Sürpriz Evlilik Teklifleri

1144

Sevgilinizin ayaklarını yerden kesecek bir evlilik teklifi ile onunla ömrünüzü bir arada geçirmeye bir adım daha yaklaşmak istiyorsanız sürpriz evlilik teklifleri için hazırladığımız önerilere mutlaka göz atmalısınız. Teklif anını unutulmaz kılacak en etkileyici öneriler ile kusursuz bir an yaşayacaksınız.

Sürpriz Evlilik Teklifleri İçin Öneriler

Doğal ama şaşırtıcı bir evlilik teklifi ile sevgilinizi hayretler içinde bırakabilirsiniz. Bu özel anı romantik bir yemek esnasında değil, daha farklı bir ortamda yaşamak isterseniz size sunduğumuz en yaratıcı ve etkileyici öneriler ile “Evet!” cevabını garantileyecek bir teklif yapabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Ankara Romantik Akşam Yemeği Mekanları

1Sevgilinizi Şaşırtın

Üzerinde düşünülmüş bir sürpriz her kadına kendini özel hissettirir. Sevgilinizi şaşırtacak bir evlilik teklifi ile ona ne kadar değer verdiğinizi gösterebilirsiniz. Onu göl kenarına bir pikniğe götürebilir ve hiç beklemediği bir anda teklifinizi sunabilirsiniz. Ayrıca ekstrem sporlardan hoşlanan bir sevgiliniz var ise yamaç paraşütü yapmayı önerebilir ve tam olarak iniş yaptığı yerde “Benimle Evlenir Misin?” yazan bir pankart ile karşılayabilirsiniz. Fakat sürprizleri hazırlarken sevgilinizin nelerden hoşlanıp hoşlanmadığını göz önünde bulundurmanız gerekir. Örneğin, sudan korkan birine su altında evlilik teklif etmek pek iyi bir fikir olmayabilir.

Mutlaka incele:  Avrupa Yakası Romantik Akşam Yemeği Mekanları

2Sevgilinizin isteklerini önemseyin

Sevgilinizin nasıl bir evlilik teklifi beklediğini öğrenmenin yollarını arayın. Satır aralarındaki ipuçlarını yakalayın ya da en yakın kız arkadaşından yardım isteyin. Bu sayede ona hayallerindeki evlilik teklifini yapın. Unutmayın, hayallerini gerçekleştiren bir adama hiç bir kadın hayır diyemez.

3Doğru zaman için kalbinizin sesini dinleyin.

Teklifinizi yaparken kalbinizin sesini dinleyin. Yüzeysel bir teklif yapmaktan kaçının ve içten davranın. Planlarınız kusursuz işlemese bile sizin için doğru anın geldiğini hissediyorsanız bırakın o sihirli sözcükler ağzınızdan dökülsün.

Mutlaka incele:  Evlenme Teklifi Pankartları Yazıları

 romantik evlilik yıldönümü hediye 6 romantik evlilik yıldönümü hediye 7 romantik evlilik yıldönümü hediye 4 romantik evlilik yıldönümü hediye 3 romantik evlilik yıldönümü hediye 2 romantik evlilik yıldönümü hediye evlilikteklifi45 evlilikteklifi31 evlilikteklifi16 evlilikteklifi17

Evlilik Teklifi İçin En Güzel Yüzük Modelleri

Yüzük seçimini kolay bir iş olarak görmeyin. Kesimi, rengi ve büyüklüğü ile onlarca farklı yüzük modelleri arasından seçim yapmak erkekler için zorlayıcı olabilir. Sevgilinizin zevkine uygun bir yüzük seçmeniz ona değer verdiğinizin en büyük göstergesidir. Henüz nasıl bir yüzük alacağınıza kadar vermediyseniz en güzel yüzük modelleri için sitemize göz atmadan evlenme teklif etmemenizde fayda var.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!