Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
Davet Et, Kazan! 🎁
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış

İzmir Müzik Grubu

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.
Hızlı Teklif Al
Şehir Seç

İzmir Müzik Grubu

230
profesyonel sana hizmet vermek için hazır. Hemen teklif al, fiyatları ve yorumları karşılaştır.

İzmir Müzik Grubu için en iyi profesyonel listesi
4.9 506 oy
Cheese Brothers
Cheese Brothers
4.9
Çevrimiçi
61 kez değerlendirildi.
6 yıldır gigbi'de
Çeşme, İzmir
Dolce Band
Dolce Band
5.0
Çevrimiçi
17 kez değerlendirildi.
6 yıldır gigbi'de
Bornova, İzmir
Bydinletir Konser Event Ajans
BYDİNLETİR Konser Event Ajans
5.0
Çevrimiçi
4 kez değerlendirildi.
6 yıldır gigbi'de
Konak, İzmir
Bando Dümraka
Bando Dümraka
5.0
Çevrimiçi
11 kez değerlendirildi.
1 yıldır gigbi'de
Konak, İzmir
Bando Rapsodi
Bando Rapsodi
4.9
Çevrimiçi
19 kez değerlendirildi.
1 yıldır gigbi'de
Buca, İzmir
Semih Akçagül
Semih Akçagül
5.0
Çevrimiçi
14 kez değerlendirildi.
3 yıldır gigbi'de
Balçova, İzmir
Egemen Cihaoğlu
Egemen Cihaoğlu
5.0
Çevrimiçi
2 kez değerlendirildi.
2 aydır gigbi'de
Bornova, İzmir
Tarkan Doğan
Tarkan Doğan
5.0
Çevrimiçi
22 kez değerlendirildi.
3 aydır gigbi'de
"didem Ile Çağlar" Orkestrası
"Didem ile Çağlar" Orkestrası
4.8
Çevrimiçi
18 kez değerlendirildi.
1 yıldır gigbi'de
Burak Eğrikavuk Orkestrasi
Burak Eğrikavuk Orkestrasi
5.0
Çevrimiçi
8 kez değerlendirildi.
3 yıldır gigbi'de
15.000'den fazla profesyonel sana hizmet vermek için hazır.
Talep oluşturarak tüm profesyonelleri görüntüleyebilir, müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsin.
Hemen Talep Oluştur
Müzik Grubu
Talep oluşturarak tüm profesyonelleri görüntüleyebilir, müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsin.
Hemen Talep Oluştur

İzmir Müzik Grubu Fiyatları 2023

İzmir Müzik Grubu fiyatları 2023 yılı için ortalama fiyat aralığı 5.630 TL ile 6.890 TL’dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir, İzmir Müzik Grubu fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.
İletişime Geç

İzmir Müzik Grubu Müşteri Yorumları

Kerim Can Özdemir
Kerim Can Özdemir
Gerçekten Senem hanımın ses oktanı kalitesi 10 numara. Kuştur tatil köyü ve Seferihisar Teosda dinleme şansımız oldu. Gerçekten 10 numara 5 yıldızlar.
Group L'adore
Gönenç yıldız
Gönenç yıldız
Kendileri ile kız alma bando işi için çalıştık. Çok memnun kaldık.
Tarkan Doğan
Ada Somer
Ada Somer
Harika bir akşam geçirmemize vesile olduğunuz için çok teşekkür ederiz.. Emeğinize sağlık Egemen Bey tekrar çalışmak üzere
Egemen Cihaoğlu
İlksen Azak
İlksen Azak
Emeğinize sağlık her şey çok güzeldi 🙏
Bando Hi-Caz
Cemil Doğru
Cemil Doğru
Çok güzel bir “Kız Alma” oldu..Sazınıza sözünüze sağlık🙏🧿
Bando Dümraka

İzmir Müzik Grubu Talepleri

G Gökhan G.
İzmir de güzel bir mekan olmasını istiyorum balon mum vs vs süslemelerinde güzel olmasına ihtiyacım var mümkünse Keman çalınmasını ama eğer yoksa da soft bi müzik olmasını istiyorum. Başbaşa karşılıklı yemek yiyebileceğimiz ardından da romantik bi dans edebileceğimiz son olarak da konaklayabileceğimiz otel istiyorum. Çok vaktim yok ve evlilik teklifindeki gibi çuvallamadığım bi olarak olursa çalışmalarınızın örneklerini görmek isterim teşekkür ederim bu arada bütçe benim için önemli bir kriterdir ! Saygılarımla ...
N Nur
Hifi müzik sistemleri mağazasında iç ve dış bahçede ortak düzenlenecek kokteyl havasındaki mağazanın sahibine yapılacak süpriz doğumgünü partisinde, seçkin konukların keyifli saatler geçirmesini sağlayıp, çoğu müzik ve dinleti zevki yüksek kişileri tatmin edecek performans bekliyorum:) 2 saatlik bir süre için diyebilirim.
T Tuğba N.
15 Temmuz'da düğünde solist talebim olacak 2+1 ya da 1+1 olabilir. En uygun fiyatı arıyorum. amatör ama sesi güzel hareketli parçalar söyleyebilen bir kişi olması ricasıyla. Sık sık sahnede olmasına gerek yok DJ var zaten ama arada canlı ses de duymak ayrı bir ambiyans katacaktır. En uygun fiyat ricasıyla,
S Saadet
1 veya 2 palyaço çocukları eğlendirmesi ve akşam buyuklerin eğlencesi boyunca eğlendirmek ve bayanlar kına merasimi için sahneden çekilince oluşan boş zamanı değerlendirmek için sahnede çocuklara otel animasyon müzikleri ile hoş vakit geçirilmesinin sağlanmasını istiyoruz.
Ö Özge Ö.
250 Kişilik yemekli içkili bir düğün yapmayı planlıyoruz. Orkestralar ve gruplar için fiyat bilgisi rica ederim. Ağırlıklı olarak Türkçe pop (90'lar vs), eğlence müzikleri tercihimiz fakat yabancı şarkı seçeneklerimiz de olsun istiyoruz. Teşekkürler.
B Burçin Y.
Bir iki saatlik ortamı coşturacak düğün müzikal grubuna ihtiyacım var. Düğün salonunun canlı orkestrası var fakat yeterli gelemeyeceğini düşünüyorum. Milleti coşturacak enerjik bir ekibe ihtiyacım var. Şimdiden teşekkürler geri dönüş için.
S Sıla Ş.
Merhabalar Kır düğün mekanımız için çözüm ortağı arıyoruz. 300 kişiye kadar olan düğünler için fiyat teklifi vermenizi rica ederiz. Taleplerimiz: 5+1 orkestra teklifi Dj Teklifi Teşekkürler, iyi çalışmalar Sıla
F Ferhat
Sünnet düğünü akşam üzeri evin önünde olacak.Davul zurna ekibine ihtiyaç var balon süsleme ise salona istiyorum. konum İnciraltı. 250 kişi kadar olacak. Ayrıca köçek ve palyaço istiyorum.
M Melih B.
Başka bir düğünde sizi izledim katılan davetli noktasında ortaya atılan verilecek miktarın üstünde olacaktır bunu da gözeterek fiyat vermenizi rica edeceğim Şimdiden teşekürler
S Seray Ö.
Karşıyaka Öğretmenevinde 3 tane düğün salonu ile hizmet vermekteyiz bunlar için uzun yıllar çalışabileceğimiz müzik grubu arayışındayız konu ile ilgili görüşme sağlamak isterim

İzmir Profesyonel Müzik Grupları Kiralama Fiyatları

İzmir ili içerisinde düzenleyeceğiniz organizasyonlarınızda profesyonel bir müzik grubuna ihtiyacınız var ise ve İzmir profesyonel müzik grupları kiralama fiyatları hakkında bilgilenmek istiyorsanız bu yazımız tam size göre. Bu konuyu değerlendirirken göz önünde bulundurmamızın sağlıklı olacağı kriterlere gelin birlikte göz atalım.

İzmir’deki aktiviteniz için profesyonel bir müzik grubu bulmanız gerekiyor ve İzmir profesyonel müzik grupları kiralama fiyatları üzerine araştırma yapıyorsunuz. İlk adım, aktiviteyi organizasyon şirketi ile mi yoksa kendiniz mi organize edeceksiniz karar vermeniz. Sonrasında da hangi tür müzik çalan bir gruba ihtiyacınız olduğunu belirlemeniz gerekiyor.

Organizasyon Şirketi Kararı

Her şeyden önce aktiviteyi organizasyon şirketi ile mi yoksa kendi kaynaklarınız ile mi çözeceksiniz konusuna açıklık getirmeniz gerekir. Organizasyon şirketi ile ilerleyecek iseniz onlardan bütçenize uygun alternatif gruplar iletmelerini isteyin.

Müzik Türüne Karar Verdiniz Mi?

İzmir profesyonel müzik grupları kiralama fiyatları için öncelikle bir ihtiyaç analizi yapmak önemli. Davetinize katılacak olan seyirci kitlesinin hoşlanacağı müzik tarzı, davetinizin türü ve davet sahibinin isteği gibi durumlar da dikkate alınarak ne tür müzik istendiğine karar verilmeli, buna göre grup araştırmasına gidilmelidir.

Referans Listesi

Kiralayacağınız grubun referans listesini istemeyi ihmal etmeyin. Her işte olduğu gibi burada da referanslar kritiktir. Mümkünse bu referanslar ile görüşün ve fikir alın.

Eski Kayıtların Sunulması

Eğer imkanınız varsa sadece referans şirket ya da kişi isimleri ile yetinmeyip grubun sahne almış olduğu organizasyonlardan video kayıtları isteyin. Böylece grubun müzikal performansının yanında sahne performansını da görmüş olursunuz. Seyirci ile etkileşimini, seyirci ile aynı frekansta olup olmadığını gözlemleme fırsatı edinmiş olursunuz.

Müziğin Ritmi

Aktivitenizde sahne almasını düşündüğünüz müzik grubunun fiyatı kaç saat sahnede kalacağı, kaç kişilik bir ekip olacağı, tanınırlığı ve bilinirliği gibi özellikler ile doğrudan orantılıdır. Bunun yanı sıra grubun müziğin ritmini ne kadar arttırmasını, insanları ne kadar coşturmasını istediğinize de karar vermeli ve arayışınızı bunu da düşünerek yapmalısınız.


Müzik Grubu hizmeti mi veriyorsun?

Profil Oluştur
Fotoğraflarının, videolarının ve hatta geçmiş müşteri yorumlarının olduğu profilini oluştur.
Talepler Gelsin
Şehrine, hizmetlerine ve fiyat aralığına uygun müşteri talepleri ile seni eşleştirelim.
Anlaşma Yap
Teklif ver, detayları görüş, vereceğin hizmetleri sözleşme oluşturarak garanti altına al.
Profesyonel Olarak Kayıt Ol
gigbi-customer

Talep oluştur, bikaç dakika içinde teklifler gelsin.

İhtiyacına en uygun Müzik Grubu tekliflerini gönderebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer

Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?