Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Çıkış
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren

Çıkış

Ankara Nişan Organizasyon

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.
Hızlı Teklif Al
Şehir Seç

Ankara Nişan Organizasyon

75
profesyonel sana hizmet vermek için hazır. Sağlıklı ve güvenli hizmet için profesyonellerimizin HES kodunu düzenli olarak kontrol ediyoruz.

Ankara Nişan Organizasyon için en iyi profesyonel listesi
4.9 467 oy
Tatlı Telaşe Organizasyon
Tatlı Telaşe Organizasyon
5.0
Çevrimiçi
87 kez değerlendirildi.
2 yıldır gigbi'de
Çankaya, Ankara
Masalsı Organizasyon Ankara
Masalsı Organizasyon Ankara
5.0
Çevrimiçi
10 kez değerlendirildi.
4 aydır gigbi'de
Etimesgut, Ankara
Göksev Organizasyon
Göksev Organizasyon
5.0
Çevrimiçi
35 kez değerlendirildi.
2 yıldır gigbi'de
Çankaya, Ankara
Çağlar Organizasyon
Çağlar Organizasyon
4.8
Çevrimiçi
24 kez değerlendirildi.
1 yıldır gigbi'de
Çankaya, Ankara
Çebi Organizasyon
Çebi Organizasyon
5.0
Çevrimiçi
8 kez değerlendirildi.
1 yıldır gigbi'de
Etimesgut, Ankara
Beyaz Gece Organizasyon
Beyaz Gece Organizasyon
5.0
Çevrimiçi
2 kez değerlendirildi.
1 yıldır gigbi'de
Çankaya, Ankara
Se Organizasyon
Se Organizasyon
4.9
Çevrimiçi
24 kez değerlendirildi.
2 yıldır gigbi'de
Yenimahalle, Ankara
Gülen Yüz Organizasyon
Gülen Yüz Organizasyon
4.9
Çevrimiçi
41 kez değerlendirildi.
4 yıldır gigbi'de
Çankaya, Ankara
Fi Organizasyon
Fi Organizasyon
5.0
Çevrimiçi
4 kez değerlendirildi.
2 aydır gigbi'de
Keçiören, Ankara
Aymer Organizasyon
Aymer Organizasyon
5.0
Çevrimiçi
25 kez değerlendirildi.
1 yıldır gigbi'de
7.000'den fazla profesyonel sana hizmet vermek için hazır.
Talep oluşturarak tüm profesyonelleri görüntüleyebilir, müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsin.
Hemen Talep Oluştur
Nişan Organizasyon
Talep oluşturarak tüm profesyonelleri görüntüleyebilir, müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsin.
Hemen Talep Oluştur

Ankara Nişan Organizasyon Fiyatları

Ankara Nişan Organizasyon fiyatları için en yaygın fiyat aralığı 580 TL ile 720 TL’dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir, Ankara Nişan Organizasyon fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.
İletişime Geç

Ankara Nişan Organizasyon Müşteri Yorumları

derya secer
derya secer
nişan organizasyonumuz için masalsı orgnizasyonu tercih ettik herşeycokguzeldi çok seri bir sekilde ve eksiksiz kurulum yaptılar tavsiye ederim
Masalsı Organizasyon Ankara
Nilüfer Karslı
Nilüfer Karslı
Seçtiğimiz için memnun kaldık sorunsuz bir sekilde nişanımızı yaptık.
Çağlar Organizasyon
Gamze Yıldırımer
Gamze Yıldırımer
Bana nişanımı hayallerimden daha güzel bir şekilde süsleyen @nisanorganizasyonegina ekibine sonsuz teşekkürler ️ Sağlıklı günlerde yeniden görüşmek dileğiyle ️
Egina Kına Organizasyon
Damla Salim Uçar
Damla Salim Uçar
Öncelikle sizi tanıdığım için çok ama çok şanslıyım güler yüzünüz ilgiliniz herşey mükemmel di sonsuz teşekkür ederim hayalimden de öte bir nişan konsepti oldu iyi ki varsınız @nisanmorganizasyonankara ailesi
Ankara nostalji Organizasyon
Cengiz Elif Altuntaş
Cengiz Elif Altuntaş
Sayenizde harika bi nişan oldu emeğinize sağlık ️️
Pira Organizasyon

Ankara Nişan Organizasyon Talepleri

B Başak A.
Ankara'da bulunan evimizin minik bahçesinde 25 kişinin katılacağı bir söz-nişan organize edeceğiz. Ankara'daki firmalalarla görüşüp, hem istediğimiz sadelikte ve doğallıkta bir konsept sunabilecek aynı zamanda bütçemizi çok aşmayacak çözümler bulmaya çalışıyoruz. Sadece, nişan süslemesi aramıyoruz aynı zamanda harici olarak masa ve sandalye de kiralayacağız. Ve bunların genel tasarımlarına da ihtiyacımız olacak. Aşırı süs ve detaylardan uzak olunan, çiçekler, kumaşlar ve doğal tasarımlarınız varsa da görmek isteriz. Siteniz yok sanırım bulamadık.
A Ahmet R. A.
Evde yapılacak bir nişan töreni, nişan manasında şamdanlar bulunmadan, sade fakat şık bir masa ve masaya uygun arka fonu kesinlikle olan, yaklaşık 40 davetliye ikramlı, fotoğraf için ayrı bir köşe oluşturulup, ışıklandırması ve fotoğrafçının bulunduğu, 29 veya 30 Ekim tarihlerinde, Ankara-Keçiören'de gerçekleştirilmesi için, nişan organizasyonu ve hizmetlerin kiralanması.
S Sueda Ç.
Öncelikle arka plan istiyorum. Masa istemiyorum ama kenarlarda büst olabilir . mumluk , ışıklar ,çicekler ,vazo (çicek koymak için yada pampas otu konulabilir. konsept ev salonunda konumlandırılıcak makromeden bi arka planla pampas uyumlu olabilir yada sizin öerdeginiz modeller öneriye açığım zarif ama özenli görünsün istiyorum .
B Beyzanur Ç.
Resimlerinizde yer aldığı gibi arka fon, arka fonda yer alan çiçekler, masa ve yanında getirdiğiniz dekorları kiralamak istiyorum. Söz ve nişan bir arada ve evde olacak.Yiyecek, sandalye temini, tepsi ve çekim teminlerini istemiyoruz. Fotoğraf çekileceğimiz alanın kurulumu ve süslenmesi beklentimizdir.
N Nimet D.
Nişan masası ve davetlilerin masa süslemesi için bilgi ve fiyat almak istiyorum. Kapalı bir salonda yapılacak. Davetlilerin masası için çok abartı süsleme istemiyorum. Mekanın masa sandalyeleri kullanılacak. Ek olarak masalara mum camdan vazo içine taş gibi şeyler konulacak süslemeler yapılabilir.
P Pelin
1.Evde söz için masa susleme; 2. Evde hersey sizden organizasyon. 3. Söz için mekan dahil masa konseptli sadece fotograf çekimi organizasyonu. Bu üçü için teklif alabilir miyim. Ayrıca pasta ve cupcake konsepti dahil olan fiyatlariniz varsa bilgilendirirseniz sevinirim
C Cihat Y.
Bizim nişanımız ortalama 150 kişi olacak . İki tarafta da eksik olan oyun havası oynayacak kişi sayısının az olması ve halay da aynı şekilde . İnternette biraz araştırma yaptım ama sizin alanınız mı bilmşyorum . Size başvurma sebebim bize oyun oynacak kişiler lazım
R Rabia Y.
Sadece masa arka süsü masa üzerindeki sunum tabaklarının olmasını kurulumun organizasyon şirketi tarafından yapılıp söz bitimi yine organizasyon sirketi tarafından teslim alınmalı bir de mümkünse dekor olarak masa çiçeklerinin de gönderilmesini istiyorum
Ş Şeyma I.
Dikmendeki evimizin yaklasik 30 m2 lik terasinda 15-20 kisilik bi nisan organizasyonu dusunuyoruz. İşıklandirma, masa ve masa susleme olmasini istiyorum. Aksam yapacagiz. Sade, şik ve ozenli olmasini tercih ediyorum.
S Simge T.
Polatlıdaki evimizin bahçesinde arka fon dahil olmak üzere süslemelerle bir stand istiyorum yani klasik son dönem modası olası nişan foroğraf köşesi gibi olan hediyelikler nişan tepsisis damst kahveliği vsvs

Ankara Nişan Organizasyon: Nişan Öncesi ve Sonrası

Nişan, düğünün bir provası sayılır. Düğününüzde yapmak istediğiniz şeyleri nişanda prova edebilirsiniz. Nişanı maddi durumunuza ya da misafirlerinizin sayısına göre evde ya da bir mekanda yapabilirsiniz. Ankara'da yapacağınız nişan organizasyonu için Ankara nişan organizasyon fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ankara nişan organizasyon fiyatları, nasıl bir organizasyon yapmak istediğinize göre değişebilir. Organizasyon şirketinize bütün isteklerinizi net olarak iletirseniz nişan organizasyonu hakkında net bir fiyat alabilirsiniz.

Mekan Seçimi Nasıl Olmalı?

Mekan seçiminin nasıl olması gerektiği tamamen size bağlı. Maddi durumunuza göre bir salon tercih edebilirsiniz. Kalabalık bir nişan yapmayacaksanız nişanınızı evde yapabilirsiniz. Evde yapacağınız nişan organizasyonu çok daha uygun olacaktır.

Nişan Mekanı Süsleme

Nişan mekanınızı süsletmek istiyorsanız bunu organizasyon şirketinizle görüşebilirsiniz. Nasıl bir süsleme istiyorsanız bunu organizasyon şirketinize net olarak anlatmalısınız. Eğer sonradan süslemeleri değiştirmek isterseniz Ankara nişan organizasyon fiyatları mutlaka artacaktır. Salonunuza sade bir süsleme yaptırırsanız fiyat çok daha uygun olur.

Nişan Organizasyonu İçin Catering Hizmeti

Nişanınıza gelecek misafirlerinize yemek ikramı yaptırmak istiyorsanız organizasyon şirketinizle görüşebilirsiniz. Yemek fiyatlarını sizin menü tercihleriniz de değiştirecektir. Beyaz et ya da kırmızı et menüsünün fiyatı birbirinden farklı olacaktır. Yemek yerine aperatif bir tabak hazırlatırsanız da fiyat daha uygun olabilir. Alkollü bir nişan yemeğinin fiyatı da pahalı olacaktır.

Nişanınız İçin Orkestra Seçimi

Nişanınız için mekanın size tahsis ettiği orkestra dışında kendiniz seçtiğiniz bir orkestrayla da çalışabilirsiniz. Orkestranızın nasıl olmasını istiyorsanız bunu organizasyon şirketinizle paylaşın. Organizasyon şirketleri farklı orkestralarla da çalıştıkları için sizin istediğiniz gibi bir orkestra mutlaka bulacaklardır.

Ankara Nişan Organizasyon Fiyatları Ne Kadardır?

Nişan organizasyonu fiyatlarını sizin nasıl bir nişan istediğiniz belirliyor. Eğer evde nişan yapmayı düşünüyorsanız nişan organizasyonu çok daha uygun bir fiyata denk gelecektir. 1000 TL'ye bütün organizasyonunuzu yaptırabilirsiniz. Ancak bir mekan için organizasyon yaptıracaksanız fiyatlar 3000 TL'den başlayıp 15000 TL'ye kadar çıkabilir.

Ankara Nişan Yemeği Mekanları Listesi

Nişanınızı sevdiklerinizle birlikte kutlamak için Ankara nişan yemeği mekanları önerilerimiz arasından birini seçebilirsiniz. Size yardımcı olmak adına, en güzel mekan önerileri ile fikir alabileceğiniz bir rehber hazırladık.

Ankara'da nişan yemeği kutlaması için çok fazla mekan bulunuyor. Ağırlıklı olarak restaurantların tercih edildiği nişan yemekleri için size harika öneriler sunuyoruz. İşte, en sevilen Ankara nişan yemeği mekanları...

Trilye Restaurant

Ankara nişan yemeği mekanları arasında yer verdiğimiz Trilye Restaurant, Çankaya'da yer alıyor. Bu mekan geniş aile yemeklerine ev sahipliği yaptığı gibi sevdiklerinizle birlikte kutlayacağınız nişan yemeği organizasyonlarına da ev sahipliği yapıyor.

Düveroğlu

Düveroğlu, Ankara'nın en sevilen mekanlarından biri. Kutlama yemekleri için en çok tercih edilen adreslerden biri olan Düveroğlu, sizin nişan yemeğiniz için seçeceğiniz adres de olabilir. Önceden rezervasyon yaptırmayı unutmayın!

No4 Restaurant Bar

Ankara nişan yemeği mekanları listemizde sıra hem şık hem rahat bir mekana geliyor. No4, hem bar hem de restaurant olarak biliniyor. Bu mekan, keyifli nişan yemeği organizasyonlarına da ev sahipliği yapıyor. Sevdiklerinizle birlikte kutlama yemeği organize etmeyi düşünüyorsanız seçeceğiniz mekan kesinlikle No4 olabilir! Önceden mutlaka rezervasyon yaptırmalısınız.

Fige Restaurant

Lezzet dolu menüsü, ilgili personeli, sıcak ortamı ile en sevilen adreslerden biri de Fige Restaurant. Ankara nişan yemeği mekanları arasında yer verebileceğimiz bu restaurant kutlama yemekleri için hazırladığı özel sunumlarla da müşterilerinin gönlünü fethediyor. Siz de nişan yemeğiniz için mekan arayışındaysanız seçiminiz Fige Restaurant'tan yana olabilir.


Nişan Organizasyon hizmeti mi veriyorsun?

Profil Oluştur
Fotoğraflarının, videolarının ve hatta geçmiş müşteri yorumlarının olduğu profilini oluştur.
Talepler Gelsin
Şehrine, hizmetlerine ve fiyat aralığına uygun müşteri talepleri ile seni eşleştirelim.
Anlaşma Yap
Teklif ver, detayları görüş, vereceğin hizmetleri sözleşme oluşturarak garanti altına al.
Profesyonel Olarak Kayıt Ol
gigbi-customer

Talep oluştur, bikaç dakika içinde teklifler gelsin.

İhtiyacına en uygun Nişan Organizasyon tekliflerini gönderebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer

Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?