Star Wars Temalı Doğum Günü Partisi İçin Öneriler

Star Wars temalı doğum günü partisi için neler gerekiyor? Fikirler için yazımızın sonunda bulunan galeriye de göz atabilirsiniz..

1395

Ve evet. Şimdi güç uyandı. Şüphesiz, Star Wars temalı doğum günü partisi yapabilmek için içiniz içinizi yiyor, peki nasıl olacak?

Star Wars Temalı Doğum Günü Önerileri

Doğum günü pastası, genel olarak tema, konsept, detaylar.. Star Wars temalı doğum günü partisinin hakkında vermek için neler yapmak gerekiyor?

1Star Wars Temalı Doğum Günü İçin Uzay Dekorasyonu

Şansınıza dekorasyon işi çok karmaşık değil. Siyah bir masa örtüsü veya kağıdı alın ve beyaz boya spreyi kullanıp galaktik bir hava verin. Yemek masası veya fotoğraf albümü için arka dekor olarak asabilirsiniz. Siyah tabaklar, bardaklar ve çatal bıçaklar hazırlayın, merkeze de mavi-siyah balonlar yerleştirin. Son olarak birkaç beyaz fanusu toplayıp, üzerine de gri boya serpiştirip Ölüm Yıldızı gemisini yaratabilirsiniz. Star Wars temalı doğum günü için aslında oldukça basit ve küçük detaylar ile o ruhu yakalayabilir ve unutulmaz bir kutlama yaşabilirsiniz.

Mutlaka incele:  En Güzel Prenses Temalı Doğum Günü Fikirleri

2Fantastik Yemek ve İçecekler

İkramlar ve atıştırmalık bu aralar doğum günü partilerinde yaratıcılığın yansıdığı ve konseptin kendisini hissettirdiği alanlar. Siz de küçük atıştırmalarla Star Wars temalı doğum günü partinizi daha yaratıcı bir hale getirebilirsiniz. Aynı zamanda yemek isimlerini seçerken kelime oyunlarından da faydalanın. Obi Wan Kabobies, Yoda Soda, Padawan Popcorn yemek isimleri için iyi seçimler.

Mutlaka incele:  Minnie Mouse Pasta Modelleri ve Yapılışları

3Star Wars temalı doğum günü pastası

Star Wars temalı doğum günü pastanız için özellikle butik pastacılardan yardım alabilirsiniz. Eğer kendiniz yapmaya niyetliyseniz amatör fırıncı işi BB8 pastası gibi birkaç basit ve hoş dizayn da mevcut. Cupcake’ler de güzel bir alternative olabilir, farklı karakterler için değişik cupcakeler yapabilirsiniz. Anca günün sonunda başarılı bir pasta tasarımının ortaya çıkması için mutlaka bir butik doğum günü pastacısı ile doğum gününden en azından 2-3 hafta önce iletişime geçmenizde yarar var.

Mutlaka incele:  Birbirinden Sevimli Angry Birds Pasta Modelleri

4Galaktik Oyunlar ve Aktiviteler

Star Wars doğum günü partisine uygun birçok çocuk dostu oyun da mevcut. Nerf silahlarıyla atış aktivitesi yapabilir, tuvalet kağıtlarıyla Storm Troopers’i canlandırabilirsiniz. Fasülye çantasıyla ve lazer ışıklarıyla temsili bir Jedi antrenmanı yapabilirsiniz. Prenses Leia’nın topuzunu yakalamaya çalıştığınız “Pin the Bun” oyunu da bir diğer alternatif. Diğer doğum günü fikirleri için Çocuklar İçin 10 Cool Doğum Günü Partisi Fikri yazımıza da göz atabilirsiniz.

 

star wars temalı doğum günüstar wars temalı doğum günü

star wars temalı doğum günü

star wars temalı doğum günü star wars temalı doğum günü star wars temalı doğum günü star wars temalı doğum günü dsc01263

Doğum Günü Davetiye Şablonları

Şık bir doğum günü davetiyesi seçerek doğum günü kutlamanızın daha hoş ve ilgi çekici olmasını sağlayabilirsiniz. Doğum gününüz için bir davetiye seçmek istediğinizde karşınıza birçok model çıkmaktadır. Bu modeller arasından birini seçebileceğiniz gibi hazır doğum günü davetiye şablonlarını kullanarak davetiyenizi kendiniz de hazırlayabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!