Şeker Büfesi Malzemeleri ve Şeker Masası Hazırlama Tavsiyeleri

Birbirinden güzel şeker büfesi fikirleri için yazının sonundaki galeriye mutlaka göz atın!

1024

Gün geçmiyor ki düğünlerde yeni trendler ortaya çıkmasın. Her geçen gün farklılaşan ve birbirinden hoş sürprizler ile ortaya çıkan düğünler bizleri şaşırtmaya devam ediyor. Şeker masası de son dönemde ortaya çıkan ve birçok düğün hazırlıkları sürecine dahil edilen bir detay. Peki, şeker büfesi malzemeleri neledir? Şekesi büfesi hazırlama nasıl yapılır? Tüm bu detayları sizin için düğün hazırlıkları rehber listemizde bulundurmak istedik. Düğün ziyaretçileriniz için harika bir tatlı sürpriz hazırlayabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Zeybek Çeşitleri Nelerdir? Zeybek Oyunları Nasıl Oynanır?

Şeker Büfesi Malzemeleri Listesi

Birbirinden renkli şekerler, düğün cupcake çeşitleri, çocukların favorisi bonibon ve lolipoplarla süslenmiş bir şeker büfesi hazırlama yapmak istiyorsanız, düğün temanızın renklerine uygun şeker renkleri seçebilirsiniz. Şeker büfesi kavanoz modelleri bu konuda ihtiyaç duyacağınız en önemli aksesuar olacaktır. Eğer yaz mevsimindeyseniz, cupcake ve düğün pasta modelleri şeker masası içinde harika bir görüntü oluşturabilir.

Mutlaka incele:  Her Şey Dahil Düğün Paketleri Fiyatları

1Düğün Şeker Masası Fikirleri

Düğün şeker büfesi hazırlama yapıyorsanız, ziyaretçilerinize mutlaka esprili notlar ekleyin. Böylece yüzlerinde bir gülümseme yaratacak, bu özel anda farklı olduğunuzu hissettirebilirsiniz.

2Şeker Büfesi Kavanoz Detayı

Şeker masası hazırlama konusunda en önemli detaylarından birisi şeker büfesi kavanoz seçimidir. İçine birbirinden güzel şekerler, cupcakeler, bonibonlar koyacağınız bu kavanozlar, detaylı bir şekilde seçilmesi gerekiyor. Şeker masası süsleme konusunda özellikle bu detaya önem verirseniz, sizin için kolaylık olacaktır.

3Şeker Büfesi ve Şeker Masası Fiyatları

Özellikle sünnet düğünü şeker masası ve büfesi olarak da kullanılan bu dekorasyonlarda, ücretlendirme cupcake standı, mini şekerler, parmak lolly candy, marsmallow lolilop, meyve aromalı lokum, ponpon çiçek ve benzeri değişik şekerler içerebilir. Dolu dolu bir şeker masası istiyorsanız, şeker masası fiyatları için en azından 1.000 TL bütçe ayırabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Düğününüz İçin Yaratıcı Düğün Davetiyesi Önerileri

Düğün Şeker Masası Hazırlama Konusunda Son Detay

Şeker büfesi fiyatları, özellikle nikah şekerlerine göre daha uygun bütçeli olduğu için de tercih edilme konusunda öne çıkmaktadır. Siz de düğün hazırlıkları yapıyorsanız ve düğün malzemeleri listesi konusunda çalışmalara başladıysanız, bu detayı da göz önünde bulundurmanızda fayda olabilir. Şimdi sizlere fikir vermek amacıyla, birbirinden güzel şeker büfeleri ile yalnız bırakıyoruz.

Değerlendirme
Editör Yorumu

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!