Hazal Org

Hakkında

1995 yılından itibaren mesleki alt yapısını 2004 yılında Hazal ismi altında hizmet veren şirketimiz, temel ilke olarak koşulsuz misafir memnuniyetini benimsemiştir. Şirketimiz yaratıcı tasarımlarıyla her daim müşterisine profesyonel çözümler sunmuş,kendi ekip ve ekipmanları ile özel günlerinizi daima hatılanacak birer güne dönüştürmeyi başarmıştır. Her geçen gün büyüyen şirketimiz ve deneyimli kadromuz sektördeki tecrübeleri ve iş disiplini ile kaliteli hizmetlerini sizlerden aldığı güvenle genişletmektedir. Gayemiz sektörün seçkin firmaları arasında yer almak, misafirlerimizin beklentilerini tüm yönleri ile karşılamak ve tüm ekibinin işe gönlünü vermesi ile şirketimizin değerini arttırmaktır. Çankaya - Ankara ve Merkez - Zonguldak şubesi dışında farklı bir şubemiz yoktur. Ülkemizin her yerine hizmet vermekten ve en önemlisi hizmeti siz değerli misafirlerimize sunmaktan onur duymaktayız.

Albümler

Müşteri Değerlendirmeleri

burcu dinc ozturk
Burcu DİNÇ ÖZTÜRK
10/07/2019

4 gün önce Hazalorg sayesinde eşsiz bir deneyim yaşadık . İstanbul da yaşamamıza rağmen Kapadokya nın fotoğraf çekimi için daha iyi olacağına karar verdik. Kapadokya da Gün doğumu ile başlayan çekimler, hem gezi tadında hemde müthiş bir haz ile yapıldı. Başak tarlasında çekilen fotoğraflar inanılmazdı. Herşey için çok teşekkür ederiz, başarılarınızın devamını diliyorum.

gulsah baba
gülsah baba
06/07/2019

Harikasınız.. iyi ki sizinle kesişmiş yollarımız.. bu süreçte her seyi size bırakarak en doğru kararı vermişiz şener bey, alper bey, bahadır bey, burak bey , taner bey kisacasi @hazalorg ailesine sonsuz teşekkürler..

ece cigdem
Ece Çiğdem
06/07/2019

Aldigimiz hizmet gayet iyiydi. Tesekkurler.

Tüm Yorumları Gör (Diğer yorumları görebilmek için bu profesyonelden teklif almanız gerekmektedir.)

Hizmetler

gigbi.com
size teklif vermek için hazır!
Fiyat teklifini en kısa sürede iletebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Çekim nerde olacak?
Lütfen en az bir değer seçin.
Fotoğrafçıya kaç saat ihtiyacın var?
Lütfen bir değer seçin.
Fotoğrafları nasıl almak istersin?
Kapsamı fotoğrafçın ile mesajlaşarak netleştirebilirsin.
Lütfen en az bir değer seçin.
İhtiyacın acil mi?
Hemen seninle iletişime geçiyor ve ihtiyacını kısa yoldan halletmeye çalışıyoruz.
Lütfen bir değer seçin.
Tahmini bütçeni belirtebilir misin?
Bütçe seçimin önemli. Seni bütçene uygun profesyonellerle eşleştiriyoruz.
Lütfen bir değer seçin.
Emin misin? % tamamlanmıştı.