1 Yaş Doğum Günü Afişleri ve Örnekleri

Birbirinden güzel 1 yaş doğum günü fikirleri için yazının sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

3412

Son yıllarda doğum günlerine özel afişler yapılmaya başlandı. Bu afişler hem doğum gününün yapılacağı mekanda hem de sosyal medyada doğum gününü duyurmak amacıyla kullanılıyor. Doğum günü afişlerini yapmak oldukça basit. 1 yaş doğum günü afişleri ile ilgili örnekleri yazımızdan inceleyebilirsiniz.

1 Yaş Doğum Günü Afişleri

1 yaş doğum günü afişleri sizin için de güzel bir anı olacaktır. Biraz photoshop biliyorsanız çocuğunuzun afişini kendiniz de hazırlayabilirsiniz. Photoshop bilmiyorsanız bilen bir arkadaşınızdan ya da afişi bastıracağınız yerden yardım alabilirsiniz.

Mutlaka incele:  1 Yaş Doğum Günü Anne Kıyafetleri Fikirleri

1Sade, Mavi Doğum Günü Afişi

Doğum günü afişlerinde genellikle mavi ve pembe renkler kullanılır. Oğlunuzun 1. yaş gününü kutlayacaksanız bu görseldeki gibi sade bir afiş yaptırabilirsiniz. Oğlunuzun sevdiğiniz ve son dönemlerde çekilmiş bir fotoğrafını kullanıp etrafına da dikkatleri dağıtmayacak sade şekiller koyabilirsiniz.

2Kelebekli 1 Yaş Doğum Günü Afişleri

Kız çocukları için hazırlanan afişlerde kelebekler kullanılabilir. Fon olarak pembe renk kullanacaksanız kelebeklerin rengi de fonla uyumlu olabilir. Tabii ki canlı renkler de kullanabilirsiniz ama doğum günü afişinizde bir tema olacaksa temaya uygun renkler kullanmakta fayda var.

Mutlaka incele:  1 Yaş Bebek Doğum Günü Çerçeveleri

3Prensesli 1 Yaş Doğum Günü Afişleri

Her kız çocuğu anne ve babası için minik birer prensestir. Bu nedenle de kız çocuklarıyla ilgili eşyalarda, fotoğraflarda ve resimlerde prenses figürleri sıkça kullanılır. Siz de çocuğunuzun doğum gününe hazırlık yaparken afiş için prenses figürleri ve taçlar kullanabilirsiniz.

4Winnie’li Doğum Günü Afişi Hazırlama

Doğum günü afişlerinde çizgi kahramanlara da yer veriliyor. Bizim önerimiz, kullanacağınız çizgi kahramanın çocuğunuzdan çok dikkat çekmemesi. Afişi tasarlarken kullanacağınız çizgi kahramanın boyutunun çok büyük olmaması ve çocuğunuzdan daha çok dikkat çekici görünmemesi daha iyi olacaktır. Bu örnek, en güzel doğum günü afiş örnekleri arasında yer almaktadır.

Mutlaka incele:  Eksiksiz 1 Yaş Bebek Doğum Günü Partisi İçin Düşünmeniz Gereken Her Şey!

5Balonlu 1 Yaş Doğum Günü Afişleri

Doğum günü afişi tasarlama konusunda balonlu doğum günü afişi kız çocuklar için de erkek çocuklar için de kullanılabilir. Yapmanız gereken tek şey fon rengini değiştirmek. Pembe ve mavi renk kullanmak zorunda değilsiniz dilediğiniz herhangi bir rengi de tercih edebilirsiniz.

1 Yaş Doğum Günü Pastası Modelleri ve Fiyatları

Doğum günü afiş şablonları fikirlerimizden sonra çocuğunuzun doğum gününü kutlarken 1 yaşa özel bir doğum günü pastası da hazırlatabilirsiniz. Nasıl bir pasta alacağınıza henüz karar veremediyseniz 1 Yaş Doğum Günü Pastası Modelleri ve Fiyatları isimli yazımızdan pasta modellerini inceleyebilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!