Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış

İstanbul Nişan Organizasyon

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.
Hızlı Teklif Al
Şehir Seç

İstanbul Nişan Organizasyon

292
profesyonel sana hizmet vermek için hazır. Hemen teklif al, fiyatları ve yorumları karşılaştır.

İstanbul Nişan Organizasyon için en iyi profesyonel listesi
4.9 916 oy
Akder Organizasyon
Akder Organizasyon
5.0
Çevrimiçi
10 kez değerlendirildi.
1 yıldır gigbi'de
Gaziosmanpaşa, İstanbul
Sis Organizasyon
Sis Organizasyon
4.9
Çevrimiçi
11 kez değerlendirildi.
1 yıldır gigbi'de
Maltepe, İstanbul
Mira Event
Mira Event
4.9
Çevrimiçi
7 kez değerlendirildi.
3 aydır gigbi'de
Maltepe, İstanbul
Gülay Organizasyon
Gülay Organizasyon
5.0
Çevrimiçi
35 kez değerlendirildi.
2 yıldır gigbi'de
Bahçelievler, İstanbul
Tasarım Zümra Organizasyon
Tasarım Zümra Organizasyon
5.0
Çevrimiçi
19 kez değerlendirildi.
1 yıldır gigbi'de
Eyüp, İstanbul
Alya Event Organizasyon
Alya Event Organizasyon
4.7
Çevrimiçi
10 kez değerlendirildi.
2 yıldır gigbi'de
Sultanbeyli, İstanbul
Afili Organizasyon
Afili Organizasyon
5.0
Çevrimiçi
9 kez değerlendirildi.
1 yıldır gigbi'de
Gaziosmanpaşa, İstanbul
Fil Organizasyon
Fil Organizasyon
5.0
Çevrimiçi
9 kez değerlendirildi.
2 yıldır gigbi'de
Ataşehir, İstanbul
Yonca Event & Organizasyon
Yonca Event & Organizasyon
5.0
Çevrimiçi
9 kez değerlendirildi.
6 aydır gigbi'de
Tuzla, İstanbul
Just Event
Just Event
5.0
Çevrimiçi
34 kez değerlendirildi.
1 yıldır gigbi'de
Kadıköy, İstanbul
11.000'den fazla profesyonel sana hizmet vermek için hazır.
Talep oluşturarak tüm profesyonelleri görüntüleyebilir, müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsin.
Hemen Talep Oluştur
Nişan Organizasyon
Talep oluşturarak tüm profesyonelleri görüntüleyebilir, müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsin.
Hemen Talep Oluştur

İstanbul Nişan Organizasyon Fiyatları 2022

İstanbul Nişan Organizasyon fiyatları 2022 yılı için ortalama fiyat aralığı 1.210 TL ile 1.480 TL’dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir, İstanbul Nişan Organizasyon fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.
İletişime Geç

İstanbul Nişan Organizasyon Müşteri Yorumları

Havanur Dumlu
Havanur Dumlu
Fotoğrafta talep ettiğimiz her şeyin aynısı evimize kurdular. Çok olumlular, oldukça profesyonel oldukları için nişan öncesinde hiç stres yaşamadık. Talep ettiğimiz ürünler talep ettiğimiz saatte kuruldu. Teşekkür ederiz.
Cerenin Atölyesi
Melike
Melike
Söz ve nişan organizasyonumuz için liraya event ile çalıştık. Organizasyonda ben ve tüm misafirlerimiz memnun kaldı. Etrafımdaki herkese tavsiye ediyorum. Pozitif ve çözüm odaklı yaklasimlari için de ayrica teşekkürler.
Likapa Event
cansu biçer
cansu biçer
Evde nişan süslemelerimi kendileri ile yaptık. İşinin ehli derler ya öylelerdi. insan böyle günlerde hiç sorun yaşamak istemiyor. Hiç sorun yaşamadık. Çok güzel oldu nişanım. Herkese tavsiye ederim.
Ege Organizasyon
Elif Şerefoğlu
Elif Şerefoğlu
İlgisi, detaylara önem vermesi ile nişanımızı güzelleştirdi Pali Events. Çokça teşekkürler.
Pali Event
Ezgi Ataol
Ezgi Ataol
Büşra Hanım ve ekibi son derece profesyonelliğiyle birlikte çok sıcak kanlı ve çok içtenler. Bir o kadar ailem gibi çok destek oldular. Kendilerine sonsuz teşekkür ederim. Benim nişan organizasyonunu yaptılar. Kına ve düğünümde de kendileriyle çalışmak istiyorum. Bu aile ile tanıştığım için çok mutluyum ve bütün çevreme kendilerinin reklamını yapıyorum. Tekrardan çok çok teşekkür ederim
B' Events Planner

İstanbul Nişan Organizasyon Talepleri

H Hilal L.
Bahçede yapılacak olan nişanım için bistro masa ve alan süslemesi,ki bu süsleme ışıklandırma ağırlıklı olacak, ve bir gelin damat fonu istiyorum. Yiyecek garson vb seyler istemiyorum. Aile arasında butik bir nişan olacak. Abartı bir süslemw değil daha ferah ışıklandırma ağırlıklı bir organizSyon istiyorum. Bistro masalar tül ile üzerine bir kozalak ve mum tarzı. Aynı zamanda nişan hediyesi safhası için şu an için net bir karar veremiyorum.
N Nur Y.
Merhabalar, 10 Nisan cumartesi günü, öğleden sonra saat 12.00-17.00 arasında, aile arasında gerçekleşecek olan sade bir nişan töreni yapmayı planlıyoruz. Nişan evde olacak, evimiz Pendik, Sapanbağları'nda. Toplamda 11 kişi olacağız. Nişan masası süslemesi, arka fon, nişan pastası ve yüzük tepsisi hizmetlerinden yararlanmak istiyoruz. Sade, abartıdan uzak bir süsleme olmasını istiyoruz. Fiyat bilgisi alabilir miyim? Teşekkürler.
H Hazal E. B.
Nişanım salonda olacak. Salonum küçük. Arka plan da çiçekli bir süs istiyorum. Birde neler dahil merak ediyorum. Hediyelik vs pasta süsü istemiyorum. Tek istediğim çiçeklerle dolu bir alan olması. Tekliflerinizi bekliyorum. Aramalara dönemeyebilirim ama whatsapp ya da burdan ulaşım sağlanırsa ve var ise salonlar daki süslemelerle ilgili resim video atılabilirse çok mutlu olurum. Tarihim 29 ekimdir. Teşekkür ediyorum iyi çalışmalar.
N Nülifer A.
3 adet 6 kişilik masa, 40 adet napolyon sandalye, beyaz masa örtüsü ekstra 12 kişilk bize ait masa için toplam 4 masa üzerind uzun ince sarkıtmalı çiçek süslemesi, çiçekli nişan çemberi, 2 adet büyüklü küçüklü ışıklı cam stand, standların dibine yer çiçeği ve ışıklı yüzen mumlar , nişan tepsisi, üzerinde isimlerin yazılı olduğu çiçek süslemeli ayaklı pano, panonun ayaklarına ışıklı yüzen mum
N Neslihan M.
İsteme ve kahve ikramı ardından güzel bir yemek ve dışarıda yüzüklerin takılacağı süslenmiş alan olsun istiyorum havuzlu villa tercihim çünkü evde isteme ve ikram dışarıda havuz başında akşam üzeri Nisan yüzüklerinin takılması seklinde düşündüm Max 35 kişi olacak pastayi kendim yaptiracagim ses sitemi vs kuruluyor mu görevli biri bize refakat ediyor mu , teşekkürler
S Seda D.
nişan olacağı gün,kız isteme merasimide gerçekleşecek bu yüzden aile büyüklerinin nişan merasiminden önce kız isteme sırasında oturma düzenine ihtiyaç var ayrıca türk kahvesi ikramı,nişan yemekli olucak fakat menünün çok detaylı olmasına gerek yok,mekan içinde orta seviye yeterlidir.çok detaylı olmasına gerek yok bütçem çok yükesek değil
K Kerem D.
Merhaba , Mağlum pandemi sebebiyle ev ortamında kız isteme söz gibi etkinlikler çok zor oluyor. Bizim istediğimiz net olarak açık havada maliyeti düşük kız isteme söz nişan bir arada olacak. 20-30 kişilik bir katılım olacaktır.Nişan pastasına gerek yok . Misafirlerimize ikramlıklar hazırlanması yeterli olur.
S Simay B.
Görsellerde bulunan organizasyonunun ( beyaz cicekli 4 standlı ışık ve ipli) olanın düzenlenerek kurulacağı fiyatı alabilir miyim düzenlemelerde çiçekler çok daha az bir buyuk max 2 kücük stand arkadaki fon ipi beyaz ve cok daha fazla adet de’ mumkunse hsrf ekleyerek düzenlenmesini istiyorum
B Busra Ö.
Yaklaşık 70 kişilik ( kişi sayısı artıp azalabilir) yemekli, açık alan tercihim fakat duruma göre değişebilir. Mekan bakırköy çevresi olabilir. Tarih olarak haziran ve temmuz herhangi bir pazar da olabilir. söz nişan ve isteme hepsi bir arada organizasyon için sizden fiyat talep ediyorum.
E Eda S.
Evimde isteme+nişan birlikte olacak. Tahminimce 40-45 kişi olacak. Nişan masası, yüzük tepsisi, nişan pastası,gelenlere küçük hediyeler vs. hepsi içerisinde bir paket olsun istiyorum. Abartılı bir konsept olmasına gerek yok zarif bir şey olması yeterlidir. Fiyatıda çok önemli tabii...

İstanbul Nişan Organizasyon Önerileri, Seçenekleri ve Ücretleri

Nişan, düğün yolunda atılan en büyük adımlardan biridir. Söz, daha çok aile arasında olsa da nişana arkadaşlarını ve akrabalarını davet edebilirsin. Nişanı bir mekanda yapacaksan İstanbul nişan organizasyon şirketiyle çalışabilirsin. Evde de nişan yapacaksan yine işlerinin yolunda gidebilmesi için evde nişan organizasyon şirketleriyle görüşebilir. İstanbul'da nişan masası, arka fon, hediyelikler ve diğer kiralama ile ilgili bilgileri İstanbul nişan organizasyon firmaları ile görüşebilirsin.

İstanbul nişan organizasyon fiyatları, yapacağınız organizasyona göre değişebilir. Evde bir nişan yapacaksan organizasyonun maliyeti daha az olabilir ancak mekanda yapılan organizasyonlar daha pahalı olacaktır.

İstanbul'da Evde Nişan Organizasyonu

Evinde nişan yapacaksan imkanlar biraz daha kısıtlı ama oldukça güzel nişan organizasyon paketleri kendine harika bir İstanbul evde nişan organizasyonu planlayabilirsin. Eğer evin büyükse nişan organizasyonu için daha fazla şey yaptırabilirsin. İstanbul'da evde nişan organizasyonu ortalama 500 TL ile 750 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Fiyatlandırma kaç kişilik bir nişan organizasyonu olacağına, hediyeliklere, ikramlıklara göre değişkenlik gösterebilir.

İstanbul'da Bahçede Nişan Organizasyonu

Son dönemde salgının da etkisiyle insanlar organizasyonlarını mekan yerine kendi bahçelerinde ya da arsalarında da yapmayı tercih ediyor. Örneğin villa evinin bahçesine bir konsept kurulumu gerçekleştirerek İstanbul'da bahçede nişan organizasyonu gerçekleştirebilirsin. Kokteyl tarzında gerçekleştireceğin bu nişan organizasyonu, evde nişan organizasyonu ile benzer şekilde fiyatlandırılabilir. Ekstra kokteyl masası kiralama işlemi yaparak, nişan kokteyli tarzında da yapabilirsin.

İstanbul Kapalı Mekanda Nişan Organizasyonu

Nişanını bir düğün salonunda ya da restoranda yapabilirsin. Restoranda yapacağınız nişan için ekstradan bir catering şirketiyle anlaşma yapmana gerek kalmaz. Organizasyon şirketinden süsleme, orkestra, pasta gibi ayrıntıları halletmelerini isteyebilirsin. Eğer nişanın için farklı etkinlikler istiyorsan organizasyon şirketi ile bu ayrıntıları da görüşebilirsin.

Kır Alanında Nişan Organizasyonu

Eğer yazın nişan yapmayı düşünüyorsan kır mekanlarından birini tercih edebilirsiniz. Açık alan, nişan için uygun olabilir. Düğününü kış aylarında yapacaksan ve kır düğünü hevesini de almak istiyorsan kır mekanlarından birinde organizasyon yapabilirsin. Nişanın için orkestra, süsleme, yemek ve etkinlikler ayarlamak için organizasyon şirketiyle görüşebilirsin.

İstanbul'da Nişan Organizasyon Paketleri ve Malzemeleri

İstanbul'da nişan organizasyon paketlerinin içeriğinde nişan masası kiralama, arka fon, hediyelikler, ikramlıklar ve benzeri nişan organizasyonu ile ilgili her şey yer alıyor. Aynı zamanda iyi bir nişan fotoğrafçısı ile çalışarak, İstanbul'da yapacağın nişan organizasyonunun fotoğraf çekimini de gerçekleştirebilirsin. Evde ya da bahçede tercih edeceğin İstanbul nişan organizasyon paketlerinin fiyatları her şey dahil istersen 30-40 kişilik bir etkinlik için yaklaşık 1.500 TL civarında olacaktır.

İstanbul Nişan Organizasyon Ücretleri

İstanbul nişan organizasyon fiyatları, organizasyonu yapacağın yere göre değişiklik gösterecektir. Evde bir organizasyon yapacaksan fiyatlandırma yukarda da bahsettiğimiz gibi ortalama 1000-1500 TL yeterli olabilir ancak bir mekanda yapacağın nişan organizasyonu 3000-20000 TL arasında değişecektir. Bu fiyat, sizin seçimlerinize göre daha az ya da daha fazla olabilir.


Nişan Organizasyon hizmeti mi veriyorsun?

Profil Oluştur
Fotoğraflarının, videolarının ve hatta geçmiş müşteri yorumlarının olduğu profilini oluştur.
Talepler Gelsin
Şehrine, hizmetlerine ve fiyat aralığına uygun müşteri talepleri ile seni eşleştirelim.
Anlaşma Yap
Teklif ver, detayları görüş, vereceğin hizmetleri sözleşme oluşturarak garanti altına al.
Profesyonel Olarak Kayıt Ol
gigbi-customer

Talep oluştur, bikaç dakika içinde teklifler gelsin.

İhtiyacına en uygun Nişan Organizasyon tekliflerini gönderebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer

Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?