Birbirinden Güzel Mutfak Avize Modelleri Örnekleri ve Fikirleri

5711

Avizeler bir dekorasyonu tamamlamak için mükemmeldir. Salonunuza ve mutfağınıza, mobilyalarınızı ve genel dekorasyonu tamamlamak amacıyla mutfak avize modelleri arasından uygun olan bir avize alabilirsiniz.

Mutfak Avize Modelleri İçin Harika Öneriler

Avizeler gerçekten sihirlidir. Doğru avizeyi kullandığınız zaman odanızın görüntüsü bir anda tahmin edemeyeceğiniz kadar çok değişir. Odanızın tasarımına uygun mutfak avize modelleri ile istediğiniz etkiyi verebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Küçük Oda Dekorasyonu Modelleri ve Püf Noktaları

1İkili Mutfak Avizesi

Mutfak avizelerinde genellikle geometrik modellere yer veriliyor. En çok yuvarlak avizeleri görmeniz mümkün. Bu ikili avize, mutfağınız için uygun bir seçim olabilir. Özellikle mutfağınızda beyaz ya da krem renkler hakimse böyle bir avize kullanabilirsiniz.

2Geniş Mutfak Avizesi

Bu tarz geniş avizeler de mutfaklarda sık sık görülüyor. Genellikle masaya biraz yakın monteleniyorlar. Bunun sebebi masayı hem daha aydınlık hale getirmek hem de daha gösterişli bir tasarım oluşturmak. Siz de böyle bir avize kullanmak istiyorsanız çok beyaz ampuller kullanmamaya özen gösterin.

Mutlaka incele:  Modern Ev Dekorasyonu Nasıl Yapılır? Modern Dekorasyon Fikirleri

3Fincan Şeklinde Mutfak Avize Modelleri

Küçük bir mutfağınız varsa ve bu mutfakta modern bir tasarım yapmışsanız size fincan şeklinde bir avize tavsiye edebiliriz. Bu avize tam da mutfaklar için tasarlanmış. Özellikle modern tarzdaki mutfaklarla çok güzel uyum sağlayacak.

4Klasik Avize

Bu avize mutfak için değil, salon için. Mobilyalarınız klasik tarzdaysa özellikle ahşap ve oymalı mobilyalarınız varsa bu mobilyaları tamamlayabilecek klasik tarzda avizelere ihtiyacınız var demektir. Bu avize de klasik mobilyalarınızı tamamlamak için çok uygun bir seçim olacaktır.

Mutlaka incele:  Modern Mutfak Modelleri

5Krem Rengi Mutfak Avize Modelleri

Salonunuz ferah ve aydınlıksa büyük avizeler kullanabilirsiniz. Mobilyalarınızın ve mobilya döşemelerinizin rengi açık bir renkse böyle bir avize kullanabilirsiniz. Bu avize için çok beyaz ampuller kullanmanızı önermiyoruz ancak aydınlık görüntüden hoşlanıyorsanız yine de böyle ampuller tercih edebilirsiniz.

6Ahtapot Mutfak Avize Modelleri

Salonunuzda farklı bir tasarım görmek istiyorsanız ve mor renkten hoşlanıyorsanız ahtapot şeklinde bir avize tercih edebilirsiniz. Bu avize, açık renk mobilyalarla uyumlu olacaktır.

En Modern Mutfak Avize Modelleri

Eviniz için modern bir avize arıyorsanız ancak henüz karar veremediyseniz sizin için derlediğimiz modellere göz atabilirsiniz. Ayrıca Kolay ve Değişik El Yapımı Avize Modelleri isimli yazımızı okumayı unutmayın.

modern-avize-modelleri-7 modern-avize-modelleri-8 modern-avize-modelleri-9 modern-avize-modelleri-10 modern-avize-modelleri-11 modern-avize-modelleri-12 modern-avize-modelleri-13

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!