1 Yaş Doğum Günü Hediyelikleri İçin Harika Fikirler

Birbirinden güzel 1 yaş doğum günü hediyelikleri fikirleri için yazının sonundaki galeriye mutlaka göz atın! Sayfanın sonundaki ilgili içeriklerimizden daha fazla ilham almanızı tavsiye ederiz.

6319

1 yaş doğum günü, çocuğunuzun en önemli doğum günlerinden biridir. O henüz ne olduğunu anlayamasa da bu doğum gününü kutlamak anne ve babaları çok mutlu eder. Bu mutluluğu paylaşmak ve gelenlere anı olarak dağıtmak üzere 1 yaş doğum günü hediyelikleri hazırlayabilirsiniz.

1 Yaş Doğum Günü Hediyelikleri Önerileri

1 yaş doğum günü hediyelikleri, çocuğunuzun ilk doğum gününe gelen misafirler için de unutulmaz birer anı olacaktır. İster anı olması için isterseniz de kullanabilmeleri için güzel bir hediyelik hazırlayabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Birbirinden Güzel Doğum Günü Etiketleri Fikirleri

11 Yaş Hediyelik Sabun

Bebek doğum gününde dağıtılacak hediyeler fikirleri için 1 yaş doğum günü hediyelikleri sabunlar hazırlayabilirsiniz. Eğer sabun yapmayı biliyorsanız kendiniz de kolayca bu sabunları yapabilirsiniz. İçine istediğiniz kokuları katarak sevimli bir hediyelik verebilirsiniz.

2Baloncuk Yapan Oyuncak

Baloncuk yapan oyuncak güzel bir 1 yaş doğum günü hediyelikleri olacaktır. Üstelik bu hediyelikleri oldukça ucuza mal edebilirsiniz. Bu oyuncaklardan bulup sadece üstüne bastırmak üzere etiketler hazırlatmanız yeterli olacaktır. Bu ayrıca doğum gününe katılan misafirlerin çocukları için güzel bir hediyedir.

Mutlaka incele:  1 Yaş Doğum Günü Kurabiyeleri Tarifi ve Modelleri

3El Kremi

El kremleri, hediyelik olarak sıkça dağıtılır. Siz de bu hediyelik ürünü misafirlerinize dağıtabilirsiniz. Önemli olan ambalajsız bir krem alarak üstlerine etiket bastırmak. Ucuna bir kurdele yapıştırarak hediye edebilirsiniz.

4El Aynaları

El aynaları kına geceleri için de tercih edilir. Bu aynaları oğlunuz varsa da hediye edebilirsiniz ancak kız çocukları için daha ideal bir hediye olabilir. Oğlunuz varsa aynaların rengini mavi yapabilirsiniz. Süslemek için kullanacağınız kurdeleyi de aynanın rengiyle uyumlu tercih etmelisiniz.

51 Yaş Kurabiyeleri

Bebek doğum günü hediyelikleri ile misafirlerinizin ağızlarını tatlandırmak istiyorsanız ve amacınız kalıcı bir hediyeden ziyade hoş bir ikramlık vermekse bebeğinizin doğum gününe özel kurabiyeler yaptırabilirsiniz. Kurabiye yapmayı biliyorsanız kurabiyelerinizi kendiniz de hazırlayarak daha uygun fiyata mal edebilirsiniz.

Mutlaka incele:  1 Yaş Erkek Bebek Hediyeleri Fikirleri ve Önerileri

6Çerçeve

Bebeğinizin doğum günü için doğum günü misafir hediyelikleri için bir diğer hediye de çerçeveler. Bu hediyeyi de yapmak oldukça uyguna mal olur. Boş çerçeveler alıp içine bebeğinizin fotoğrafını koyarak çerçeveyi süsleyebilirsiniz. İsterseniz fotoğrafsız bir çerçeve de hediye edebilirsiniz. 1 yaş doğum günü hediyelikleri fiyatları misafirlerinize vereceğiniz hediyeliklerin ne olduğuna göre değişmektedir.

1 Yaş Doğum Günü Afişleri ve Örnekleri

Bebeğinizin doğum günü için sosyal medya hesaplarınıza koymak ve evinizin farklı yerlerine asmak için afişler satın alabilirsiniz. İlham verecek afiş örnekleri ve tavsiyeler için 1 Yaş Doğum Günü Afişleri ve Örnekleri isimli yazımıza göz atmayı unutmayın.

1 YORUM

  1. merhabalar, bebeğime bir yaş için hediyelik bakıyorum, web sitenizin en altında gülen yıldız şeklindeki hediyelik nedir acaba, keçeden yapılmış olabilir tam anlayamadım. bir de onun hemen üstünde mandallarla tutturulmuş küçük paketler sanki, kesekağıdımı kumaşmı, o nedir açıklayabilirmisiniz lütfen?

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!