etrafını kışın görme imkanınız olduysa tabloları kıskandıracak kadar güzel bir manzaraya ev sahipliği yaptığını da biliyorsunuzdur. Abant Gölü’ne yapacağınız bir hafta sonu kaçamağı ve göl etrafında yapacağınız romantik bir yürüyüş sevgilinizi mest edecektir.

4Hem şaşırtıcı hem romantik evlenme teklifleri

Sevgilinizin ayaklarını yerden kesecek bir evlilik teklifi ile onunla ömrünüzü bir arada geçirmeye bir adım daha yaklaşmak istiyorsanız doğal ama şaşırtıcı bir evlilik teklifi planlamanızı öneririz. Sevgiliniz ile piknik yaparken piknik sepetinden çıkan bir yüzük kutusu ile sevgilinizi şaşırtabilirsiniz.

5Evde romantik evlenme teklifleri

Sevgilinize kendi ellerinizle yemek hazırlayabilir ve evinizi romantik bir şekilde süsleyebilirsiniz. Daha sonra sevgilinizi arayarak hasta olduğunuzu söyleyip size bakması için eve çağırabilirsiniz. Eve gelen sevgiliniz sizi hasta görmek yerine elinizde bir yüzük ile görünce çok şaşıracaktır.

Mutlaka incele:  Evlilik Teklifi Ederken Verilecek En Güzel 10 Yüzük Modeli

6Hem eğlenceli hem romantik evlenme teklifleri

Biraz resim düzenleme becerileriniz var ise, sevgilinizle severek oynadığınız tabu oyunun kartlarını benimle evlenir misin yazacak şekilde değiştirebilirsiniz. Sevgilinize arkadaşlarınızı eve çağırarak hep beraber tabu oynamayı teklif edin ve oyuna sevgiliniz başlasın. Kartı okumaya başladığında ilk başta anlam veremese de sizi önünde bir yüzük ile diz çökmüş görünce çok şaşıracaktır.

7Romantik evlenme teklifleri için yurt dışı mekan önerileri


Bazı şehirler vardır ki aşk denilince akla ilk onlar gelir. Siz de öyle düşünüyorsanız sevgilinize bir sürpriz yapıp Paris’e uçabilir ve orada evlilik teklif edebilirsiniz. Ayrıca aklınızda bulunsun, Roma da aşıkların en gözde şehirlerinden biridir

Romantik Evlenme Teklifleri İçin Yüzük Modelleri

Sevgilinizin zevkine hitap eden bir yüzük seçmeniz ona verdiğiniz değerin göstergesidir. Henüz nasıl bir yüzük alacağınıza kadar vermediyseniz en güzel yüzük modelleri için sitemize göz atabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!