Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Çıkış
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
İstatistikler
Ayarlar

🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş

Çıkış

Bursa Sihirbaz

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.
Hızlı Teklif Al
Şehir Seç

Bursa Sihirbaz

41
profesyonel sana hizmet vermek için hazır.


Bursa Sihirbaz Fiyatları

Bursa Sihirbaz fiyatları için en yaygın fiyat aralığı 400 TL ile 800 TL’dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir, Bursa Sihirbaz fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.
İletişime Geç

Bursa Sihirbaz Tavsiyeleri

Mustafa atamer
Mustafa atamer
Mükemmel. Bizim ilkemizde olan insanları özellikle çocuklarımızı koşulsuz sevme onları olduğu gibi kabul konusunda doğru bir seçim yaptığımıza inanıyoruz. Verdiği hizmet için çok teşekkür ederiz.
İllüzyonist Abdullah Yılmaz
Burak aydın
Burak aydın
Organizasyon firması olarak Aytaç Bey ile anlaştık çok memnun kaldık iş bitimi geri dönüşler çok iyiydi tekrar çalışacağımız işler olacaktır mutlaka. Sahneye hakim ve 25 çocuğu sıkılmadan gösteri boyunca etkisi altına alabildi
Sihirbaz Aytaç Aksu
zekiye d.
zekiye d.
çok teşekkür ederiz çok memnun kaldık. hem güldük hemde çok şaşırdık... teşekkürler domino adam...
İllüzyonist Domino Adam
Esra G.
Esra G.
Gösterileri çok eğlenceli. Çocukları içine çeken bir sunumu var.
Sihirbaz Xeon
Umut Uzuntepe
Umut Uzuntepe
Çok ilgili Güler yüzlü personel herşeyin tam yeri ve zamanında hazır olması herşey için çok teşekkür ediyorum
Gülfeyza Organizasyon

Bursa Sihirbaz Talepleri

F Fatih
Merhaba, Bursa Engelliler Federasyonu olarak her yıl engelliler haftasında, yalnızca engelli öğrencilerin gösterilerinden oluşan bir bahar şenliğimiz oluyor, bu yıl 11. sini gerçekleştireceğiz. Bursa Valiliği, Büyükşehir Belediyesi ve Aile Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'nün destekleriyle gerçekleştirdiğimiz etkinliğimizde, öğrencilerin ve ailelerin talepleri doğrultusunda program akışı içinde 30-45 dakikalık sihirbaz gösterisi olması kararlaştırıldı. Bu konuda desteklerinizi bekliyoruz.
D Dursun K.
Suryapı Marka avm de bulunan joypark oyun eğlence mağazamızın tanıtımı ve hediye kupon dağıtımı için avm içerisinde bulunan gösteri ve müzik alanında 1 adet hostes ile beraber 1 saatlik bir illüzyon gösterisi istiyoruz. Hostes kampanya kuponlarımızı dağıtırken, illüzyonist şovunu yapacak. Böyle bir düşüncemiz var. Ses sistemi vs gibi tüm ekipmanları da illü zyonist arkadaş getirip gerekli düzeni sağlayacak.
S Selver H.
merhaba ; Tuzluca tekstil ( firmamızda çalışan 03-06 yaş çocukları oan kadınlara imkan veren )kreşimizde maximum 1,5 saatlik ya da 1 saatlik bir gösteri planlamak istiyoruz. saat 11: 00 - 12 :00 gibi uygun olur. çocukların hayal güçlerinin güçlendirmek için düşünüyoruz. yardımcı olmanızı rica ederiz.
E Esra A.
Tamamen gönüllülerden oluşan bir ekibiz. Hayırseverler sayesinde Çocuklara yönelik kışlık kıyafet giydirme etkinliği düzenleyeceğiz ve bunu bir eğlence etkinliği ile yapmak istiyoruz. Sihirbaz gösterisi onlar için eğlendirici olur diye düşünüyoruz.Yardımcı olursanız sevinirim.
M Mücahit A.
3-8 yaş arası doğum günğne katılacak 20 civarında çocuk için düşünüyorum. Sitede havuz kenarında yapılabilecek bir mekan var. Hava durumuna göre yaklaşık 60 metrekare civarında kapalı çocuk oyun alanı mevcut. Fiyatına göre 1-2 kişi palyaço ile zenginleştşrebiliriz
N Nurgün Y.
25 Nisan 2018 tarihinde gerçekleştirilmesi planlanan Çocuk Şenliğimiz için planladığımız organizasyonda sihirbazlık gösterisinin yer almasını istemekteyiz. Konu ile ilgili teklif rica ederiz. Organizasyon İşletme Kampüs bahçesinde gerçekleşecektir.
G Gülmir A.
Merhaba Asya için 7 yaş gününü kutluyoruz. Kendi yaşında arkadaşları olacak. 20 -30 dak. bir sihirbaz gösterisi duzenlemek istiyoruz. Doğum günü 12 ocak, eğlence aralığı ise 14-17.00 arası. Uygunluk ve fiyat icin geri dönüş yapabilir misiniz?
M Md. Y. G. K.
29 30 Nisan Okuma Bayramı 2 akşam 10 haziran mezuniyet 4.sinif 12 haziran mezuniyet 4.sinif 4 akşam fiyatı istiyorum. Devlet okulu. Çocuklar sahne önünde oluyor. 150 çocuk olacak herbirinde. Velileri sandalyede oturuyor zaten.
A Aysel K.
6 yaşını bitirecek kızımın doğum gününde ortalama 20-25 çocuk olacak çocuklarımıızn keyifli zaman geçirmeleri ve eğlenmeleri adına palyoca (2 -3saat)ve bir sihirbaz (1 saat) düşündüm .
Y Yusuf T.
Kız çocuk doğum günü etkinliği için sihirbaz düşünüyoruz. Çocuklar ilkokul 4'e giden kız ve erkeklerden oluşuyor. Etkinliğimiz yarın olacak. Mekan yıldırım merkez'de cafe içinde.

Sihirbaz hizmeti mi veriyorsun?

Profil Oluştur
Fotoğraflarının, videolarının ve hatta geçmiş müşteri yorumlarının olduğu profilini oluştur.
Talepler Gelsin
Şehrine, hizmetlerine ve fiyat aralığına uygun müşteri talepleri ile seni eşleştirelim.
Anlaşma Yap
Teklif ver, detayları görüş, vereceğin hizmetleri sözleşme oluşturarak garanti altına al.
Profesyonel Olarak Kayıt Ol
gigbi-customer
Talep oluştur, bikaç dakika içinde teklifler gelsin.
İhtiyacına en uygun Sihirbaz tekliflerini gönderebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer

İlgilenebileceğin Hizmetler
Bursa Palyaço Bursa Balon Süsleme Bursa Yüz Boyama