Birbirinden Sevimli 1 Yaş Doğum Günü Kostümleri

3883

Örümcek Adam, Superman, Batman, Pamuk Prenses, Minnie Mouse, Prenses, Teneke Adam ve Gökkuşağı… Birbirinden sevimli 1 yaş doğum günü kostümleri ile bebeğimizin ilk doğum gününde oldukça sevimli görünmesini sağlayabilirsiniz.

En Güzel 1 Yaş Doğum Günü Kostümleri

Tüm bebeklere en yakışan kıyafetlerden biri de kostümlerdir. Özellikle bebeklerimizin 1 yaş doğum günü kostümleri en özenle seçtiklerimiz arasında yer alır. Bebeğinizin bu ilk en özel gününde, güzelliğine güzellik katacak en sevimli doğum günü kostümlerini, bu yazıda sizler için bir araya getirdik.

Mutlaka incele:  1 Yaş Doğum Günü Pastası Modelleri, En Güzel 1 Yaş Pasta Modelleri

1Örümcek Adam Kostümü

Henüz pek anlamasa da ileri de en sevdiği karakterlerden biri olacak Örümcek Adam kostümü ile oğlunuzun hem çok sevimli görünmesini sağlayabilir, hem de çektiğiniz fotoğrafları büyüdüğün de ona göstererek büyük bir sürpriz yapabilirsiniz.

2Supergirl Kostümü

Superman olurda, Supergırl olmaz mı? Kostüm mağazalarından kolaylıkla bulabileceğiniz bu harika kostümü biraz el beceresi ile kendinizde rahatlıkla hazırlayabilirsiniz.

3Partinin En Yakışıklısı

Yeleği, papyonu, beyaz gömleği ve blue jeans’i ile işte karşınızda partinin en yakışıklı erkeği! Bebeğinizin hem çok şık, hem rahat, hem de en yakışıklısı olmasını istiyorsanız bu kostüm tam size göre.

Mutlaka incele:  Deniz Temalı Pasta Modelleri, Yapımı ve En Güzel Örnekleri

4Minnie Mouse 1 Yaş Doğum Günü Kostümleri

Sanırım kız çocuklarına en çok yakışan kostüm Minnie Mouse ve en çok yakışan renk pembe… Doğum gününde, Minnie Mouse kostümü içinde kızınız adeta bir melek gibi görünebilir.

5Batman Temalı 1 Yaş Doğum Günü Kostümleri

Oldukça sevimli görünen Batman kostümleri, oğlunuzun 1 yaş doğum günü için de güzel bir tercih olabilir. Yumuşak ve esnek yapısıyla çocuğunuzun daha rahat etmesini sağlayabileceğiniz Batman kostümünü kutlama marketlerinden ya da kostüm mağazalarından temin edebilirsiniz.

6O Aslında Zaten Bir Prenses

Prenses kızınız için beklide en uygun kostümlerden biri de Pamuk Prenses kostümü olabilir. Dilerseniz yakınlarınızın çocukları içinde yedi cüceler kostümleri hazırlatarak, Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler konsepti uygulayabilir ve masal gibi bir partiye imza atabilirsiniz. Prenses Sofia Konsepti, Prenses Sofia Elbisesi ve Kostümleri başlıklı yazımızdan daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Anadolu Yakası 1 Yaş Doğum Günü Mekanları

7Rahat Ve Özel 1 Yaş Doğum Günü Kostümleri

Bebeğinizin yeni yeni yürümeye başlaması dolayısıyla oldukça hareketli olduğu bir gerçektir. Eğer rahat hareket etmesini istiyorsanız, bebeğiniz için peye kumaştan yapılmış, eşofman ve t-shirt 1 yaş tasarımları ile doğum günü özel kostümü yaptırabilirsiniz.

8Tütüsüz Olmaz Diyorsanız

Son yıllar da özellikle kız çocuk 1 yaş trendlerinden olan tütü etek modasından vazgeçemiyorsanız, bu gök kuşağı renklerinde tütü etek, 1 yaş konseptli t-shırt ve saç bantlarından hazırlatarak şirin meleğinizin göz kamaştırmasını sağlayabilirsiniz.

Doğum Günü Kostümü Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bebeğinizin güzelliğine güzellik katacak, birbirinden sevimli 1 yaş doğum günü kostümleri seçerken elbette dikkat etmemiz gereken hususlar bulunmaktadır. Öncelikle bebeğinizin rahat edeceği pamuklu bir kumaş seçmeniz onun için çok daha sağlıklı olacaktır. Ayrıca kostüm seçerken bebeğinizin hareket yetisini de hesaba katmanız gerekir, zira içinde rahat hareket edecek kıyafetlerle partisinde daha da çok eğlenecektir. Bebeğiniz için hazırladığınız parti konseptine uygun kostümler seçebileceğiniz gibi beğeneceğinizi düşündüğümüz diğer modellerimizi de mutlaka görmelisiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!