Favori listeniz boş.
Favori listeniz boş.
2500+ profesyonel size teklif vermek için hazır!
Sizi en iyi profesyoneller ile eşleştirebilmek için birkaç sorumuz olacak.
Ne kadar sürecek?
Tahmini kaç kişi katılacak?
Ses ve ışık sistemi gerekli mi?
İhtiyacın acil mi?
Hemen seninle iletişime geçiyor ve ihtiyacını kısa yoldan halletmeye çalışıyoruz.
Emin misin? % tamamlanmıştı.

Profesyonel Müzik Grupları

Özel günlerinizi, organizasyonlarınızı ya da kurumsal etkinliklerinizi renklendirecek müzik gruplarına ihtiyacınız mı var? Şehrinizdeki profesyonel müzik grupları fiyatları için teklif alın, tavsiyelere göz atın ve size uyanı tercih edin!

Profesyonel Müzik Grupları için 3 Fiyat Teklifi Al

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.

Müzik, yaşamı güzelleştiren ve vazgeçilmez sanat dallarından biridir. Eğlenceli günlerden hüzünlü günlere kadar hemen her an müzik ile deşarj olunabilir. Bu açıdan profesyonel müzik de insan hayatında önemli bir yere sahiptir. Çeşitli müzik grupları profesyonel müzik yaparak insanları keyiflendirmeyi ve insanların iyi vakit geçirmesini sağlamayı amaçlar. Bu profesyonel müzik grupları çeşitli etkinliklerde sahne alabilir. 2-3 kişilik grupların yanı sıra daha fazla kişinin de bulunduğu müzik grupları vardır. Enstrüman sayısına, müzik türüne, etkinliğin tarzına ve daha pek çok unsura bağlı olarak profesyonel müzik topluluklarının çalışma şekli de değişir. Bireysel konserler de veren bu gruplar düğün, nişan, sünnet, açılış, fuar gibi organizasyonlarda da sahne alarak insanların hoşça  vakit geçirmesine yardımcı olur. Profesyonel müzik yapan bu topluluklar çeşitli türlerde müzik icra edebilir. Fasıl grupları, latin grupları, Flamenko toplulukları, klasik müzik toplulukları, halk müziği koroları gibi çeşitli gruplar da profesyonel müzik kategorisine aittir. Profesyonel müzik gruplarını çeşitli organizasyonlarda görmek mümkündür.

Müşteri Yorumları

Bir Yaş Çekimi
Aysel Gündoğdu Aysel Gündoğdu

"1 yaş çekimi için bebek fotoğrafçısı ihtiyacımı gigbi'den karşıladım, çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim."

Düğün Fotoğrafçısı
Mehmet Biçici Mehmet Biçici

"Eşimle düğün fotoğrafçımızı ve müzisyenlerimizi gigbi'den bulduk. Sorunsuz bir şekilde hizmetlerimizi aldık. Teşekkürler."

Palyaço
Nurdan Öztohum Nurdan Öztohum

"Kızımın doğum günü için gigbi'den bir palyaço ile çalıştık. En eğlenceli doğum günümüzdü."

Nasıl Çalışır

1
Teklif Al
Bir kaç soru cevapla

Bize hayallerinden bahset; sana en uygun profesyoneli bulalım.

2
Anlaş
Hemen teklifler gelsin

Tam istediğine uygun teklifler gelsin.

3
Güvenli Öde
En uygunu ile anlaş

Teklifleri kıyasla, detayları netleştir, anlaşmanı yap.

Profesyonel Müzik Grupları Talepleri

tugce sezer
Tuğçe s.
Gündüz olan nikahımızın sonrasında akşam aile ve arkadaşlarımızın olacağı 100-110 kişilik bir yemek organizasyonuna yemeklerimizi yerken önce slow türkce veya yabancı, yemekten sonrada eglenebilecegimiz türde( pop, oyun havası) müzikler yapabilen bir grup grup istiyoruz. 2+1 en fazla 3+1 olabilir. Mekanımız hacettepe üniversitesi beyaz ev kapalı alan, 19:00dan 12ye kadar ortalama bir solist iki enstrüman seklınde istiyorum. 3000 tl bütçemiz var.
ozge ozay
Özge Ö.
250 Kişilik yemekli içkili bir düğün yapmayı planlıyoruz. Orkestralar ve gruplar için fiyat bilgisi rica ederim. Ağırlıklı olarak Türkçe pop (90'lar vs), eğlence müzikleri tercihimiz fakat yabancı şarkı seçeneklerimiz de olsun istiyoruz. Teşekkürler.
ersin
E.
Düğünümüz 14 Temmuz saat 20.00'de Güzelbahçe'de olacak. Müzik konusunda desteğe ihtiyacımız bulunuyor. Bütçemiz 1500 TL civarında. Önerilerinize açığız.
ilkay guzeyhuz
İlkay G.
Yandım çavuş arena düğün salonunda yapılacak düğün için fiyat teklifi almak istiyorum. 8 bucukta baslayacak..700 kişi olacak. max 2000 tl bütçemiz var
ekin zorlu
Ekin z.
Işıkkent eğitim kampüsü’nün lise mezuniyet balosu, La vie Nouvelle de gerçekleşecek. Fiyat aralığı olaral 6-8 bin arası olarak düşünüyoruz.
melike silik
Melike S.
Mekan olarak şu an belli değil fakat, deniz kıyısı olmasını istiyoruz. Müzik ve fotoğraf konusunda ihtiyacımız bulunuyor.
burcu
B.
İl samsun ancak seçenek olmadığı için mecbur başka şehir işaretlemis oldum. Açık havada olacak.
burcu
B.
Kına gecesi ve kız alma etkinliği için bando takımı istiyorum tahmini tarih 15-16 Ağustos 2018