Favori listeniz boş.
Favori listeniz boş.

Tahta Bacak

Palyaçoların en yakın arkadaşları tahta bacak çocuklar için ilgi çekici olabilir. Sizde şehrinizdeki tahta bacak kiralama hakkında bilgi almak için fiyatları ve yorumları inceleyin. Beğendiğiniz profillerden teklif alın ve size uygun olanı seçin!

Tahta Bacak için 3 Fiyat Teklifi Al

Birkaç saat içinde teklifler gelsin, karşılaştır ve en uygununu seç.

İnsanların ilgisini çekmek, eğlendirmek ve çocukları şaşırtmak için yapılan bir animatör gösterisi olan tahta bacak, halk içinde çubuk bacak, uzun bacak ya da çubuk adam gibi isimlerle de anılır. Bu animatörler 3,5 metre uzunluğundaki tahtaları ayaklarına takar ve yüz boyası, renkli elbiseler de giyerek insanları eğlendirir. İnsanları hem şaşırtan, hem ilgisini çeken hem de eğlendiren bir gösteri olmasının yanında oldukça da zordur. Bu açıdan tahta bacak aslında bir gösteri sanatçısıdır. Birçok etkinlikte tercih edilen tahta bacak gösterileri genellikle açılışlarda görülür. Palyaço, yüz boyama standı veya sihirbaz eşliğinde yapılan tahta bacak gösterileri ile insanları açılış yapılan mekana çekme amacıyla bu tür etkinliklerde tercih edilir. Tahta bacak animatörü yalnızca bu uzun bacaklar ile yürümez. Aynı zamanda bir jonglör gibi top çevirerek de insanların ilgisini çeker. Bunun yanı sıra tanıtım etkinlikleri, belediye organizasyonları, festivaller, şenlikler, şehir kurtuluş kutlamaları, halk konserleri gibi birçok büyük organizasyon da tahta bacak gösterilerinin yapıldığı yerlerdir.

Müşteri Yorumları

Bir Yaş Çekimi
Aysel Gündoğdu Aysel Gündoğdu

"1 yaş çekimi için bebek fotoğrafçısı ihtiyacımı gigbi'den karşıladım, çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim."

Düğün Fotoğrafçısı
Mehmet Biçici Mehmet Biçici

"Eşimle düğün fotoğrafçımızı ve müzisyenlerimizi gigbi'den bulduk. Sorunsuz bir şekilde hizmetlerimizi aldık. Teşekkürler."

Palyaço
Nurdan Öztohum Nurdan Öztohum

"Kızımın doğum günü için gigbi'den bir palyaço ile çalıştık. En eğlenceli doğum günümüzdü."

Nasıl Çalışır

1
Teklif Al
Teklif Al

Etkinliğin için fotoğrafçı, müzisyen ve gösteri profesyonellerinden ücretsiz teklif al.

2
Anlaş
Anlaşma Yap

En uygun profesyonel ile anlaşma yapıp yorum yapma hakkını elde et.

3
Güvenli Öde
Güvenli Öde

12 aya kadar taksit imkanı ile ödemen senin onayınla profesyonelin hesabına geçsin.