Yüz Boyama Şekilleri İçin Eğlenceli Öneriler

2101

Çocuk doğum günlerinin en yeni trendi olan yüz boyama artık profesyonel makyözlerce yapılıyor. Belirlenen tema dahilinde doğum gününe katılan çocukların yüzlerini boyayan profesyoneller doğum gününün daha unutulmaz bir hal almasını sağlıyor. Doğum günü teması ile değişkenlik gösteren yüz boyama şekilleri arasından sizler için özel bir derleme yaptık.

İşte, yüz boyama şekilleri için eğlenceli öneriler…

Bunlara dikkat edin:

  • Çocukların yüzünü boyayacak makyözün gerçekten bu konuda deneyimli olduğuna,
  • Kullandığı malzemelerin ciltte kullanılmaya uygun olduğuna,
  • Tek kullanımlık fırçalar ile boyama işleminin yapıldığına,
  • Yüze ekstra olarak yapıştırılması gereken taş ve benzeri şeylerin cilt ile temasının uygun olduğuna lütfen dikkat edin.
Mutlaka incele:  Birbirinden Güzel Yüz Boyama Modelleri

1Prenses teması: Çiçekler

Daha çok kız çocuğu ağırlıklı doğum günlerinin tercihi olan prenses teması birbirinden güzel çiçek motifleri ile çocukların yüzlerine yansıyor. Aynı tarza uygun olarak erkek çocuklarına göz bantları çiziliyor.

3Agresif delikanlılara

Sinirli kuşlarımız son dönemlerde doğum günü çocuklarının yüzlerinde de belirmeye başladı. İki kaşın arasına konumlandırılan kuşlar ile oyunun aksine çok eğlenceli bir doğum günü çocukları bekliyor.

4Süper çocuklara süper kahraman çizimleri

6superhero

Süper kahramansız doğum günü olur mu hiç? Elbette olmaz! Genellikle göz çevresi ve tüm yüze uygulanan süper kahraman çizimleri arasında en popüler olanlar; Örümcek Adam, Süpermen, Yeşil Dev, Kaptan Amerika ve Betmen…

Mutlaka incele:  Birbirinden Güzel Palyaço Yüz Boyama Örnekleri

5Sevimli dostlar

4animal 3animal 2animal

Tabi ki sevimli dostlar olmadan olmaz! Hayvan sevgisi temalı bir doğum günü için sevimli dostların yüze çizilmiş resimleri çok dikkat çekiyor. Gerek tüm yüze gerekse sadece yüzün bir bölgesine yapılan bu çizimlerin oldukça ustalık isteyen, bilir kişi tarafından uygulanması gereken çizimler olduğunu hatırlatalım.

6Sevimli, tatlı, rengarenk Pony

Tek boynuzlu atların çocuklarca en sevileni olan Pony doğum günlerinde sıkça rastlanan çizimlerden biri. Bazen tek boynuzlu bir at, bazen de sadece gök kuşağı ile Pony akımını simgeleyen çizimler çocuğunuzun unutamayacağı bir doğum günü vaat ediyor.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!